Panasonic NN-DS596MEPG

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
439,00 €

Pôvodná cena 479,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 8,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG v čiernom prevedení so striebornými prvkami ponúka 27 litrový vnútorný priestor. Ponúka varenie s parou, súčasné kombinované varenie, invertorovú technológiu, mikrovlny, gril aj rozmrazovanie vo veľkej vnútornej ploche. Maximálny mikrovlnný výkon je 1000 W a výkon grilu 1200 W. Ovládanie je veľmi moderné, pomocou dotyku. Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami Panasonic NN-DS596MEPG má štýlový dizajn s výklopným otváraním dvier so stabilným madlom. Panvica Panacrunch je ideálna pre rovnomernú prípravu pokrmov bez potreby ich otáčania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 8 %
Popis produktu

Neobyčajný spotrebič

Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam bude Panasonic NN-DS596MEPG príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Kombinovaná parná rúra s mikrovlnami s objemom 27 litrov spája v sebe rôzne možnosti. Nový spôsob prípravy jedál  s technológiou invertora prináša radosť z čerstvého a zdravévo varenia. Jedlá pripraví rovnomerne a rýchlejšie vďaka presnému riadeniu výkonu. Môžete využiť: Turbo Steam - zdravý spôsob vareni; Panacrunch - rovnomerné a dokonalé varenie, či grilovanie s malým množstvom tuku; súčasné kombinované varenie ako i technológiu invertora, či rozmrazovanie. Optimálne výsledky varenia dosiahnete aj kombináciou technológie invertora a funkcie grilu. Pripraviť štavnatý steak vo vnútri a zároveň chrumkavý na povrchu už nebude problém. Na rozdiel od bežných mikrovlnných rúr, udržuje optimálnu úroveň výkonu.

Pripravte čerstvé jedlo na pare

Spotrebič vstrekuje paru priamo do vrchnej časti vnútorného priestoru rúry s vysokoúčinného parného generátora. . Zdravé varenie na pare je časovo menej náročné a zachováva prirodzenú chuť prísad.

Kombinované varenie

V tejto multifunkčnej rúre môžete použiť súčasne rôzne druhy varenia. Mikrovlny uvaria potraviny rýchlo a konvenčné varenie, gril alebo ich kombinácie poskytujú tradičné upečenie dozlatista a chrumkava. Výsledkom je, že potraviny sa uvaria za 2/3 konvenčného času varenia. Kombinácia ktorejkoľvek z týchto funkcií s parou tiež skracuje čas varenia v porovnaní s bežným varením a zároveň zachová potraviny šťavnaté.

Automatická príprava

Automatické varenie je tým najjednoduchším spôsobom ako začať s varením. Stačí, ak si v ponuke vyberiete položku Auto, nastavíte hmotnosť a stačíte tlačidlo štart. Multifunkčná kombinovaná parná rúra s mikrovlnami automaticky upraví úroveň výkonu ako aj čas varenia.

Invertotrová technológia

Konvenčné mikrovlnné rúry ponúkajú iba jednu úroveň výkonu (zapnutá alebo vypnutá). Invertorová technológia od spoločnosti Panasonic poskytuje neustále odstupňované dávky výkonu, vďaka čomu sú pripravované potraviny uvarené rovnomerne a lahodne.

Turborozmrazovanie s invertorom

Ďalším úspechom vo vývoji od spoločnosti Panasonic je funkcia turborozmrazovania. Umožňuje rozmraziť potraviny rýchlejšie ako predchádzajúca technológia automatického rozmrazovania. Turborozmrazovanie pomocou invertora je pokročilým systémom sekvencovania mikrovĺn pomocou funkcie súvislého poskytovania energie invertora.

Panacrunch

Ak skombinujete výkon horného ohrevu a panvice Panacrunch zahrievanej mikrovlnami, môžete variť potraviny rýchlo a rovnomerne odvrchu až nadol bez potreby jej otáčania v priebehu varenia. Pri varení prebytočný tuk steká v drážkach panvice, aby si pripravovaný pokrm zachoval chrumkavú kôrku a šťavnaté vnútro.

Viac miesta s plochým dnom

V tomto spotrebiči Panasonic NN-DS596MEPG sa nenachádza sklenený otočný tanier ako v klasických mikrovlnných rúrach. Ten je nahradený oveľa jednoduchším a praktickejším plochým dnom, ktoré vo vnútornom priestore ponúka až o 29 % viac miesta pre prípravu pokrmov. Umožňuje tak používanie nádob akejkoľvek veľkosti, či tvaru.

Ušetrite čas aj energiu

V tejto multifunkčnej rúre môžete použiť súčasne rôzne druhy varenia. Jedlá pripravíte o 40 % rýchlejšie. Bežné mikrovlnné rúry bez invertora ovládajú funkcie iba jednu po druhej, čím sa doba prípravy predlžuje. Multifunkčná parná rúra s mikrovlnami pripraví potraviny rýchejšie. Kombinuje funkciu mikrovlnnej rúry a konvenčné varenie, gril alebo ich kombinácie poskytujú tradičné upečenie dozlatista a chrumkava. Výsledkom je, že potraviny sa uvaria za 2/3 konvenčného času varenia.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Počet programov: 23
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Áno
Vnútorný objem: 27 L
Výkon grilu: 1200 W
Typ varenia: horúci vzduch
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Vnútorný objem: 27 L
Výkon grilu: 1200 W
Mikrovlnný výkon: 1000 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 51,2 cm
Výška: 34,7 cm
Hĺbka: 40 cm
Hmotnosť: 17,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 23
Gril: Áno
Typ varenia: horúci vzduch
Integrované hodiny: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Ostatné

Kód produktu: NN-DS596MEPG

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore