Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm f/2,8 II ASPH Power O.I.S.

Cena:
999,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Univerzálny objektív Lumix G X Vario disponuje premenlivou ohniskovou vzdialenosťou 12-35 (ekv. 35 mm fotoaparátu 24-70 mm) a konštantnou svetelnosťou f/2.8 v celom priebehu ohniskovej vzdialenosti. Týmto objektív pokryje širokouhlé a stredne teleskopické snímanie. Prednosťou objektívu je podpora funkcie Power I.O.S, ktorá zaistí veľmi výkonnú optickú stabilizáciu obrazu. Nechýba ani podpora vyššej úrovne Mega I.O.S. Povrch šošovky je chránený špeciálnou vrstvou z nanočastíc pre maximálne čisté fotky bez odrazov. Objektív tiež vyniká tichým chodom clony, takže je vhodný aj pre natáčanie videa. Výhodou je aj zvýšená odolnosť voči vlhkosti, prachu a chladu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Univerzálne využitie

Lumix G X Vario je vďaka svojej premenlivej ohniskovej vzdialenosti 12-35 mm skvelým spoločníkom pre tvorbu širokouhlých fotografií a tiež pre stredné priblíženie. Vynikajúcou vlastnosťou je tiež konštantná svetelnosť f/2.8. Objektív vám tak umožní vytvárať pekné snímky aj počas horších svetelných podmienok. Objektív tvorí 14 členov v 9 skupinách, z toho sú 4 asférické šošovky, jedna UED a jedna UHR šošovka. Tieto šošovky majú za úlohu zvýšiť optický výkon a zároveň zabezpečiť nízku hmotnosť. Celková hmotnosť objektívu je 305 gramov.

Optická stabilizácia Power I.O.S.

Prednosťou tohto objektívu je podpora technológie Power I.O.S. Táto technológia zabezpečuje veľmi účinnú optickú stabilizáciu, ktorá vás zbaví rozmazaných záberov. Objektív podporuje tiež Mega I.O.S. technológiu, ktorá dokáže takmer okamžite eliminovať otrasy fotoaparátu a tým zaistí vynikajúce podmienky pre vytvorenie ostrej a dokonalej fotografie, bez potreby používania statívu. Túto funkciu budete mať doslova na dosah prsta, vďaka tlačidlu priamo na tele objektívu.

Čisté fotografie za akýchkoľvek okolností

Predná šošovka objektívu je vybavená špeciálnou vrstvou. Túto vrstvu tvoria nano materiály, ktoré majú za úlohu eliminovať vznik odleskov a duchov, čo oceníte predovšetkým pri fotografovaní svetelných objektov, ako je napríklad západ slnka alebo večerné snímku mesta. Vaše fotografie tak budú skvele ostré a zároveň krištáľovo čisté.

Vhodný na video aj do exteriéru

Ku všetkým vynikajúcim optickým vlastnostiam sa pridáva veľmi tichá clona. Chod objektívu je tak veľmi tichý, takže je možné ho využívať na natáčanie videa. Pri natáčaní videa oceníte aj automatické zaostrovanie. Ďalšou skvelou vlastnosťou je zvýšená odolnosť voči vlhkosti, prachu a chladu. Ak je aj váš fotoaparát odolný voči nepriaznivým vplyvom, tak môžete vytvárať fotografie aj v náročných podmienkach.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ bajonetu: Micro 4/3
Typ objektívu: zoomový
Stabilizácia obrazu: Áno
Vhod.pre formát snímača: Micro 4/3
Min. svetelnosť objektívu: F22

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Utesnenie prach/vlhkosť: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 67,6 mm
Výška: 67,6 mm
Dĺžka: 73,8 mm
Hmotnosť: 305 g

Obsah balenia

Obsah balenia: zadná krytka objektívu

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 2.8
Typ bajonetu: Micro 4/3
Typ objektívu: zoomový
Stabilizácia obrazu: Áno
Vhod.pre formát snímača: Micro 4/3
Min. svetelnosť objektívu: F22
Priemer závitu filtra: 58 mm
Počet lamiel clony: 7
Konštrukcia objektívu: 14 členov v 9 skupinách (4 asférické, 1 UED, 1 UHR

Zaostrovanie

Min.zaostrovacia vzdial.: 25 cm
Zabudovaný AF motor: Áno

Ostatné

Kód produktu: H-HSA12035E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore