Orava Airy 1 fritéza


Značka: Orava, Časovač: Áno, Príkon: 1500 W, Nepriľnavý povrch: Áno, Indik.dosiahnutia teploty: Áno, Kapacita fritézy: 4.6 L,


Cena 99,90 €

2,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Teplovzdušná fritéza Orava Airy 1 je určená na tepelnú úpravu mrazených, ale tak isto aj prípravu čerstvých surovín. Konštrukcia a vetracia technológia použitá vo fritéze Orava Airy 1 s vynikajúcim výkonom 1 500 W spolu zaručujú rovnomerné a šetrné pôsobenia tepla na potraviny a to bez zbytočného tuku. Fritéza je vybavená digitálnym LED panelom, na ktorom dokážte regulovať teplotu a dĺžku prípravy jedla. Teplotu je možné nastaviť v rozmedzí od 80 do 200 °C a vybrať z 12 predvolených varných programov. Ak nemáte v pláne si vybrať ani jeden z prednastavených varných programov, môžete si sami určiť požadovaný čas a teplotu. Zdravšie a chutne sú slová, ktorými je zriadená fritéza Orava Airy 1.

Teplovzdušná fritéza Orava Airy 1

  • Výkon: 1 500 W
  • Príprava jedla bez tuku
  • 12 prednastavených programov
  • Digitálny dotykový LED panel
  • Kôš s objemom 4,6 l
  • Rozmery: 28 x 33 x 34
  • Regulácia teploty: 80 - 200 °C

Najjednoduchšie používanie 

Jednoduchú obsluhu zabezpečuje dotykový LED display, ktorým ovládate chod varenia vo fritéze Orava Airy 1. Koniec prednastaveného časového limitu vám Orava Airy1 signalizuje zvukom. O vašu bezpečnosť pri používaní fritézy Orava Airy1 sa nemusíte báť vďaka rukoväti, ktorá nebude nikdy horúca. Jednoduché čistenie je navyše zaobstarané pomocou nepriliehavého povrchu varného kôša a panvice. 

Bez oleja - in, s olejom - out

Svojich oblúbených fritovaných a pečených jedál sa nemusíte nadobro vzdať vďaka fritéze Orava Airy 1. A keďže fritéza pracuje na zdravšom a šetrnejšom princípe bez oleja za pomoci cirkulujúceho horúceho vzduchu sa nemusíte báť ani žiadnych zdravotných ťažkostí spojených so zlým stravovaním. Byť zdravý a ohľaduplný k svojmu telu je naozaj in v tejto dobe!

Nie je sa čoho báť!

Zamýšľali ste sa, či sa dá v teplovzdušnej fritéze pripraviť aj niečo iné ako hranolky či iné klasické fritované jedlá? Odpoveď znie jednoznačne áno. Nemusíte sa báť vyskúšať niečo nové. Teplovzdušná fritéza Orava Airy1 dokáže šikovne pripraviť ako sladké muffiny,chutný chlieb, tak aj napríklad poriadnu porciu mäsa

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Orava
Časovač Áno
Príkon 1500 W
Nepriľnavý povrch Áno
Indik.dosiahnutia teploty Áno
Kapacita fritézy 4.6 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava Airy 1 fritéza

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené