Orava SL-200 C


Mixér s misou, Príkon: 300 W, Počet rýchlostí: 5, Objem: 2,5, Šľahanie, Vyberateľná miska, Pulzný spínač, Obsah balenia: metličky na cesto, Hmotnosť: 1700 g. Viac info


Cena so zľavovým kódom 20 % Platí do 23. 6. 2024
Ukázať zľavový kód
23,99 €

Cena 29,99 €

Zľava 14 % z predchádzajúcej ceny: 34,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 0,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický ručný šľahač Orava SL-200 C s 3 základnými funkciami: šľahanie, miešanie a mixovanie bude skvelým pomocníkom pri varení aj pečení. Je vybavený vysokovýkonným motorom a 5 rýchlosťami pre dosiahnutie optimálnych výsledkov spracovávaných surovín. Vďaka stabilnej konštrukcii bude vždy stáť pevne na svojom mieste. Príslušenstvo zahŕňa 2 háky na miešanie, 2 metly na šľahanie a otočnú nádobu s objemom 2,5 litra. Príkon: 300 W.

Orava SL-200 C

  • 5 rýchlostí
  • Ergonomický dizajn
  • Stabilná konštrukcia
  • Otočná nádoba s objemom: 2,5 l
  • Príkon: 300 W

Pomocník pri varení aj pečení

Elektrický ručný šľahač s otočnou nádobou a vysokovýkonným motorom Orava SL-200 C má kvalitné vlastnosti a bohaté príslušenstvo, vďaka čomu bude praktickým kuchynským pomocníkom v domácnosti pri varení aj pečení. 

Ponúka 3 základné funkcie:

  • šľahanie
  • miešanie 
  • mixovanie

Stabilný

Pri šľahaní stačí často aj malá nepozornosť a suroviny aj so šľahačom je potrebné zbierať po zemi. Orava SL-200 má pevnú konštrukciu, pevne stojacu na pracovnej doske, takže vám z nej už nikdy neutečie.

Výkonný

Vysokovýkonný motor pracuje pri príkone 300 W a ponúka pomocou posuvného spínača celkom 5 rýchlostí. Ovládanie spotrebiča je veľmi jednoduché a navyše je uľahčené pohodlným ergonomickým dizajnom.

Praktické príslušenstvo

Súčasťou je otočná nádoba s mechanickým pohonom a bohaté príslušenstvo. Spoločne s ručným šľahačom získate tiež dvojicu veľmi výkonných hákov na miešanie a 2 metly na šľahanie, vyrobené z ušľachtilej ocele a navyše pochrómované, takže dosahujú kvalitné výsledky pri šľahaní v krátkom čase.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 2.5 L
Počet rýchlostí 5
Príkon 300 W
Pulzný spínač Áno
Vyberateľná miska Áno
Šľahanie Áno
Hnietenie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Orava SL-200 C

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami