Orava K-231 B


Ionizátor: Nie, Automatické vypnutie: Áno, Keramický povrch: Nie,


Cena 56,90 €

Zľava 34 % z pôvodnej ceny: 85,90 € Zobraziť nápoveď

1,14 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Naparovacia kulma na vlasy Orava K 231 B premení vaše rovné vlasy na krásne kučery. Naparovacia funkcia zabezpečí kučerám svieži a hydratovaný vzhľad s dlhotrvajúcim účinkom. Kulma Orava K231 je ideálna pre stredne dlhé a dlhé vlasy. Kontrolka prevádzky a nahriatia vás informuje o stave kulmy a poteší vás aj ochranný systém proti zachyteniu vlasov pri rotácii, či pohotovostný režim a systém automatického vypnutia. Farebné prevedenie: Čierna.

Orava K-231 B

Túžite po kučeravej hrive za ktorou sa budú všetci otáčať? S našou špeciálnou kulmou na vlasy dosiahnete perfektné kučery v celkom krátkom čase.

Vyniká inovatívnou funkciou naparovania, ktorá zaistí kučerám svieži, zvlhčený a hydratovaný vzhľad. Z krásneho účesu sa budete tešiť niekoľko dní vďaka dlhotrvajúcemu výsledku natočenia vlasov.

Ideálna pre stredne dlhé a dlhé vlasy

Profesionálne vytvarovaný účes umožňuje nastavenie 3 smerov tvorby kučier - k tvári, od tváre alebo automatické striedanie smeru. Umožňuje tiež nastavenie 3 úrovní časovača pre voľné, pružné a dlhotrvajúce kučery a 3 stupne regulácie teploty – 190 °C, 210 °C, 230 °C.

  • Kontrolka prevádzky a nahriatia vás spoľahlivo informuje keď bude kulma pripravená na použitie.
  • Vývojári mysleli aj na ochranné prvky a zabudovali do kulmy aj systém ochrany proti zachyteniu vlasov pri rotácii. Pohotovostný režim po 20 minútach nečinnosti sa prepne do pohotovostného režimu a po 60 minútach nečinnosti sa sama automaticky vypne.
  • S ergonomickou rukoväťou bude jej používanie naozaj jednoduché.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Ionizátor Nie
Automatické vypnutie Áno
Keramický povrch Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava K-231 B

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené