Panasonic Lumix DMC-GX80 čierny + 14-42 mm

Produkt je momentálne nepredajný

POPIS PRODUKTU

Vytvárajte vysoko kvalitné snímky i videá prostredníctvom digitálneho fotoaparátu Panasonic DMC-GX80NEGK. Vyznačuje sa skvelým vybavením i ohromnými funkciami, ktoré pri prevádzke mnohokrát oceníte. Zachytávanie všetkých objektov či okamihov bude na skutočne vysokej úrovni. Vyznačuje sa rozlíšením 16 Mpx a zaznamenávaním v 4K kvalite. Vytvorené zábery si možno následne prezerať na dotykovej obrazovke, ktorej uhlopriečka dosahuje 3 palce. V prípade potreby si ho možno jednoducho vyklopiť nahor alebo nadol. Vonkajším prevedením pôsobí elegantne a nadčasovo zároveň, čím osloví rovnako dámy i pánov. Nemožno opomenúť ani Wi-fi, ktorým snímky jednoducho zdieľate. Súčasťou balenia je aj objektív Panasonic Lumix G Vario 14-42mm ASPH.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 18 %
  • Doprava zdarma
Popis produktu

Kompaktný fotoaparát

Mimoriadne kompaktným prevedením je fotoaparát predurčený pre každodenné používanie. Vďaka malým rozmerom sa zmestí takmer do každej tašky, vďaka čomu ho môžete mať stále pri sebe. Digitálny kompakt Panasonic DMC-GX80KEGS zaujme rovnako dámy i pánov svojim elegantným a nadčasovým prevedením. Všetky momenty či postrehy, ktoré Vás očaria zachytíte rýchlo a ľahko len jednoduchým stlačením spúšte.

 

Displej

Všetky vytvorené snímky i videá si možno pohodlne prezerať na dotykovej obrazovke s uhlopriečkou veľkou 3 palce a s rozlíšením 1 040 000 pixelov. Displej je dostatočne veľký, vďaka čomu si možno prezrieť každý detail. Navyše umožňuje aj jednoduché vyklopenie o 80° nahor a 45° nadol. Manipulácia i samotné ovládanie je skutočne veľmi jednoduché. 

Zaznamenávanie

So 4/3" Live MOS snímačom s efektívnym rozlíšením 16 Mpx zachytíte doslova bezchybné snímky i videá vo vysokom rozlíšení. Light Speed AF funkcia zase zabezpečuje obzvlášť rýchle ostrenie – 0,07 sekúnd. Po vytvorení snímky môžete konkrétne miesto dodatočne zaostriť, a to len jednoduchým klepnutím na konkrétnu časť. Technológia, ktorá to umožňuje sa nazýva Post Focus

  

Uzávierka

K dispozícii budete mat hneď dva typy uzávierok, a to mechanickú a elektronickú. Prvá spomínaná zachytí snímky rýchlosťou 60-1/4 000 sekúnd. V prípade, že by Vám táto maximálna rýchlosť nestačila, automaticky využije elektronickú uzávierku, ktorá sa vyznačuje mimoriadne tichou prevádzkou, ktorú oceníte pri fotení objektov, ktoré si vyžadujú maximálny kľud a minimálne rušenie. Pri tomto type uzávierky dosahuje rýchlosť 1/16 000 sekúnd, čo oceníte napríklad pri športových aktivitách. 

Nahrávanie videí

Radi nahrávate videá či už z koncertov alebo rodinných osláv? V tom prípade Vás 4K rozlíšením (3840 x 2160 px) určite potešíme. Už teraz sa môžete tešiť na vysokú úroveň vytvorených záberov, ktoré budú plné jasných farieb, kontrastov a ostrých detailov. Fotoaparát Panasonic DMC-GX80KEGS samozrejme poskytuje aj Full HD rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov pri 50p a 28 Mbps.

Objektív

V balení nájdete okrem iného aj spoľahlivý objektív Panasonic Lumix G Vario 14-42mm so svetelnosťou f./3,5-5,6, pomocou ktorého vytvoríte dokonale vyzerajúce snímky i videá vo vysokom rozlíšení. Poteší aj vychytávka Mega O.I.S a inteligentná optická stabilizácia obrazu, ktorá eliminuje vibrácie  drobné pohyby. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic

Ostatné

Kód produktu: DI-4KGX80NK

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore