Orava LT-1095


Uhlopriečka ("): 43 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: Full HD,


Cena 329,00 €

Zľava 18 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

6,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart televízor ORAVA LT-1095 v čiernom prevedení zaradený do úspornej triedy A+ je vybavený LED obrazovkou s uhlopriečkou 43"/109 cm a rozlíšením Full HD 1920 x 1080 pixelov. TV s napájaním 230 V, 50 Hz má k dispozícií LAN pripojenie, internetový prehliadač, SCART, AV vstup, USB, HDMI, hotelový mód, PVR Ready a 2 reproduktory s výstupným zvukovým výkon 8 W x 2 RMS (%10 THD). Smart TV umožňuje ovládanie pomocou smartfónu cez aplikáciu ORAVA SMART REMOTE pre iOS alebo ORAVA SMART CENTER pre Android. Využíva zabudovaný tuner DVB-T/T2, DVB-C a DVB-S2. ORAVA LT-1095 disponuje autoinštaláciou kanálov, automatickým ladením (ASP) a rodičovským zámkom.


 

 

Praktické porty

Okrem kvalitného LED displeja sa LT-1095 pýši aj praktickými vstupmi, ktoré určite využijete. Vďaka USB portu si môžete pripojiť váš mp3 prehrávač alebo USB kľúč a prezerať si vaše obľúbené fotky, obrázky, či videá vo vysokom rozlíšení. Neodmysliteľnou súčasťou televízora je aj HDMI, ktorý prenáša signál priamo zo zdroja na obrazovku. Vďaka tejto technológií tak môžete môžete s televízorom prepojiť napríklad PC, tablet alebo PlayStation. Súčasťou tohto smart televízora sú ďalšia praktické pripojenia ako LAN pripojenie, internetový prehiadač, SCART, Wi-fi Ready, vstup pre PC VGA, CI+ slot, SPDIF (optical), AV vstup a hotelový mód.

 

Príjem signálu

S televízorom  ORAVA LT-1095 môžete zahodiť akékoľvek set-top boxy. O prijímem televízneho vysielania sa totiž postarajú zabudované tunery DVB-T/T2, DVB-C a DVB-S2. V prípade, že práve nemáte čas sledovať vysielanie, na ktoré ste čakali celý deň, sa môžete spoľahnúť na funkciu PVR ready, ktorá vám dáva možnosť nahrať si vysielanie. Všetky potrebné informácie si môžete prezrieť na 1 000-stránkovom teletexte a uložiť až 10 000 predvolieb.

 

Full HD

ORAVA LT-1095 s 43"/109 cm obrazovkou vám vďaka svojmu Full HD rozlíšeniu 1920 x 1080 pixelov poskytne pri sledovaní skvelý vizuálny zážitok. Vy si tak môžete pozrieť vaše obľúbené celovečerné filmy, seriály, relácie a taktiež aj videá v dostatočnej kvalite. Moderný televízor ORAVA LT-1095 zaradený do energeticky úspornej triedy A+ vám poskytne vysoký jas, ostré pohyby a realistické farby. Aby sledovanie filmov na tomto televízore s frekvenciou 400 Hz (UMR) stálo naozaj za hriech je vybavený dvoma reproduktormi s výstupným zvukovým výstupom 8 W x 2 RMS (%10 THD). Do sveta virtuálnej zábavy a sociálnych sietí sa môžete dostať pomocou jedného tlačidla na diaľkovom ovládači. Čo určite oceníte je možnosť ovládať TV aj vaším smartfónom a to vďaka aplikácií ORAVA SMART REMOTE pre iOS alebo ORAVA SMART CENTER pre Android.

 

Dizajn

Detailne prepracovaný dizajn a elegatné čierne prevedenie zaručia, že ORAVA LT-1095 dokonale zapadne do každého kúta vášho príbytku. Televízor je postavený na striebornom podstavci. Rovná a tenká obrazovka vás pri sledovaní filmov, seriálov, či relácií nebude rušiť. 

Smart funkcie televízora

Rozširujúce funkcie robia z televízora centrum aktívnej zábavy a komunikácie s blízkymi. Vďaka pripojeniu na internet (cez LAN alebo WiFi) môžete surfovať na internete, pozerať videá na YouTube alebo archívy TV staníc, zdieľať fotky, videá či hudbu na sociálnych sieťach. 

WiFi pripojenie

Žiadne káble navyše. Stačí jedno stlačenie tlačidla a váš televízor sa premení na zdroj plný zábavy. Vychutnajte si videá, filmy, sociálne siete či online hry na veľkej obrazovke televízora. 

Režim zrkadlenia 

Vďaka tejto funkcii môžete na televízore zobraziť obrazovku kompatibilného zariadenia, napríklad smartfónu, tabletu alebo počítača a pozerať si tak fotky, videá či obsah internetu na televízore priamo z vášho zariadenia. 

HbbTV – hybridná televízia

Ide o kombináciu televízneho vysielania a internetu, vďaka čomu môžete využiť interaktívne služby a zobrazenie multimediálneho obsahu, ktorý poskytuje televízna stanica. Najčastejšie to býva archív televízie, videopožičovňa, predpoveď počasia, sociálne siete či hry. 

ORAVA LT-1095, Televízor

 • Čierne prevedenie
 • LED obrazovka s uhlopriečkou 43"/109 cm a rozlíšením Full HD 1920 x 1080 pixelov
 • LAN pripojenie, internetový prehliadač, SCART, AV vstup, USB, HDMI, hotelový mód, PVR Ready 
 • 2 reproduktory s výstupným výkonom 8 W x 2 RMS (%10 THD)
 • Zabudované tunery DVB-T/T2, DVB-C a DVB-S2
 • Funkcia PVR ready
 • 1 000-stránkový teletext
 • Možnosť uložiť až 10 000 predvolieb
 • Umožňuje ovládanie smartfónom pomocou aplikácie ORAVA SMART REMOTE pre iOS alebo ORAVA SMART CENTER pre Android
 • Automatické vypnutie
 • Autoinštalácia kanálov
 • Automatické ladenia (ASP)
 • Rodičovský zámok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava LT-1095

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené