Panasonic Lumix DC-TZ200 strieborny


Digitálny kompakt, Typ obrazového senzora: MOS, Formát snímača: 1 ", Rozlíšenie: 20,1 Mpx, Max. rozlíšenie videa: 3840x2160 px, Ohnisková vzdialenosť: 24 mm min., 360 mm max., Maximálna svetelnosť objektívu 3.3, Podporované videoformáty: MP4, AVCHD, Obrazové formáty: jpg, Raw, Elektronický hľadáčik, Optická stabilizácia obrazu, Dotyková obrazovka: Áno, Vodotesnosť: Nie, Wi-Fi: Áno, Typ batérie: Li-Ion, Kapacita batérie: 1025 mAh. Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 79,90 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kompaktný fotoaparát Panasonic DC-TZ200EP-S v modernom striebornom prevedení disponuje dotykovým displejom s 3" uhlopriečkou. K dispozícií 15-násobné optické priblíženie a 1-palcový snímač. Objektív LEICA DC pre širokouhlé 24 mm zábery až po 360 mm zábery. Umožňuje zachytenie makrosnímok a to už zo vzdialenosti 3 cm. 0,2" hľadáčik sa po priblížení k oku automaticky zapne. Je vybavený Li-lon batériou s kapacitou 1025 mAh, ktorá postačuje na vytvorenie 370 snímkov. Fotoaparát s rozlíšením 20,1 Mpx s maximálnym rozlíšením videa 3840x2160 pixelov je kompatibilný s pamäťovými kartami Micro SDXC/SDHC/SD.

Využijete ho počas dňa, ale rovnako aj v noci

Kompaktný fotoaparát DC-TZ200EP-S v nadčasovom čiernom prevedení vám vďaka jeho výkonnému 1-palcovému 20 Mpx snímaču poskytne kvalitné spracované fotografií a to vo dne v noci. Môžete sa tak tešiť na množstvo detailov, zreteľné farby a jas. Funkcia makrosnímok vám umožňuje zaostriť na objekty už zo vzdialenosti 3 cm. Výkonný objektív LEICA DC VARIO-ELMAR vám pomôže zachytiť širokouhlé 24 mm zábery alebo 360 mm priblížené zábery. 15-násobné optické priblíženie vám pomože zachytiť dynamické krajiny alebo vzdialené objekty. Zásluhou na získaní kvalitných fotiek má tiež procesor Venus Engine.

 

Na to, aby ste všetko videli vám poslúži živý hľadáčik

Spoľahnúť sa môžete na 0,2-palcový živý hľadáčik, ktorý vám poskytne stabilné snímanie a jedinečnú viditeľnosť. Hneď ako sa váš digitálny fotoaparát zdvihne k oku jeho hľadáčik sa automaticky zapne. Manuálne ovládanie clony, priblíženie, rýchlosť uzávierky alebo zaostrenie prebieha pomocou ovládacieho krúžku. Disponuje 3" palcovým displejom s dotykovým ovládaním. Všeky objekty môžete rýchlo a jednoducho zväčšovať pomocou prstov na presné zaostrenie.

 

Fotografujte teraz, ale zaostrite neskôr

Digitálny fotoparát môžete využiť nielen na fotografovanie, ale tiež na nahrávanie plynulých videí vo vysokom 4K rozlíšení. Zásluhou technológie 4K je možné zachytiť fotografie s frekvecniou 30 sn/s v zodpovedajúcom 8 Mpx rozlíšení a následne ich uložiť vo formáte 4K Photo. Pomocou inovatívnej funkcie Post Focus je možné aj po zhotovení fotky len jediným dotykom zaostriť na vybranú časť obrazovky. Focus Stacking je tu pre vás ak sa rozhodnete na tej istej snímke pre niekoľko zaostrovacích bodov.
 
 

Integrovaný lineárny motor v systéme zaostrovania 

Srdcom digitálneho fotoaparátu Panasonic DC-TZ200EP-S je výkonný integrovaný lineárny motor v systéme zaostrovania pre ešte rýchlejšie reakcie. Čas potrebný na zaostrenie skracuje technológia DPD. Vypočíta vzdialenosť k objektu tak, že vysokou rýchlosťou na výmenu signálu (240 snímok za sekundu) vyhodnotí 2 snímky s rôznymi úrovňami ostrosti.
 

Zdieľajte svoje dobrodružstvá s priateľmi

Rýchle zdieľanie vašich zážitkov môžete uskutočniť prostredníctvom technológie Bluetooth® a Wi-Fi®. Do vášho mobilného telefónu alebo tabletu je potrebné nainštalovať aplikáciu Panasonic Image App pre operačné systémy iOS a Android. Po následnej synchronizácií s vašim smartfónom je možné snímať, prehľadávať a v neposlednom rade zdieľať snímky na diaľku.
 
Obsah balenia: batéria, napájací adaptér, USB kábel, remienok na ruku

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
Wi-Fi Áno
GPS Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Optický zoom 15
Stabilizácia obrazu Optická
Hľadáčik Elektronický
Min.ohnisková vzdialenosť 24 mm
Max.ohnisková vzdialenosť 360 mm

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic Lumix DC-TZ200 strieborny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené