Oral-B Vitality D100 Vitality Kids Frozen + knižka a pasta

100 dní záruka vrátenia peňazí

Cena:
23,90 €

Pôvodná cena 30,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,48 €

POPIS PRODUKTU

Detská zubná kefka Oral-B Vitality Kids Frozen disponuje špeciálnym jemným režimom čistenia, ktorý je vhodný pre deti, šetrne vyčistí detské zuby. Jej guľatá čistiaca hlavica má navyše extra mäkké vlákna šetrné k citlivým ďasnám. Je vhodná pre deti už od 3 rokov na každodenné používanie.Medzi jej prednosti patrí 2D systém čistenia zubov s rýchlosťou 7600 oscilácií za minútu, vstavaný časovač, takže si deti čistia zuby 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári. Na výber 2 čistiace režimy - denný a pre citlivé zuby a ďasná. Disney Magic Timer a s Disney samolepkami bude čistenie zúbkov ešte väčšia zábava. Balenie obsahuje dobíjaciu stanicu, zubnú pastu a knižku.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 23 %
Popis produktu

Oral-B Vitality D100 Vitality Kids Frozen zubná kefka + knižka +zubná pasta

 • Elektrická zubná kefka pre deti od 3 rokov
 • Atraktívny motív s hrdinami z filmu Frozen
 • Účinný, šetrný a zábavný spôsob čistenia detských zubov
 • Oscilačno-rotačná guľatá čistiaca hlavica s extra mäkkými vláknami
 • S akumulátorovú batériou s výdržou až 5 dní 2minutový časovač
 • Je kompatibilná s aplikáciou Disney MagicTimer
 • Vrátane zubnej pasty a knižky

Bezpečnosť elektrických zubných kefiek Oral-B

2D technológia čistenia zubov

Elektrická zubná kefka Oral-B Vitality D100 Vitality Kids Frozen pre deti s postavičkami Frozen má oscilačno-rotačnú technológiu a zaisťuje pokrokové čistenie zubov. Pomôže pobaviť vaše deti, ktoré zároveň získajú zo starostlivosti o ústnu dutinu maximum.


Extra mäkké vlákna

Rotačná čistiaca hlavica elektrickej zubnej kefky má extra mäkké vlákna, takže vaše dieťa získa komplexný čistotu, a zároveň sa tiež naučia správne návyky v starostlivosti o ústnu dutinu. Dizajn je ideálny pre deti od 3 rokov, dokonale vyhovuje menším ústam a deťom vkladá do ich rastúcich rúk účinný a napriek tomu šetrný nástroj na čistenie zubov.

Akumulátorová batéria

Praktická akumulátorová batéria v rukoväti zubnej kefky zaisťuje, že pre zábavné čistenie zubov stačí len stlačiť tlačidlo. Batéria vydrží na jedno nabitie až 5 dní.

Časovač

Zubná kefka Oral-B Vitality Kids Frozen má vstavaný časovač, takže si deti čistia zuby 2 minúty, ako odporúčajú zubní lekári, čo im pomôže získať dobré návyky v ústnej hygiene na celý život.

Ozdob si podľa svojích predstáv

Zubná kefka Oral-B Vitality Kids Frozen sa dodáva so štyrmi Disney samolepkami takže si ozdobte rukoväť samolepkami podľa svojích predstav. Nálepky sa nalepia dookola rukoväte, takže si vaše dieťa kefku zamiluje.

Mobilná aplikácia Disney Magic Timer

Inovačný spôsob, ako deťom pomôcť, aby si čistili zuby dlhšie - v aplikácii s časovačom Disney Magic Timer od Oral-B sa deťom objavujú ich obľúbené Disney postavičky. 9 z 10 detí si vďaka tejto aplikácii bude zuby čistiť dlhšie. Stačí si zakúpiť akýkoľvek výrobok radu Oral-B Stages, stiahnuť aplikáciu s časovačom Disney Magic Timer a pomocou telefónu výrobok naskenovať. Postavičky sa okamžite dajú do pohybu.

S aplikáciou časovača Disney Magic Timer odhalíte tajomstvo, ako si čistiť zuby dlhšie

 • Čistite a objavujte: dieťa môže čistením zubov odkrývať tajný obrázok. Čím dlhšie si čistí zuby, tým viac sa obrázok odkrýva.
 • Zábavná odmena: deti môžu získať odznaky a odmeny, čím častejšie si s pomocou aplikácie Disney Magic Timer čistí zuby, čo podporuje získavanie zdravých návykov v starostlivosti o ústnu dutinu.
 • Monitorovanie pokroku: používajte praktický kalendár a sledujte pokroky svojho dieťaťa na jeho ceste za zdravú starostlivosťou o ústnu dutinu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Počet programov: 2
Rýchlosť zubnej kefky: 7600 pohyb/min
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Oral-b
iSmart: Áno
Rýchlosť zubnej kefky: 7600 pohyb/min
Režimy zubnej kefky: Denné čistenie, Citlivé zuby

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: mix farieb
Šírka: 2,5 cm
Hmotnosť: 600 g
Výška: 24,2 cm
Hĺbka: 2,5 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: zubná pasta

Funkcie

Časovač: Áno
Počet programov: 2
Nastaviteľná rýchlosť: Nie

Ďalšie parametre

Určenie zubnej kefky: Pre deti
Tlakový senzor: Áno
Zdroj napájania: AKU
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Typ zubnej kefky: Oscilačno-rotačná

Ostatné

Kód produktu: VitKidD100KnizPast

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore