Panasonic DMC-GX800 + 12-32 mm strieborný

Produkt je momentálne nepredajný

POPIS PRODUKTU

Digitálny fotoaparát Panasonic DC-GX800 s objektívom Lumix G Vario 12-32 mm zaznamená krásne a kvalitné zábery. S 16 Mpx snímačom obrazu Live MOS so svetelnosťou f./3,5-5,6 mm a funkciou Auto Focus zachytíte vždy ohromujúce zábery aj za horších svetelných podmienok. Videá budete natáčať v úchvatnom 4K rozlíšení s 30sn/s. Všetko sa zobrazí na dotykovom 3" displeji s rozlíšením 1040 bodov. Displej je výklopný a vďaka tomu zachytíte svoje okamihy z neobvyklých uhlov. Disponuje funkciami ako Beauty Retouch, Panorama alebo Post Focus. Všetky zachytené fotografie a videá môžete okamžite zdielať vďaka Wi-Fi.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 20 %
  • Doprava zdarma
Popis produktu

Výborné zachytenie každého okamihu

Digitálny fotoaparát Panasonic DMC-GX800 naozaj skvelé zachytí každé chvíle, ktoré si chcete uchovať a neskôr na ne príjemne spomínať. Pomôže vám pri odfotení snímok v každom prostredí a za každého počasia, pretože vďaka jeho kvalitnej optike a vynikajúcim technológiám nemá žiadne problémy. Výhodou je aj to, že môžete využiť radu objektívov, s ktorými si zvýšite svoje možnosti pri rôznych príležitostiach, napríklad pri makrofotení, prírodných scenériách alebo aj fotení pri šere. Bonusom je jeho štýlový vzhľad, s ktorým vždy dobre vynikne.

Snímač Live MOS

Vďaka 16-megapixelovému snímaču Live MOS môžete zhotovovať ohromujúce snímky aj v slabo osvetlených prostrediach. S funkciou Auto Focus a svetelnosťou f/3,5-5,6 si snímky zachovávajú pôvodné farby, pričom ich upravujú len minimálne. Teraz môžete upravovať tieto vysokokvalitné snímky priamo a výsledky vás určite ohromia.

Videá v 4K rozlíšení

Digitálny fotoparát môžete využiť nielen na fotografovanie, ale tiež na nahrávanie plynulých videí vo vysokom 4K rozlíšení 3840 x 2160 bodov. Zásluhou technológie 4K je možné zachytiť fotografie s frekvecniou 10 sn/s v zodpovedajúcom 8 Mpx rozlíšení a následne ich uložiť vo formáte 4K Photo. 

Zaostrite keď budete mať čas

Predstavte si, aké by to bolo, keby ste sa mohli dokonca aj po odfotografovaní záberu presne rozhodnúť, na ktorú časť záberu chcete zaostriť. Funkcia Post Focus vám dáva presne túto možnosť. Stačí vyfotografovať scénu, skontrolovať nasnímaný obraz a dotknúť sa časti fotografie, na ktorú chcete zaostriť. Jednoduché, úchvatné a pokope v jednom tele – to je Lumix DMC-GX800.

Zdieľajte svoje okamihy s priateľmi

Rýchle zdieľanie vašich zážitkov môžete uskutočniť prostredníctvom Wi-Fi®. Pomocou QR kódu zobrazeného na displeji ho spárujete so svojím zariadením. Po následnej synchronizácií s vašim smartfónom sa jednoducho zmení na diaľkové ovládanie vášho fotoaparátu, s ktorým je možné  zdieľať snímky na diaľku.

Objektív Lumix G Vario 12-32 mm

Samozrejme nechýba malý ale šikovný objektív Lumix G Vario 12-32 mm. Dosahuje 2,7x optický zoom, s ktorým bez problémov zameriate aj objekty, ktoré sú od vás vzdialené. Skvelým prvkom je aj širokouhlý 24 mm záber a tradičná svetelnosť, s ktorou si doprajete nielen vhodné zameranie, ale aj výborné podmienky pre svetelnosť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Áno
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Rozlíšenie: 16 mpx
iHľadáčik: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Odolné prevedenie: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 106,5 mm
Výška: 64,6 mm
Dĺžka: 33,3 mm
Hmotnosť: 269 g

Multimedia

Podporované video formáty: MP4, AVCHD
Podporované obraz.formáty: jpg, Raw

Funkcie

iGPS: Áno
i3D kompatibilita: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: kryt objektívu

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC, micro SD, micro SDXC

Batérie

Kapacita batérie: 680 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 16 mpx
Typ obrazového senzora: Live MOS
Formát snímača: micro 4/3

Hľadáčik

iHľadáčik: Nie

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 10 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Blesk

Sánky na blesk a prísluš.: Nie

Ostatné

Kód produktu: DI-4KGX800S

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore