Orava Crater-6 BG čierno-sivý

Zobraziť


Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, USB port: Nie, Integr.čítačka kariet: Áno, Zvukové formáty: mp3, wma, Frekvenčný rozsah (Hz): 50-20000 Hz, Airplay: Nie, RMS výkon: 10 W, NFC: Nie, Počet reproduktorov: 2 Viac info

Farba


Cena 26,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,54 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Štýlový bezdrôtový reproduktor Orava Crater-6 BG v čierno-sivom farebnom prevedení s praktickým pútkom pre jednoduché prenášanie sa stane vaším spoľahlivým spoločníkom na výletoch, v telocvični či v pohodlí domova. Tóny budú plynúť do priestoru s RMS výkonom 9 W, takže reprodukcia vašich obľúbených skladieb bude čistá a jasná. Zariadenie sa pýši vodotesnosťou so stupňom ochrany IPX6, vďaka čomu sa nemusíte obávať dažďa či prípadnej spŕšky vody. Integrovaná batéria s kapacitou 2200 mAh zabezpečí až 5 hodín prevádzky na jedno nabitie (v závislosti od používania), no poteší aj prítomnosť funkcie TWS, AUX vstupu (pre pripojenie externého zdroja hudby) či čítačky kariet microSD.

True  Wireless Stereo

Tento reproduktor môžete použiť aj samostatne, ale ak spárujete naraz dva Crater reproduktory, tak vďaka funkcii True Wireless Stereo (TWS) vám z nich zaznie parádny stereo zvuk, ktorý lahodne znie a úžasne sa nesie priestorom.

Bluetooth bezdrôtové pripojenie

Vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth bez použitia akýchkoľvek káblov stačí zariadenie spárovať so zdrojom hudby a tá zaznie nahlas v jasných a čistých tónoch s vyladenými basmi. Hudbu tak môžete počúvať pri jazde bicyklom či na prechádzke prírodou. 

Ochrana proti striekajúcej vode

Reproduktor je vodeodolný, takže pri počúvaní hudby v exteriéri vás neprekvapí ani dážď. Hudbu si dokonca môžete užiť aj s priateľmi pri bazéne. 

Dynamický zvuk

Hudba, ktorá zaznie z prenosného reproduktora, vám svojou dynamikou rozprúdi krv v žilách a vaše telo rozvlní v rytme hudby. 

Jednoduchý transport a mini rozmery

Vďaka kompaktným rozmerom sa zariadenie ľahko prenáša, nezaberá veľa miesta v ruksaku či v aute počas cesty na chatu. Vďaka pribalenému popruhu si reproduktor môžete prevesiť ako tašku cez rameno a kráčať tak kamkoľvek. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Nie
Integr.čítačka kariet Áno
Zvukové formáty mp3, wma
Frekvenčný rozsah (Hz) 50-20000 Hz
Airplay Nie
RMS výkon 10 W
NFC Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Orava Crater-6 BG čierno-sivý

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Dana

31. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Vsetko super
  • Nic

Produkt vyhovuje


Stanislav

23. 12. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené