Oral-B EB 18-2 3D White Luxe ProBright náhradná kefka

  • Zľava 17 %

Náhradná hlavica. Viac info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Náhradná hlavica ProBright pre elektrické zubné kefky šetrne a prirodzene čistí a bieli vaše zuby. Odborníci na základe skúseností odporúčajú výmenu hlavíc približne každé tri mesiace v prípade bežného používania kefky 2x denne. Pre jednoduchšie používanie a menej starostí s výmenou hlavíc slúžia vlákna Indicator®, ktoré vyblednutím do polovice indikujú potrebu výmeny čistiacej hlavice.

Bezpečnosť elektrických zubných kefiek Oral-B

Zubármi odporúčaná značka zubných kefiek na svete *

Kefkové hlavice Oral-B sú vyvíjané v spolupráci so zubnými lekármi. Guľatá čistiaca hlavica je inšpirovaná profesionálnymi nástrojmi dentistov. Ich vlákna sú pri výrobe špeciálne rezané laserom do zaobleného tvaru, a tým sú veľmi šetrné k zubnej sklovine a ďasnám. Kartáčkové hlavice Oral-B sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami (okrem kefky Pulsonic), pre dosiahnutie dokonalej čistoty ústnej dutiny. ** Nájdite si tú pravú hlavicu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

  * Na základe celosvetového reprezentatívnej vzorky zubných lekárov v prieskumoch z roku 2014, ktoré sú pre spoločnosť P & G pravidelne vykonávané
  ** vs. čistenie manuálnoum zubnou kefkou

Leštiacia vložka

Čistiaca hlavica 3DWhite je určená pre pokročilých čistenie a pomôže vám dosiahnuť žiarivejší úsmev. Má špeciálnu leštiacu vložku, ktorá jemne odstraňuje škvrny z povrchu zubov a výsledkom je potom belší úsmev. Odstraňovaním povrchových škvŕn dokáže čistiaca hlavica 3DWhite dokonca vybieliť zuby už za dva týždne.

Guľatá hlava čistí lepšie

Čistiaca hlavica 3DWhite je inšpirovaná nástrojmi zubných lekárov a je navrhnutá k precíznemu čisteniu každého jednotlivého zuba. Má špeciálne navrhnutú leštiacu vložku, ktorá pomáha odstraňovať škvrny z povrchu zubov, zatiaľ čo jej vlákna odstraňujú zubný plak. Je ideálna pre pokrokové čistenie a bielenie zubov. Odstraňovaním povrchových škvŕn dokonca dokáže vybieliť zuby už za 2 týždne.

Čistiacu hlavu vymeňte každé 3 mesiace

Zubní lekári odporúčajú vymeniť čistiacu hlavicu každé tri mesiace za novú. Kefková hlavica Oral-B má vlákna Indicator, ktoré postupne do polovice vyblednú a upozornia vás na potrebu výmeny.

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Oral-B EB 18-2 3D White Luxe ProBright náhradná kefka

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami

Katarína

2. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • jednoduchosť ovládania