Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool MWP 338 SB Whirlpool MWP 338 SB

0% úrok pri splátkach na 10 mes. Bez akontácie!
Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Voľne stojaca elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 338 SB v čierno-striebornom prevedení s vnútorným objemom 33 litrov a s otváraním ako klasická rúra nadol. Mikrovlnná rúra ponúka vyspelú technológiu 3D distribúciu mikrovĺn, ktorá zaručí rovnomerný ohrev vášho pokrmu. Výkon mikrovĺn 900 W, výkon grilu 1200 W a výkon horúceho vzduchu je 1700 W. Mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 338 SB má funkcie ako rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev, gril, horúci vzduch, rýchle programy a tiež vynikajúce automatické programy. Vybrať si môžete až zo 7 stupňov výkonu.

Základné parametre

 • Vstavaný displej: Áno
 • Dizajn skrine: voľnestojací
 • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktický spotrebič s množstvom funkcíí

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a neutrálnej bielej farbe bude mikrovlnná rúra Panasonic NN-GD452WEPG príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 31 l s akrylovým sivým vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn 1000 W a výkon grilu 1100 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má k dispozícii tlačidlo. Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania tlačidlami a otočným voličom, ktoré je doplnené prehľadným displejom.

Invertorová technológia

Základným rozdielom medzi klasickými mikrovlnnými rúrami a mikrovlnnými rúrami s invertorovou technológiou je, že tie klasické zapínajú a vypínajú maximálny výkon. Pričom technológia invertoru sa snaží udržiavať optimálny výkon tak, aby čo najrýchlejšie pripravila jedlá, ktoré budú rovnomerne uvarené a zároveň zdravé. Vďaka kombinácii niekoľkých funkcií naraz ušetríte až 40 % času pri príprave jedál. Invertorové mikrovlnné rúry využívajú viac funkcií naraz: kombinujú konvečný ohrev s grilom alebo všetky druhy ohrevu naraz. Šetria tak 19 % energie pri používaní.

Programy a funkcie

Invertorová mikrovlnná rúra vám prinesie radosť z prípravy pokrmov. Vďaka presnému ovládaniu výkonu budú vaše obľúnené jedlá rovnomerne a rýchlo pripravené. K dispozícii je aj 16 automatických programov, ktoré vám uľahčia ich prípravu a postarajú sa o ideálne podmienky. Vďaka snímaču vlhkosti mikrovlnnej rúry už sa nemusíte trápiť odhadovaním času varenia. Snímač monitoruje paru a určuje si tak potrebnú dobu varenia, hmotnosť i výkon. Vy si len vyberiete typ pokrmu a stlačíte tlačidlo "Štart". Zabezpečí dokonalé výsledky bez námahy.

Mikrovlnný ohrev + gril

Teraz môžete svoje obľúbené jedlá opiecť dohneda a dosiahnuť perfektne chrumkavé zapečenie. Funkciu gril môžete skombinovať s mikrovlnným ohrevom pre veľmi rýchle pečenie alebo grilovanie, čo je praktické najmä pri príprave pizze alebo menších kúskov mäsa.

Výbava

O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča. Vnútorný akrylový priestor je vybavený skleneným otočným tanierom v priemere 34 cm. K dispozícii je aj drôtený rošt a panvica Panacrunch.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Vstavaný displej: Áno
Počet programov: 16
Dizajn skrine: voľnestojací
Gril: Áno
Vnútorný objem: 31 L
Výkon grilu: 1100 W
Typ varenia: gril, zapekanie
Integrované hodiny: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Vnútorný objem: 31 L
Výkon grilu: 1100 W
Mikrovlnný výkon: 1000 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 52,5 cm
Výška: 31 cm
Hĺbka: 41,4 cm
Hmotnosť: 13 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Panacrunch panvica

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Počet programov: 16
Gril: Áno
Typ varenia: gril, zapekanie
Integrované hodiny: Áno

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací

Ostatné

Kód produktu: NN-GD452WEPG

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore