Panasonic DMP-UB300EGK

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 57 %

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Nie, Počet HDMI portov: 1, Miracast: Áno, 3D kompatibilita: Nie Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Blu-ray prehrávače radu Panasonic DMP-UB300 získali prestížne ocenenie - cenu EISA pre najlepšie blu-ray prehrávače s ultravysokým rozlíšením UHD v kategórii pomeru ceny a výkonu pre sezónu 2017/2018. Porota ocenila najmä skvelý obraz a vysoký výpočtový výkon procesora HCX, ktorý si výborne rozumie s modernými televízormi s rozlíšením 4K, ako aj sieťový multimediálny prehrávač s podporou moderných hudobných formátov (napr. DSD alebo FLAC v štandarde 192kHz/24-bit), a prostredníctvom aplikácií pre mobilné zariadenia tiež podporuje služby VOD, čiže internetovej videopožičovne.

Hollywood do vašej domácnosti – prehrávač Ultra HD Blu-ray

Ultra HD Blu-ray prehrávač Panasonic DMP-UB300EGK prináša do domácnosti čaro kina. Nové technológie svetovej triedy poskytujú dramatický obraz zodpovedajúci predstavám režiséra. Usaďte sa a pripravte sa na to, že vás zariadenie DMP-UB300EGK ohromí svojím výkonom. Ultra HD má štvornásobne vyššie rozlíšenie obrazu, ako je bežné Full HDVychutnajte si dokonalejšiu ostrosť, výraznejší kontrast, hladký prirodzený pohyb a bezchybné detaily. Vďaka viac ako 8 miliónom pixelov a jedinečnej technológii spracovania signálu na zvyšovanie rozlíšenia prevzorkovaním si vychutnáte ten najkvalitnejší obraz. Čím vyššia je kvalita pôvodného obsahu, tým lepší obraz získate.

Zvýšenie rozlíšenia 4K Direct Chroma Upscaling

Zažite úžasný obraz s rozlíšením 4K. Tento model ponúka jedinečnú technológiu zvýšenia rozlíšenia 4K Direct Chroma Upscaling. Táto technológia dosahuje presnejšie spracovanie obrazu konverziou signálov chrominancie a jasu s rozlíšením Full HD priamo na signály s rozlíšením 4K. Výsledkom je obraz s rozlíšením 4K, prirodzenými textúrami a neuveriteľnou hĺbkou. Ak si chcete užívať zvýšenie rozlíšenia 4K Upscaling, budete potrebovať aj televízor s rozlíšením 4K/UHD.

Prehrávanie vysokokvalitného zvuku

Zážitok z kvality zvuku štúdiových záznamov. Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC a WMA možno reprodukovať hudobné súbory DSD (5,6 MHz/2,8 MHz) a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových master záznamov.

Jedinečné obrazové technológie procesora HCX *

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray typu 4K PRO obsahuje procesor HCX pre technológiu Ultra HD Blu-ray využívajúci pôvodné technológie zobrazovania na dosiahnutie úchvatnej kvality obrazu. Základnými prvkami obrazu s vysokým rozlíšením Ultra HD sú presné farby a reprodukcia HDR. Prinášajú úplne nový zážitok z pozerania, aký ste doposiaľ nikdy nemali. * HCX je skratka výrazu Hollywood Cinema Experience. 

Reprodukuje oslňujúci obraz dokonca aj na televízoroch bez HDR

Jedinečná optimalizovaná technológia zmeny priradenia odtieňov pre konverziu Ultra HD Blu-ray na SDR, ktorá maximalizuje vlastnosti obsahu s rozlíšením 4K a poskytuje na televízoroch bez HDR - SDR lepší zážitok než technológia Blu-ray.

Kompatibilný s obsahom 4K VOD

Odteraz bude online obsah tiež s rozlíšením 4K. Keďže služby ako NETFLIX (spoplatnená najvyššia verzia) podporujú distribúciu internetových videí s rozlíšením 4K, máte na dosah ruky širokú škálu vysokokvalitného obsahu. Signály internetových videí s vysokým rozlíšením spracováva pôvodný procesor 4K High-Precision Chroma od spoločnosti Panasonic, aby bol obraz ostrý a nádherný.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Nie
Počet HDMI portov 1
Miracast Áno
3D kompatibilita Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic DMP-UB300EGK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené