Oral-B EB 50-4 Cross Action náhradné kefky (4ks)

Cena:
17,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,36 €

POPIS PRODUKTU

ORAL-B EB 50-4 Cross Action náhradné kefky umožnia vďaka dvoch sadám protiľahlých štetín vonkajšieho a vnútorného kruhu pod uhlom 16 stupňov perfektné čistenie zubov, aj medzizubných priestorov. Jej stredové kratšie vlákna zaručia pokrytie celého zubu. V balení sa nachádzajú 4ks. Produkty Oral-B vsádzajú na kvalitu a zaisťujú dôkladnú a šetrnú precíznu starostlivosť.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Bezpečnosť elektrických zubných kefiek Oral-B

Zubármi odporúčaná značka zubných kefiek na svete *

Kefkové hlavice Oral-B sú vyvíjané v spolupráci so zubnými lekármi. Guľatá čistiaca hlavica je inšpirovaná profesionálnymi nástrojmi dentistov. Ich vlákna sú pri výrobe špeciálne rezané laserom do zaobleného tvaru, a tým sú veľmi šetrné k zubnej sklovine a ďasnám. Kartáčkové hlavice Oral-B sú kompatibilné so všetkými elektrickými kefkami (okrem kefky Pulsonic), pre dosiahnutie dokonalej čistoty ústnej dutiny. ** Nájdite si tú pravú hlavicu, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám.

  * Na základe celosvetového reprezentatívnej vzorky zubných lekárov v prieskumoch z roku 2014, ktoré sú pre spoločnosť P & G pravidelne vykonávané
  ** vs. čistenie manuálnoum zubnou kefkou

Vlákna CrissCross

Čistiaca hlavica Oral-B CrossAction má skosené vlákna v uhle 16 °. Čistiaca hlavica je špeciálne navrhnutá tak, aby optimálne pokryla povrch celého zuba. Vlákna prenikajú hlboko do medzizubných priestorov a odstraňujú viac zubného povlaku v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou.

Čistiaca hlavica inšpirovaná nástrojmi zubných lekárov

Čistiaca hlavica, inšpirovaná nástrojmi zubných lekárov, obklopí svojimi vláknami každý zub a technológia čistenia elektrickej zubnej kefky odstraňuje viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka.

Čistiacu hlavu vymeňte každé 3 mesiace

Zubní lekári odporúčajú vymeniť čistiacu hlavicu každé tri mesiace za novú. Kefková hlavica Oral-B má vlákna Indicator, ktoré postupne do polovice vyblednú a tým upozorní na potrebu výmeny.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Oral-b

Ostatné

Kód produktu: EB 50-4

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore