Orava OS-111

Šírka: 28.5 cm, Objem: 1 L, Príkon: 1000 W, Priemer valca: 80 mm,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Odstredivý odšťavovač Orava OS-111 v nerezovom prevedení, s príkonom 1000 W. Odšťavovač disponuje nádobou na šťavu v objeme 1 l a nádobou na odpad v objeme 2 l. Veľký plniaci otvor je praktický na odšťavovanie celého ovocia, bez potreby ďalšieho krájania. LCD displej je ovládaný elektronicky, s 5 nastaveniami rýchlosti pre rôzne druhy ovocia a zeleniny. Odšťavovač Orava OS-111 odšťavuje pri otáčkach 1200 / min., s hlučnosťou 80 dB.

Šikovný pomocník

Odstredivý odšťavovač Orava OS-111 si v kuchyni určite zamilujete. Ušetrí vám množstvo času a nezaberie veľa miesta. Veľký plniaci otvor je výborný na odšťavovanie ovocia a zeleniny bez predchádzajúceho krájania. Nekupujte drahé ovocné šťavy s obsahom konzervačných látok. Vďaka tomuto pomocníkovi si budete môcť v pohodlí domova dopriať kedykoľvek čerstvú dávku vitamínov, podľa vašej chuti.

Vlastnosti

Elektronický ovládač rýchlosti s LCD displejom, s ponukou 5 nastavení rýchlosti odšťavovania, pre rôzne druhy ovocia a zeleniny. Odšťavovač disponuje tepelnou ochranou, ktorá vám zabezpečí bezpečnú prevádzku pri odšťavovaní vo vašej domácnosti. Každú gazdinku poteší jednoduché čistenie všetkých častí. Odšťavovač je vybavený nádobou na šťavu v objeme 1 l a nádobou na odpad v objeme 2 l. Jeho príkon 1000 W zabezpečí jednoduchú prípravu obľúbených štiav. Pri otáčkach 1200 ot. / min. jednoducho odšťaví ovocie alebo zeleninu bez potreby krájania, s hlučnosťou 80 dB.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 28.5 cm
Objem 1 L
Príkon 1000 W
Priemer valca 80 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava OS-111

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené