Orava Taurus

Cena:
99,90 €

Späť na NAY Extra kartu 2,00 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Nízkootáčkový lis na ovocie Orava Taurus s príkonom 200 W a rýchlosťou 65 ot./min. zachováva všetky enzýmy, vitamíny a ďalšie prospešné látky, ktoré sú v ovocí a zelenine obsiahnuté. Šťava je namiesto rozdrobovania lisovaná, čo umožňuje oveľa vyššiu výťažnosť a obsahuje minimum peny. Vďaka veľkej plniacej trubici môžete do odšťavovača vkladať celé kusy ovocia či zeleniny bez nutnosti ich krájania. Reverzný chod motora bráni upchatiu. Lis má nízku prevádzkovú hlučnosť.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Odšťavovač Tefal ZC420E38 Juice N' Clean s technológiou EasyClean odvedie prácu za Vás a ušetrí čas aj námahu. Intuitívny dotykový panel umožňuje prepínanie medzi dvomi rýchlosťami vhodnými pre mäkké alebo tvrdé suroviny, a funkcia spätného chodu slúži na uvoľnenie kúskov ovocia a zeleniny. Technológia lisovania za studena zaisťuje extrakciu maximálneho množstva šťavy s minimom odpadu, a zachováva prirodzenú chuť, farbu a živiny Vášho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny! Dva filtre ponúkajú mimoriadnu všestrannosť pre prípravu džúsu, zmrzliny, pyré a džemov, funkcia nastavenia množstva dužiny zase umožňuje určiť, koľko dužiny má džús obsahovať. Medzi ďalšie praktické funkcie patrí veľkorysá nádoba na džús a nádoba na zber dužiny, takže nemusíte odšťavovanie prerušovať, funkcia proti odkvapkávaniu, ktorá udržuje v čistote kuchynskú linku, a tichá technológia, vďaka ktorej môžete pripraviť šťavu v ktorúkoľvek dennú dobu. Vďaka svojmu nerezovému dizajnu sa hodí do každej domácnosti.

Základné parametre

 • Objem: 0,8 L
 • Príkon: 150 W
 • Priemer valca: 45 mm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Orava Taurus

 • Max. otáčky odstreďovania: 65 ot./min.
 • LCD displej
 • Jednoduchá obsluha a čistenie
 • 1 rýchlosť
 • Veľká plniaca trubica vhodná pre celé kusy ovocia a zeleniny
 • Odšťavovanie umožní získať maximum nutričných hodnôt, vitamínov, chuti ovocia a zeleniny
 • Tichý chod motora
 • Reverzný chod motora bráni upchatiu
 • Príkon: 200 W

Doprajte si 10-krát viac zdravia

Prieskumy dokazujú, že šťava odšťavená odšťavovačmi fungujúcimi na báze lisu, ktorá sa získava len mechanickým tlakom, obsahuje až desaťkrát viac biologicky aktívnych látok než tá, ktorú ste získali odšťavovaním z klasických vysokootáčkových odstredivých odšťavovačov. Orava Taurus lisuje ovocie aj zeleninu ako mlynček na mäso a tak z nej získava oveľa väčšie množstvo šťavy, ktorá je v porovnaní s klasickými odšťavovačmi menej znehodnotená. Keďže pri tomto type odšťavovania nedochádza k oxidácii, vitamíny sa vo vylisovanom moku uchovávajú v maximálnej miere.

 • Vďaka nízkootáčkovému odstreďovaniu formou lisovania si šťava z ovocia aj zeleniny uchováva viac nutričných hodnôt a vitamínov.

Orava TAURUS má príkon len 200 W, čo je podstatne menej ako pri vysokootáčkových odšťavovačoch. Šťava sa zbiera zásobníku, dužina sa ukladá do osobitného zásobníka.

Tipy a rady

Dužinu z ovocia a zeleniny, ktorá vám ostala po odšťavovaní, nevyhadzujte - výborne sa hodí na prípravu gastropochúťok – výborné sú z nej krémové polievky, omáčky, karbonátky, placky aj sladké múčniky. Vysušenú dužinu z ovocia zas môžete použiť na prípravu domácich sušených čajov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,7 L
Príkon: 200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Orava
Objem: 0,7 L
Počet rýchlostí: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna, červená
Šírka: 24 cm
Hmotnosť: 4800 g
Výška: 51 cm
Hĺbka: 16 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: odšťavovacia misa

Energetické údaje

Príkon: 200 W

Ostatné

Kód produktu: TAURUS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore