Panasonic Lumix DC-G90 čierna + G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH

Cena:
999,00 €

Pôvodná cena 1 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Panasonic Lumix DC-G90 je výkonný bezzrkadlový fotoaparát vybavený kvalitným obrazovým snímačom 4/3" Live MOS s efektívnym rozlíšením 20.3 Mpx a päťosovou stabilizáciou. Snímač spolupracuje s výkonným procesorom Venus Engine, ktorý umožní rýchle a precízne spracovanie obrazu. Samozrejmosťou je tiež pokročilý systém automatického zaostrovania. Fotoaparát je ďalej vybavený elektronickým OLED hľadáčikom s rozlíšením presahujuce 2 milióny pixelov. Na zadnej strane sa nachádza 3" dotykový OLED displej s rozlíšením 1 milión pixelov. Panasonic Lumix DC-G90 umožní nahrávať videá v maximálnom rozlíšení 4k pri 30 snímkach za sekundu. Konštrukcia fotoaparátu je odolná voči vode a prachu. Fotografie a videá je možné ukladať na pamäťové karty SDHC a SDXC UHS-I a UHS-II U3. V balení s fotoaparátom dostanete aj objektív Panasonic Lumix G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 29 %
Popis produktu

Vynikajúci výkon

Digitálna bezzrkadlovka Panasonic Lumix DC-G90 je vybavená kvalitným a citlivým Live MOS snímačom s rozlíšením 20,3 Mpx. Snímač disponuje systémom redukcie prachu Supersonic wave filter. S týmto snímačom spolupracuje výkonný obrazový procesor Venus Engine. Tento procesor umožňuje veľmi rýchle a precízne spracovanie obrazu. Výhodou snímača je tiež integrovaná päťosová stabilizácia, ktorá spoľahlivo eliminuje otrasy fotoaparátu. Fotoaparát tiež vyniká skvelou ergonómiou, ktorá je prispôsobená ovládaniu jednou rukou. Všetky ovládacie prvky sú místěny tak, aby ste na ne vždy pohodlne dosiahli. Konštrukcia fotoaparátu je navyše odolná voči prachu a vode.

Foťte bez obáv veci v pohybe

Aby boli vaše zábery vždy perfektne ostré, je tento fotoaparát vybavený sofistikovaným systémom zaostrovania. Tento systém podporuje niekoľko režimov, ktoré vám pomôžu na ceste za dokonalou fotografiou. Medzi režimami sa nachádza možnosť sledovania očí, tváre a sledovanie požadovaného objektu. Tento systém tiež podporuje vysokorýchlostné zaostrenie, ktoré dosahuje vynikajúceho času iba 0,07 sekundy. K tomu využíva technológiu DFD, ktorá pracuje so snímkovou frekvenciou 240 snímok za sekundu. Vďaka tomu vám už neutečie žiadny okamih, a aj rýchlo pohybujúce sa objekty budete schopní vyfotografovať s vynikajúcou kvalitou.

Detailné videosekvencie

Tento fotoaparát disponuje dostatkom výkonu, ktorý umožní nahrávať aj videá vo vysokých rozlíšeniach. Maximálne podporované rozlíšenie je 4k/UHD pri maximálne 30 snímkach za sekundu. Vďaka takto vysokému rozlíšeniu vynikne na vašich záberoch každučký detail. Nahrávať možno aj videá s vyššou snímkovou frekvenciou. Maximálna možná rýchlosť snímok je 120 snímok za sekundu vo FullHD rozlíšení. Videá s vyššou snímkovou frekvenciou budú veľmi plynulá a sú tiež vhodné na vytvorenie spomalených záberov.

Elektronický hľadáčik a OLED displej

Panasonic Lumix DC-G90 je vybavený skvelým elektronickým Live View Finder OLED hľadáčikom, ktorý disponuje senzorom pohľadu. Stačí sa do neho pozrieť a okamžite sa aktivuje. Výhodou je aj veľmi jemné rozlíšenie, ktoré dosahuje 2 360 000 pixlov, takmer 100% zorné pole a možnosť 1,47x zväčšenia. Hľadáčik tiež umožňuje dioptrickú korekciu o +4 a -4 dioptrie. Ak preferujete fotografovanie so živým náhľadom na displeji, tak aj vy si prídete na svoje. Fotoaparát je vybavený výklopným dotykovým displejom, ktorý využíva OLED panel a má rozlíšenie 1 040 000 pixelov. Vďaka ľubovoľnému nastaveniu uhlu vyklopenia budete môcť fotografovať aj z netradičných uhlov s plnou kontrolou.

Objektív G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH

V balení s fotoaparátom nájdete aj objektív G Vario 14-140mm f/3,5-5,6 ASPH. Tento objektív disponuje 10x optickým zoomom, optickou stabilizáciou a aj funkciou automatického zaostrovania. O automatické zaostrovanie sa v tomto prípade stará krokový motor, vďaka ktorému bude zaostrenie otázkou chvíle. Svetelnosť objektívu sa pohybuje v závislosti od nastavenej ohniskovej vzdialenosti v intervale f/3,5-5,6. Objektív je vybavený asférickými a ED členmi. Vďaka týmto parametrom je vhodný ako univerzálny nástroj pre každodenné fotografovanie bližších i vzdialenejších predmetov.

Obsah balenia: krytka tela, krytka pätica Hot Shoe, batéria, nabíjačka, napájací adaptér, USB kábel, ramenný popruh, krytka objektívu, slnečná clona, zadná krytka objektívu

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Rozlíšenie: 20,3 mpx
iHľadáčik: elektronický
Formát snímača: micro 4/3

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 0,19 m
Farba: čierna
Šírka: 130,4 mm
Výška: 93,5 mm
Dĺžka: 77,4 mm
Hmotnosť: 533 g

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Áno
Odolné prevedenie: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Áno
Výklopný displej: Áno

Konektivita

iWi-Fi: Áno

Multimedia

Podporované video formáty: AVCHD, MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg, Raw

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: zadná krytka objektivu

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: SDXC, SDHC, SD

Batérie

Kapacita batérie: 1200 mAh
Typ batérie: Li-Ion

Video

iMax.rozlíš.videa: 3840x2160
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Objektív

Počet objektívov: 1
Typ bajonetu: Micro 4/3

Blesk

Vstavaný blesk: Áno
Sánky na blesk a prísluš.: Áno

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 20,3 mpx
Typ obrazového senzora: Live MOS
Formát snímača: micro 4/3

Hľadáčik

iHľadáčik: elektronický

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 9 sn/s

Zaostrovanie

Manuálne ostrenie: Áno

Ostatné

Kód produktu: DC-G90HEG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore