Panasonic DMC-G80 telo čierne

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 3 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Áno, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 16 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: micro 4/3,


Cena 629,00 €

Zľava 30 % z pôvodnej ceny: 899,00 € Zobraziť nápoveď

12,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Panasonic DMC-G80EG-K nie je len taký obyčajný fotoaparát. Táto jednooká bezzrcadlovka Vás očarí nielen svojim vizuálnym prevedením, ale rovnako aj množstvom funkcií a pokročilých technológií. Očakávať môžete spoľahlivý výkon za skutočne každých okolností i za každého počasia. Svojou odolnosťou voči prachu a striekajúcej vode je vhodný aj do náročnejších podmienok. Svojou kompaktnosťou však nezaberá príliš veľa miesta. Oceníte ho predovšetkým pri snímaní v prírode, a to vďaka duálnej stabilizácii obrazu a rozlíšeniu 4K. Na výklopnom 3-palcovom LCD displeji si možno všetky vytvorené zábery i videá pohodlne prezerať a listovať si medzi nimi. Nemožno opomenúť ani 5-osý stabilizátor obrazu Dual I.S.2 či 16 megapixelové rozlíšenie s Live MOS senzorom. Vybavený je ďalej podporou Wi-fi či QR kódu. S kontrastným automatickým ostrením sa Vám podaria vytvoriť zábery ohromných rozmerov a vysokej kvality. Disponuje HDMI konektorom, USB portom a slúchadlovým výstupom.

Spoločník i pomocník za každých okolností

S najnovšou technológiou duálnej stabilizácie obrazu a najmodernejšou funkciou 4K rozlíšenia bude fotoaparát Panasonic DMC-G80EG-K ideálnym spoločníkom na každej Vašej ceste, na každom Vašom dobrodružstve. Obzvlášť nápomocný bude pri fotografovaní v exteriéri. Spolu s ním zhotovíte dokonale ostré a čisté zábery aj v náročných podmienkach. A to dokonca aj pri rýchlo sa pohybujúcich objektoch. Vďaka svojej odolnosti a kvalitnému spracovaniu si ho môžete zobrať so sebou takmer kamkoľvek. 

Bezchybnosť a prirodzenosť 

Pomocou 16 megapixelového digitálneho senzoru Live MOS budú snímky vyzerať mimoriadne prirodzene a realisticky zároveň. Absencia antialiasingového filtra bude zárukou ostrých záberov a dokonalých farieb. Statické snímanie asi nie je to, čo Vás na fotografovaní priťahuje. Je to práve pohyb a energia, čo vo Vás prebúdza vášeň a fantáziu. Preto bol fotoaparát vybavený 5-osým stabilizátorom obrazu Dual I.S. 2. Spolu so stabilizáciou tela a objektívu dosiahne silnejšiu korekciu chvenia rúk až po úroveň 5 clonových čísel. 

OLED hľadáčik

So živým hľadáčikom s 0,74-násobným pomerom zväčšenia zaručuje absolútnu slobodu pri komponovaní záberu a zaznamenávania všetkých podnetov okolo Vás. S vysokým rozlíšením 2 360 000 bodov a 100% farebným podaním je obraz v hľadáčiku obzvlášť jasný, a to za každých podmienok. 

Rozlíšenie 4K

4K Photo režimom zachytíte všetky podnety na vôkol ako ešte nikdy predtým. Pomocou tejto funkcie získate jedinečný záber tak, že priamo v nastavení vyberiete jednu snímku z videosekvencie (vytvorená pri rýchlosti 30 snímok za sekundu) a uložíte ju ako samostatnú s vysokým rozlíšením. Ide o naozaj veľmi jednoduchý proces, z ktorého nemusíte mať žiadne obavy. Nasnímajte, vyberte a uložte. To je všetko, čo musíte spraviť. 

Konštrukcia a dizajn

Vizuálne prevedenie za technickým spracovaním ani zďaleka nezaostáva. Spoločnosť dbala aj na túto stránku, a preto zhotovila robustné telo vhodné pre použitie aj v náročnejších podmienkach. Fotoaparát je odolný voči striekajúcej vode i prachu, čím sa stáva použiteľným za každých okolností. Aj naďalej si zachoval elegantný vzhľad, ktorý pôsobí mimoriadne nadčasovo. Kompaktnými rozmermi navyše v taške nezaberá príliš veľa miesta. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Áno
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 16 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača micro 4/3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic DMC-G80 telo čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené