Panasonic DC-GX9 čierna + G Vario 12-60 mm f/3.5-5.6


Uhlopriečka ("): 3 ", GPS: Nie, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 20.3 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: micro 4/3,


Cena 699,00 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 939,00 € Zobraziť nápoveď

13,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezzrkadlovka Panasonic Lumix DC-GX9 s čiernom prevedení s rýchlym autofocusom je vybavený dotykovým 3" LCD displejom s výklopnou konštrukciou a 20,3 Mpx snímačom Live MOS. Kompaktné telo je vyrobené z odolnej horčíkovej zliatiny. Disponuje bajonetom Micro 4/3", obrazovým procesorom Venus Engine a elektronickým hľadáčikom. Fotoparát s integrovaným bleskom a 5-osou duálnou stabilizáciou obrazu umožňuje nahrávanie videí v rozlíšení 4K. Nechýba Wifi, Bluetooth, Micro HDMI, USB či Post Focus. Samozrejmosťou je podpora pamäťových kariet Micro SD/SDHC/SDXC. Súčasťou balenia je objektív G Vario 12-60 mm f/3.5-5.6

Telo z horčíkovej zliatiny a 5-osý duálny stabilizátor obrazu

Digitálna bezzrkadlovka sa vyznačuje kompaktnými rozmermi a telom z horčíkovej zliatiny, vďaka čomu je odolný a pôsobí štýlovo. O to, aby boli vaše fotografie plné ostrých detailov sa postará snímač Live MOS bez AA filtra. O jedinečnú ostrosť aj v prípade, že použijete teleobjektív sa postará 5-osý duálny stabilizátor obrazu, ktorý je spoľahlivý aj pri použití objektívov od iných výrobcov. 

Spoľahlivý, presný a rýchly autofocus

Bezzrkadlovka Panasonic Lumix DC-GX9 sa pýši zaostrovacím systémom Panasonic DFD, zásluhou čoho vám poskytne vysokú rýchlosť zaostrenia. V kombinácii s inovatívnou funkciou Starlight AF zvyšuje presnosť zamerania objektívu aj pri nízkych hladinách osvetlenia. Expresná výmena signálu medzi fotoparátom a objektívom dosahuje rýchlosť autofocusu 0,7s.

 

Pokročilé systémy pre redukciu šumu 

Srdcom fotoaparátu je obrazový procesor Venus Engine, ktorý disponuje vyspelým systémami pre redukciu so zvýšenou kontrolnou hladinou oblasti až na 64-násobok. Na krištáľovo čisté snímky sa tak môžete tešiť aj v noci. Pri sekvenčnom snímaní vám procesor umožňuje zaobstarať až 9 snímok s maximálnym rozlíšením


Kvalitné fotografie z ktoréhokoľvek uhla 

S fotoaparátom Panasonic Lumix DC-GX9 sa už teraz môžete tešiť na kvalitné fotografie z akéhokoľvek uhla. Vo výbave je 3" LCD displej s rozlíšením 1,24 Mpx. Práve dotykový displej s intuitívnym ovládaním vám umožňuje komfortné prehliadanie alebo zväčšovanie už hotových fotografií či jednoduché zaostrenie na vami zvolený objekt.

 

Elektronický hľadáčik Life View Finder

Výklopný elektronický hľadáčik Life View Finder s 2760 obrazovými bodmi vám umožní kontrolovať scénu aj pri priamom slnečnom žiarení. Čo nepochybne oceníte je pohodlie, ktoré vám zaručí aj vďaka tomu, že sa pri priblížení digitálneho fotoaparátu k oku sa hľadáčik automaticky zapne. Navyše, je vybavený modernou funkciou dioptrickej korekcie.

 

Funkcia 4K Photo 

Praktická funkcia 4K Photo je tu pre vás v prípade, že sa rozhodnete snímky z videozáznamu uložiť ako samostatnú fotografiu v kvalitnom rozlíšení 4K. Samotné nahrávanie videá s rýchosťou 30 sn/s vám pomôže zachytiť množstvo pohybu, vďaka čomu vám nič neunikne.

 

Nahrávajte videá v 4K rozlíšení

S touto bezzrkadlovkou môžete nielen fotografovať, ale aj nahrávať plynulé videá vo vysokom 4K rozlíšení vo formáte MP4 s rýchlosťou 24p/25p/30p. Nechýba režim High Speed Video, pomocou ktorého dokáže zaznamenať videozáznamy v rozlíšení Full HD na 120 sn./s. Počas toho, ako budete nahrávať môžte kedykoľvek nastaviť konečný uhol záberu (4K Live Cropping) alebo použiť zoom

 

Využite množstvo kreatívnych režimov

Panasonic Lumix DC-GX9 vám ponúka množstvo kreatívnych režimov ako napríklad Retro, Cross Process, High Dynamic, Monochrome či Sepia, prostredníctvom ktorých môžete vaše snímky ešte viac vyšperkovať. S panoramatickými snímkami si hravo poradí režim Creative panorama. Dodatočne zaostriť jediným dotykom aj na snímku, ktorá je už zaznamenaná je možné pomocou funkcie Post Focus.

 

Praktická podpora Wifi pripojenia a Bluetooth

K dispozícii je bezdrôtové pripojenie Wifi či podpora technológie Bluetooth, zásluhou čoho môžete kedykoľvek zdieľať vaše záznamy na sociálnych sietiach. Komfortné prenášanie fotografií je možné po pripojení mobilného telefónu k fotoaparátu. Práve váš tablet alebo smartfón môže pre digitálny fotoparát poslúžiť ako monitor alebo naopak diaľkové ovládanie.

 

Panasonic Lumix G Vario 12-60mm F3.5-5.6 

Zoomovací objektív Panasonic Lumix G Vario 12-60mm so svetelnosťou f/3.5-5.6. a ohniskovou vzdialenosťou 12-60 mm vám poskytne široký záber. Konštrukcia pozostáva z 11 optických členov usporiadaných v 9 skupinách. Je vybavený kovovým bajonetom a zoomovacím krúžkom, ktorý môžete využiť aj počas nahrávania videí. 

Obsah balenia: fotoaparát, objektív, krytka objektívu, zadný kryt objektívu, slnečná clona, krytka tela batérie, napájací adaptér, USB kábel, popruh na rameno, kryt sánkovať pätice

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 20.3 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača micro 4/3

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic DC-GX9 čierna + G Vario 12-60 mm f/3.5-5.6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené