Panasonic NN-DF385MEPG


Mikrovlnná rúra, Vnútorný objem: 30 l, Mikrovlnný výkon: 1000 W, Výkon grilu: 1000 W, Vstavaný displej, Farba: strieborná, Výška: 33 cm, Šírka: 52 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 338,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Voľne stojaca mikrovlnná rúra Panasonic NN-DF385MEPG s grilom v striebornej farbe s objemom 23 litrov má 7 automatických programov, 3 programy na rozmrazovanie, sklápacie sklenené dvierka a LCD displej. Disponuje invertorovou technológiou pri hornom a spodnom ohreve pre zachovanie živín. Bez otočného taniera.

Kapacita 23 litrov

Mikrovlnná rúra disponuje kapacitou 23 litrov. Vnútro rúry s fluórovou úpravou sa jednoducho čistí. V porovnaní s modelom s otočným tanierom ponúka väčšiu varnú plochu takže môžete pripraviť viac jedla naraz.

Vyššie nutričné hodnoty

Varný výkon a výsledky invertorovej mikrovlnnej rúry dosiahli výrazne vyššie nutričné hodnoty určitých potravín v porovnaní s varením vo vode a na pare.

Turborozmrazovanie pomocou invertora

Mikrovlnná rúra ponúka tiež funkciu rozmrazovania. Invertor Panasonic a funkcia Turbo Defrost je pokročilý systém sekvencovania mikrovĺn pomocou funkcie súvislého poskytovania výkonu.

Varenie pomocou snímača

Bez ohľadu na teplotu jedla sa stačí dotknúť ovládacieho panela s funkciou zohrievania pomocou snímača, aby sa automaticky nastavil optimálny výkon a čas na dosiahnutie dokonalých výsledkov. Rúra ponúka 6 programov snímača: Chladené jedlo, Zmrazená zelenina, Zmrazené jedlo, Cestoviny, Čerstvá zelenina a Ryža.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Počet programov 30
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 30 L
Výkon grilu 1000 W
Typ varenia horúci vzduch
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic NN-DF385MEPG

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami