Panasonic DP-UB820EGK

Cena:
419,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,38 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Moderný Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB820EGK v čiernej farbe s procesorom HCX dokáže prehrávať Blu-ray disky v rozlíšení Ultra HD 4K PRO HDR pre skvostnú kvalitu obrazu, presné farby a verne reprodukovaný obsah, aký zamýšľal režisér. Zariadenie disponuje inovatívnym spracovaním 4K High-Precision Chroma pre dosiahnutie prirodzených textúr a hĺbky. Podporuje viacero formátov rozsahu HDR. Tento model dokáže reprodukovať zvuk vo vysokej kvalite, a to formáty ako WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF, ale aj hudobné súbory ako DSD a ALAC. Pýši sa integrovaným Wi-Fi modulom, dvomi HDMI a USB portmi a 7.1 kanálovým analógovým výstupom zvuku.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Blu-ray prehrávač Yamaha BD-A1060 nájde svoje využitie v každej obývacej miestnosti. Svojou prvotriednou a naozaj odolnou konštrukciou zaručuje špičkovú reprodukciu, ktorá Vás strhne každým vychádzajúcim tónom. Či už pri prehrávaní hudby, rádia alebo pri sledovaní filmov. Pre profesionálne audio aplikácie bol vybavený výstupnými konektormi XLR. Vyššiu kvalitu obrazu, ale aj vyššiu zvukovú čistotu zabezpečujú 4K upscaling, režim CD a Pure Direct mód. Odstup signálu od šumu je skutočne len minimálny. Synchronizáciu s kompatibilnými zariadeniami umožňuje obľúbená funkcia MiraCast. Ide o veľmi jednoduchý a intuitívny proces, ktorý Vám zaberie len krátku chvíľu. Vyznačuje sa však aj širokou možnosťou konektivity. Nemožno opomenúť napríklad HDMI výstup, dva USB porty, ethernetový kábel alebo podporu Wi-fi.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Bluetooth: Nie
 • Počet HDMI portov: 1

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vyšší model s ohromujúco nádhernou kvalitou obrazu

Prehrávač Ultra HD Blu-ray UB820 verne reprodukuje obraz, aký zamýšľal režisér. Jedinečná technológia spracovania farebnosti maximalizuje krásu obsahu s rozlíšením 4K/HDR. Sieťové funkcie tiež umožňujú vychutnávať si rôzne typy obsahu s rozlíšením 4K.

Jedinečné obrazové technológie pre procesory Hollywood Cinema Experience

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray typu 4K PRO HDR od spoločnosti Panasonic obsahuje procesor HCX pre technológiu Ultra HD Blu-ray využívajúci pôvodné technológie zobrazovania na dosiahnutie úchvatnej kvality obrazu. Základnými prvkami obrazu s vysokým rozlíšením Ultra HD sú presné farby a reprodukcia HDR. Prinášajú úplne nový zážitok z pozerania, aký ste doposiaľ nikdy nemali.

Zažite úžasný obraz s rozlíšením 4K

Prehrávače diskov Ultra HD Blu-ray od spoločnosti Panasonic podporujú viacero formátov rozsahu HDR, napríklad HDR10, čo je štandardný formát rozsahu HDR pre filmy a disky UHD Blu-ray. Po novom podporujú prehrávanie HDR dynamických metaúdajov s rozsahom HDR10+, čo je štandard novej generácie. Navyše sú kompatibilné s technológiami Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma. Synergický efekt dosiahnutý vďaka pôvodným vysokokvalitným obrazovým technológiám spoločnosti Panasonic umožňuje ešte presnejší obraz. 

Obsah HDR s ešte lepšou optimalizáciou HDR

Pôvodné technológie spoločnosti Panasonic na spracovanie obrazu vytvárajú obraz HDR s vyšším rozlíšením. Na úpravu úrovne jasu obsahu sa používa priraďovanie odtieňov. Optimálne sa prehráva dokonca aj obraz HDR z bežného záznamu HDR10 alebo televízneho záznamu, ktorý nepodporuje špeciálne nové formáty, ako je HDR10+ alebo Dolby Vision. 

Úžasná farba a detaily

Jedinečné spracovanie 4K High-Precision Chroma od spoločnosti Panasonic využíva technológie divízie Panasonic Hollywood Laboratory, ktorá je základňou pre výskum a vývoj diskov Blu-ray Disc. Signály farieb obrazu s rozlíšením 4K (4 : 2 : 0) sa interpolujú na rozlíšenie 4K (4 : 4 : 4) prostredníctvom viacvetvovej farebnosti, aby sa dosiahli prirodzené textúry a hĺbka.

Zážitok z kvality zvuku štúdiových mastrov

Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF možno reprodukovať hudobné súbory DSD (5,6 MHz/2,8 MHz/11,2 MHz) a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových mastrov. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iMiracast: Áno
i3D kompatibilita: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
Počet USB portov: 2
USB port: Áno
iMiracast: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43 cm
Výška: 6,3 cm
Hĺbka: 20,4 cm

Pamäť

iIntegr.čítačka kariet: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací kábel

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie

Ostatné

Kód produktu: DP-UB820EGK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore