Panasonic DP-UB820EGK

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Bluetooth: Nie, Počet HDMI portov: 2, Miracast: Áno, 3D kompatibilita: Nie Viac info


Cena 469,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Moderný Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB820EGK v čiernej farbe s procesorom HCX dokáže prehrávať Blu-ray disky v rozlíšení Ultra HD 4K PRO HDR pre skvostnú kvalitu obrazu, presné farby a verne reprodukovaný obsah, aký zamýšľal režisér. Zariadenie disponuje inovatívnym spracovaním 4K High-Precision Chroma pre dosiahnutie prirodzených textúr a hĺbky. Podporuje viacero formátov rozsahu HDR. Tento model dokáže reprodukovať zvuk vo vysokej kvalite, a to formáty ako WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF, ale aj hudobné súbory ako DSD a ALAC. Pýši sa integrovaným Wi-Fi modulom, dvomi HDMI a USB portmi a 7.1 kanálovým analógovým výstupom zvuku.

Vyšší model s ohromujúco nádhernou kvalitou obrazu

Prehrávač Ultra HD Blu-ray UB820 verne reprodukuje obraz, aký zamýšľal režisér. Jedinečná technológia spracovania farebnosti maximalizuje krásu obsahu s rozlíšením 4K/HDR. Sieťové funkcie tiež umožňujú vychutnávať si rôzne typy obsahu s rozlíšením 4K.

Jedinečné obrazové technológie pre procesory Hollywood Cinema Experience

Prehrávač diskov Ultra HD Blu-ray typu 4K PRO HDR od spoločnosti Panasonic obsahuje procesor HCX pre technológiu Ultra HD Blu-ray využívajúci pôvodné technológie zobrazovania na dosiahnutie úchvatnej kvality obrazu. Základnými prvkami obrazu s vysokým rozlíšením Ultra HD sú presné farby a reprodukcia HDR. Prinášajú úplne nový zážitok z pozerania, aký ste doposiaľ nikdy nemali.

Zažite úžasný obraz s rozlíšením 4K

Prehrávače diskov Ultra HD Blu-ray od spoločnosti Panasonic podporujú viacero formátov rozsahu HDR, napríklad HDR10, čo je štandardný formát rozsahu HDR pre filmy a disky UHD Blu-ray. Po novom podporujú prehrávanie HDR dynamických metaúdajov s rozsahom HDR10+, čo je štandard novej generácie. Navyše sú kompatibilné s technológiami Dolby Vision a Hybrid Log-Gamma. Synergický efekt dosiahnutý vďaka pôvodným vysokokvalitným obrazovým technológiám spoločnosti Panasonic umožňuje ešte presnejší obraz. 

Obsah HDR s ešte lepšou optimalizáciou HDR

Pôvodné technológie spoločnosti Panasonic na spracovanie obrazu vytvárajú obraz HDR s vyšším rozlíšením. Na úpravu úrovne jasu obsahu sa používa priraďovanie odtieňov. Optimálne sa prehráva dokonca aj obraz HDR z bežného záznamu HDR10 alebo televízneho záznamu, ktorý nepodporuje špeciálne nové formáty, ako je HDR10+ alebo Dolby Vision. 

Úžasná farba a detaily

Jedinečné spracovanie 4K High-Precision Chroma od spoločnosti Panasonic využíva technológie divízie Panasonic Hollywood Laboratory, ktorá je základňou pre výskum a vývoj diskov Blu-ray Disc. Signály farieb obrazu s rozlíšením 4K (4 : 2 : 0) sa interpolujú na rozlíšenie 4K (4 : 4 : 4) prostredníctvom viacvetvovej farebnosti, aby sa dosiahli prirodzené textúry a hĺbka.

Zážitok z kvality zvuku štúdiových mastrov

Tento model je navrhnutý na reprodukovanie vysokokvalitného zvuku. Okrem tradičných formátov WAV, FLAC, MP3, AAC, WMA a AIFF možno reprodukovať hudobné súbory DSD (5,6 MHz/2,8 MHz/11,2 MHz) a ALAC. Stačí ho pripojiť k systému domáceho kina a môžete si vychutnávať hudobné zdroje zodpovedajúce kvalite zvuku štúdiových mastrov. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Bluetooth Nie
Počet HDMI portov 2
Miracast Áno
3D kompatibilita Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic DP-UB820EGK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené