Ozobot Evo set pre učiteľov biely

Cena:
129,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Ozobot Evo je miniatúrny, zábavný a ľahko programovateľný robot s takmer neobmedzenými možnosťami. Rozvíja kreativitu, logické myslenie a zároveň učí základy programovania. Robot využíva blokové programovanie v jednoduchom editore OzoBlockly, alebo pomocou farebných Ozokódov, základy zvládnu deti už od 8 rokov. 5 optických senzorov, Bluetooth 4.0, reproduktor, interaktívne LED diódy. Je kompatibilný so systémami iOS a Android. Rozmery: 2,5 x 2,5 cm, hmotnosť 17 g. V tejto sade určenej pre učiteľov a lektorov nájdete okrem Ozobota Evo a príslušenstva aj príručku Educator Bot Camp so všetkým, čo potrebujete na zoznámenie sa s Ozobotom pred tým, než ho vypustíte do výučby. V 3 kapitolách sa zoznámite so základmi, údržbou a kódovaním na papieri a v editore na tabletoch alebo na PC.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Nová generácia učenia a zábavy v jednom

Ozobot Evo je perfektný spôsob, ako sa vaše deti môžu učiť o robotike, počítačovej vede a programovaní, a to všetko zábavným a kreatívnym spôsobom. Prostredníctvom riešenia problémov, kreatívneho kreslenia a skupinových výziev predstavuje Ozobot Evo vynikajúcu vzdelávaciu hračku. Ozobot Evo prináša všetky funkcie z populárneho Ozobot Bit 2.0, a mnoho funkcii naviac! Evo je väčší a šikovnejší. Má viac svetelných diód, zabudovaný bluetooth, infračervené ovládanie, reproduktor a senzor vzdialenosti. Pohyb, zvuky a svetlá sa dajú ovládať cez vlastnú appku.

Čo dokáže Ozobot?

Ozobot ku komunikácii využíva unikátny farebný jazyk, založený na kombinácii štyroch farieb: zelenej, modrej, červenej a čiernej, pričom každá kombinácia znamená pre Ozobota iný povel - tzv. Ozokód. Vďaka tejto jednoduchej logike založenej na farbách sú aj malé deti schopné vymýšľať svoje vlastné hry. Schopnosti Ozobota sú založené na optických senzoroch. Pri sledovaní čiary Ozobot zaznamená ručne zakreslené inštrukcie vytvorené z farebných kódov a podľa zadaných príkazov reaguje.

OzoBlockly

Intuitívny editor OzoBlockly, ktorý spustíte v ľubovoľnom webovom prehliadači vášho počítača, alebo v aplikácií pre Android/iOS posúva možnosti Ozobota ešte ďaľej. OzoBlockly využíva jednoduchý systém programovania. Program sa vytvára príkazmi, ktoré sa skladajú do tzv. blokovPrenos vytvoreného programu prebieha priložením k displeju vášho PC/tabletu formou rýchleho preblikávania farebných sekvencií, ktoré si Ozobot načíta pomocou senzoru na svojej spodnej strane. 

Ovládanie cez Bluetooth

Ozobot Evo komunikuje cez Bluetooth 4.0 s dosahom až 10 m a v novej aplikácii ho možno ovládať podobne ako autíčko na diaľkové ovládanie. Joystick na displeji reaguje na intenzitu vášho dotyku a Ozobot Evo rovnako precízne požadované pohyby vykoná. Všetky pohyby a zmeny môžete nahrávať, a následne zo záznamu spúšťať.

Obsah balenia

  • 1 ks Ozobot Evo
  • 1 ks microUSB kábel
  • 4 ks fixky k tvorbe ozokódov
  • príručka pre učiteľov (v angličtine)

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ozobot
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 9,7 cm
Hmotnosť: 478 g
Výška: 10,5 cm
Hĺbka: 9,7 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: robot, USB kábel, fixky, príručka

Ostatné

Kód produktu: OZO-070301-US

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore