Orava RM-201

Zobraziť

Tyčový mixér, Príkon: 200 W, Počet rýchlostí: 2, Pulzný spínač: Nie, Drtenie ľadu: Nie, Farba: biela. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Domáci kuchári by vedeli veľa hovoriť o tom, aká je niekedy náročná príprava jedál. Hlavne spracovanie surovín. K tomuto účelu vám poslúži aj ručný ponorný mixér ORAVA RM-201. Pracuje s výkonom 200W, ktorý sa plnohodnotne postará o spracovanie surovín tak, aby boli pripravené na samotné varenie a pečenie. Ručný ponorný mixér pracuje s dvomi rýchlosťami. Sekací nôž a odnímateľná ponorná časť sú vyrobené z nerezovej ocele. Kvalita je teda zaručená. Mixér sa ovláda veľmi jednoducho a príjemne sa drží v ruke. Je vyrobený v kombinácii bielej a nerezu.

Kvalitný výkon

Ručný ponorný mixér ORAVA RM-201 pracuje s výkonom 200 W. Postará sa o to aby suroviny potrebné na varenie boli plnohodnotne spracované, presne tak ako majú byť. Poseká, rozmixuje, rozšľahá, presne to čo potrebujete. Nebude problém pripraviť suroviny napríklad na lahodnú omáčku, alebo iné produkty vašej kuchyne. Spracovať tiež môžete napríklad suroviny na prípravu kokteilov a iných lahodných nápojov. Využitie je rôzne, je to len na vás a vašej fantázii.

2 rýchlosti

Ručný ponorný mixér vám ponúka na výber dve rýchlosti. Môžete si teda podľa toho, čo plánujete spracovať a aký má byť výsledný efekt, nastaviť tú správnu rýchlosť. Pri ľahšie spracovateľných surovinách vám postačí slabšia rýchlosť. Ak však potrebujete spracovať odolnejšie suroviny, je potrebné využiť silnejšiu rýchlosť.

Vyrobené z nerezovej ocele

Hlavné časti ponorného mixéra, teda sekací nôž a odnímateľná ponorná časť, sú vyrobené z nerezovej ocele. Sú teda veľmi kvalitné a odolné. Zabezpečia vám kvalitný výkon a dlhodobú prevádzku. Sekací nôž si poradí takmer so všetkým a kvalitne poseká a spracuje čo budete potrebovať.

Príjemné prevedeni

Ručný ponorný mixér ORAVA RM-201 je vyrobený v príjemnom prevedení, kombinácii bielej farby a nerezových komponentov. Zapadne medzi vaše kuchynské spotrebiče svojím vzhľadom a svojím výkonom bude plnohodnotným pomocníkom v kuchyni.

  • Ponorný mixér
  • Nôž na sekanie a odnímateľná ponorná časť z nerezovej ocele

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 2
Príkon 200 W
Pulzný spínač Nie
Drtenie ľadu Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Orava RM-201

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Dušan

17. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Lacný a zatial dobrý ,plní účel .

Silvia

25. 9. 2014

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon