Panasonic DMC-G80 telo čierne

Cena:
549,00 €

Pôvodná cena 899,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Panasonic DMC-G80EG-K nie je len taký obyčajný fotoaparát. Táto jednooká bezzrcadlovka Vás očarí nielen svojim vizuálnym prevedením, ale rovnako aj množstvom funkcií a pokročilých technológií. Očakávať môžete spoľahlivý výkon za skutočne každých okolností i za každého počasia. Svojou odolnosťou voči prachu a striekajúcej vode je vhodný aj do náročnejších podmienok. Svojou kompaktnosťou však nezaberá príliš veľa miesta. Oceníte ho predovšetkým pri snímaní v prírode, a to vďaka duálnej stabilizácii obrazu a rozlíšeniu 4K. Na výklopnom 3-palcovom LCD displeji si možno všetky vytvorené zábery i videá pohodlne prezerať a listovať si medzi nimi. Nemožno opomenúť ani 5-osý stabilizátor obrazu Dual I.S.2 či 16 megapixelové rozlíšenie s Live MOS senzorom. Vybavený je ďalej podporou Wi-fi či QR kódu. S kontrastným automatickým ostrením sa Vám podaria vytvoriť zábery ohromných rozmerov a vysokej kvality. Disponuje HDMI konektorom, USB portom a slúchadlovým výstupom.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 39 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 15% zľavu na vyhotovenie fotoprác.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Zvážte aj tento produkt

S Panasonic Lumix DC-GH5 bude radosť fotografovať. Veď presvedčte sa samy. Ide o naozaj špičkový model, ktorý Vás očarí rovnako po technickej i vizuálnej stránke. Panasonic DC-GH5EG-K ponúka všetko, čo by poriadny fotoaparát mal mať. Vôbec ako prvý sa pýši možnosťou nahrávania videa s rozlíšením 4K/60P. Spoľahlivo tak zachytíte každý moment či okamih v tej najlepšej možnej kvalite. Ak sú Vaše požiadavky vysoké, bez pochýb naplní každú jednu z nich. So snímačom Digital Live MOS a s rozlíšením 20,3 Mpx vytvoríte snímky ohromných rozmerov i videá vo vysokom rozlíšení. Venus Engine 10 procesorom zabezpečuje plynulý, svižný a flexibilný chod za každých okolností. Nemožno opomenúť ani 5-osý stabilizátor obrazu Dual I.S. 2 či technológiu Depth From Defocus. So sériovým snímaním s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a s novým režimom 6K Photo vytvoríte dokonalé zábery s 18 megapixelovým rozlíšením. 4K Photo režimom s rýchlosťou 60 snímok za sekundu zachytíte aj rýchlejšie sa pohybujúce objekty. Vyrobený bol z veľmi kvalitných materiálov, čo je zjavné už na prvý pohľad. Pôsobí elegantne a nadčasovo zároveň a navyše je odolný aj voči striekajúcej vode, prachu i mrazom do -10°.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 3,2 "
 • GPS: Nie
 • 3D kompatibilita: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Spoločník i pomocník za každých okolností

S najnovšou technológiou duálnej stabilizácie obrazu a najmodernejšou funkciou 4K rozlíšenia bude fotoaparát Panasonic DMC-G80EG-K ideálnym spoločníkom na každej Vašej ceste, na každom Vašom dobrodružstve. Obzvlášť nápomocný bude pri fotografovaní v exteriéri. Spolu s ním zhotovíte dokonale ostré a čisté zábery aj v náročných podmienkach. A to dokonca aj pri rýchlo sa pohybujúcich objektoch. Vďaka svojej odolnosti a kvalitnému spracovaniu si ho môžete zobrať so sebou takmer kamkoľvek. 

Bezchybnosť a prirodzenosť 

Pomocou 16 megapixelového digitálneho senzoru Live MOS budú snímky vyzerať mimoriadne prirodzene a realisticky zároveň. Absencia antialiasingového filtra bude zárukou ostrých záberov a dokonalých farieb. Statické snímanie asi nie je to, čo Vás na fotografovaní priťahuje. Je to práve pohyb a energia, čo vo Vás prebúdza vášeň a fantáziu. Preto bol fotoaparát vybavený 5-osým stabilizátorom obrazu Dual I.S. 2. Spolu so stabilizáciou tela a objektívu dosiahne silnejšiu korekciu chvenia rúk až po úroveň 5 clonových čísel. 

OLED hľadáčik

So živým hľadáčikom s 0,74-násobným pomerom zväčšenia zaručuje absolútnu slobodu pri komponovaní záberu a zaznamenávania všetkých podnetov okolo Vás. S vysokým rozlíšením 2 360 000 bodov a 100% farebným podaním je obraz v hľadáčiku obzvlášť jasný, a to za každých podmienok. 

Rozlíšenie 4K

4K Photo režimom zachytíte všetky podnety na vôkol ako ešte nikdy predtým. Pomocou tejto funkcie získate jedinečný záber tak, že priamo v nastavení vyberiete jednu snímku z videosekvencie (vytvorená pri rýchlosti 30 snímok za sekundu) a uložíte ju ako samostatnú s vysokým rozlíšením. Ide o naozaj veľmi jednoduchý proces, z ktorého nemusíte mať žiadne obavy. Nasnímajte, vyberte a uložte. To je všetko, čo musíte spraviť. 

Konštrukcia a dizajn

Vizuálne prevedenie za technickým spracovaním ani zďaleka nezaostáva. Spoločnosť dbala aj na túto stránku, a preto zhotovila robustné telo vhodné pre použitie aj v náročnejších podmienkach. Fotoaparát je odolný voči striekajúcej vode i prachu, čím sa stáva použiteľným za každých okolností. Aj naďalej si zachoval elegantný vzhľad, ktorý pôsobí mimoriadne nadčasovo. Kompaktnými rozmermi navyše v taške nezaberá príliš veľa miesta. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Áno
iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Rozlíšenie: 16 mpx
iHľadáčik: elektronický
Formát snímača: micro 4/3

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,25 m
Farba: čierna
Šírka: 128,4 mm
Výška: 89 mm
Dĺžka: 74,3 mm
Hmotnosť: 505 g

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Áno
Odolné prevedenie: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Multimedia

Podporované video formáty: AVCHD, MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg, Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: popruh

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SDXC, SDHC, SD

Batérie

Kapacita batérie: 1200 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 16 mpx
Typ obrazového senzora: MOS
Formát snímača: micro 4/3

Hľadáčik

iHľadáčik: elektronický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 9 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Objektív

Typ bajonetu: Micro 4/3

Ostatné

Kód produktu: DMC-G80EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore