Oral-B Smart 5900 Duo

 • Zľava 22 %
 • Doprava zadarmo
 • 20% zľava s kódom

Počet programov: 5, Rýchlosť zubnej kefky: 40000 pohyb/min, Smart (ovládanie mobilom): Áno,


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 24. 10. 2021
Ukázať zľavový kód
119,20 €

Cena 149,00 €

Zľava 22 % z pôvodnej ceny: 189,90 € Zobraziť nápoveď

2,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektronická zubná kefka Oral-B Smart 5900 Duo s 3D technológiou a bluetooth. Kefka disponuje senzorom tlaku, ktorý vás upozorní pri nadmernom tlačení, aby ste predchádzali podráždeniu ďasien. Kefka vám taktiež dopomôže k belšiemu úsmevu, nielen vďaka špeciálnej hlavici s leštiaciou vložkou, alebo aj vďaka bieliacemu programu. O dostatočnom čase čistenia vás bude upozorňovať časovač so signalizáciou. V balení nádete 2x rukoväť, 2x čistiace hlavice a cestovné puzdro. Ideálny darček pre partnerov.

Oral-B Smart 5900 Duo

 • 3D technológia
 • program na bielenie zubov
 • senzor tlaku
 • časovač
 • bluetooth

Bezpečnosť elektrických zubných kefiek Oral-B

3D technológia čistenia zubov

Čistiace hlavice Oral-B majú dizajn inšpirovaný profesionálnymi nástrojmi na čistenie zubov, ktorý obklopí každý jeden zub. Vďaka dynamickej 3D technológii čistenia sa hlava elektrickej zubnej kefky prispôsobí zubom a narušuje a odstraňuje až o 100% viac zubného povlaku ako bežná manuálna zubná kefka.

Biele zuby

Čistiaca hlavica 3DWhite má leštiacu vložku, ktorá pomáha odstraňovať povrchové škvrny, takže vaše zuby budú belšie už od 1. dňa používania. V aplikáciách Oral-B si taktiež môžete nastaviť program bielenie, ktorý vám pomôže zlepšiť návyky v ústnej hygiene.

Senzor tlaku pre zdravé ďasná

Udržiavanie zdravých ďasien je dôležitou súčasťou správnej ústnej hygieny. Trojitý senzor tlaku pomáha chrániť ďasná pred nadmerným tlakom. Indikátor SmartRing sa rozsvieti a spomalí, a následne zastaví pulzáciu keď budete pri čistení príliš tlačiť. Rukoväť zubnej kefky možno taktiež nastaviť na jemný režim Sensitive.

Najviac doporučovaná značka

Objavte novú úroveň inovácie v starostlivosti o ústnu dutinu, ktorú vám prináša Oral-B, svetový líder v kategórii zubných kefiek. Každá elektrická zubná kefka zaisťuje v porovnaní s bežnou manuálnou zubnou kefkou klinicky overenúčistotu ústnej dutiny. Nájdete si svoju dokonalú elektrickú zubnú kefku od Oral-B, zubnými lekármi najpoužívanejšia a najviac odporúčaná značka na svete.

Obsah balenia:

 • 2 rukoväte s nabíjačkou
 • 2 čistiace hlavice
 • 1 cestovné púzdro

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet programov 5
Rýchlosť zubnej kefky 40000 pohyb/min
Smart (ovládanie mobilom) Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Oral-B Smart 5900 Duo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené