Panasonic DMP-UB300EGK vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
169,00 €

Pôvodná cena 299,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Doprava zdarma

Produkt je možné rezervovať na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Blu-ray prehrávače radu Panasonic DMP-UB300 získali prestížne ocenenie - cenu EISA pre najlepšie blu-ray prehrávače s ultravysokým rozlíšením UHD v kategórii pomeru ceny a výkonu pre sezónu 2017/2018. Porota ocenila najmä skvelý obraz a vysoký výpočtový výkon procesora HCX, ktorý si výborne rozumie s modernými televízormi s rozlíšením 4K, ako aj sieťový multimediálny prehrávač s podporou moderných hudobných formátov (napr. DSD alebo FLAC v štandarde 192kHz/24-bit), a prostredníctvom aplikácií pre mobilné zariadenia tiež podporuje služby VOD, čiže internetovej videopožičovne.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 43 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Hollywood do vašej domácnosti – prehrávač Ultra HD Blu-ray

Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DMP-UB300EGK prináša do domácnosti čaro kina. Nové technológie svetovej triedy poskytujú dramatický obraz zodpovedajúci predstavám režiséra. Usaďte sa a pripravte sa na to, že vás zariadenie DMP-UB300EGK ohromí svojím výkonom. Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie obrazu, ako je bežné Full HDVychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Zvýšenie rozlíšenia 4K Direct Chroma Upscaling

Zažite úžasný obraz s rozlíšením 4K. Tento model ponúka jedinečnú technológiu zvýšenia rozlíšenia 4K Direct Chroma Upscaling. Táto technológia dosahuje presnejšie spracovanie obrazu konverziou signálov chrominancie a jasu s rozlíšením Full HD priamo na signály s rozlíšením 4K. Výsledkom je obraz s rozlíšením 4K, prirodzenými textúrami a neuveriteľnou hĺbkou. Ak si chcete užívať zvýšenie rozlíšenia 4K Upscaling, budete potrebovať aj televízor s rozlíšením 4K/UHD.

Prehrávanie vysokokvalitného zvuku

Zážitok z kvality zvuku štúdiových záznamov. Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC a WMA možno reprodukovať hudobné súbory DSD (5,6 MHz/2,8 MHz) a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových master záznamov.

Jedinečné obrazové technológie procesora HCX *

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray typu 4K PRO obsahuje procesor HCX pre technológiu Ultra HD Blu-ray využívajúci pôvodné technológie zobrazovania na dosiahnutie úchvatnej kvality obrazu. Základnými prvkami obrazu s vysokým rozlíšením Ultra HD sú presné farby a reprodukcia HDR. Prinášajú úplne nový zážitok z pozerania, aký ste doposiaľ nikdy nemali. * HCX je skratka výrazu Hollywood Cinema Experience. 

Reprodukuje oslňujúci obraz dokonca aj na televízoroch bez HDR

Jedinečná optimalizovaná technológia zmeny priradenia odtieňov pre konverziu Ultra HD Blu-ray na SDR, ktorá maximalizuje vlastnosti obsahu s rozlíšením 4K a poskytuje na televízoroch bez HDR - SDR lepší zážitok než technológia Blu-ray.

Kompatibilný s obsahom 4K VOD

Odteraz bude online obsah tiež s rozlíšením 4K. Keďže služby ako NETFLIX (spoplatnená najvyššia verzia) podporujú distribúciu internetových videí s rozlíšením 4K, máte na dosah ruky širokú škálu vysokokvalitného obsahu. Signály internetových videí s vysokým rozlíšením spracováva pôvodný procesor 4K High-Precision Chroma od spoločnosti Panasonic, aby bol obraz ostrý a nádherný.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 1
iMiracast: Áno
i3D kompatibilita: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 1
Počet USB portov: 2
USB port: Áno
iMiracast: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 32 cm
Hmotnosť: 1300 g
Výška: 4,5 cm
Hĺbka: 19,9 cm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Multimedia

Podporované video formáty: H.265, MP4, MPEG2, TS, H.264, AVCHD, MKV
Typ média: Blu-ray, USB, DVD, CD, Ultra HD Blu-ray

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Ostatné

Kód produktu: DMP-UB300EGKD

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore