Panasonic RB-M500B béžové

Cena:
109,00 €

Pôvodná cena 129,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,18 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá Panasonic RB-M500B v béžovom farebnom prevedení vás ohúria čistým zvukom a mohutnými basmi s funkciou XBS DEEP, ktoré budú prúdiť do vašich uší z 40 mm neodymových meničov. Slúchadlá vydržia prehrávať hudbu prostredníctvom technológie Bluetooth 5.0 dlhých 30 hodín na jedno nabitie a vďaka technológii bočného rozptyľovania tlaku zaručia komfort pri nosení. S určitosťou poteší aj mikrofón a multifunkčné tlačidlo na spustenie hlasovej funkcie smartfónu pre výber skladieb, nastavenie hlasitosti a ovládanie hovorov. Špecifikom je basový reaktor produkujúci silné vibrácie pre ešte intenzívnejší zážitok z počúvania. Súčasťou je aj odpojiteľný kábel s dĺžkou 1,2 m.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 16 %

Zvážte aj tento produkt

Jedinečné bezdrôtové slúchadlá na uši Sony WH-CH710N v elegantnom bielom farebnom prevedení disponujú funkciami NFC a Bluetooth (pre jednoduché spojenie potrebné k prenosu multimediálnych súborov), no špecifikom je technológia s umelou inteligenciou AINC, ktorá potlačí okolitý hluk, aby ste si naplno vychutnali tóny obľúbených skladieb. Ponúkajú čistý a jasný zvuk, ktorý bude do vašich uší prúdiť z 30 mm budičov a o pohodlie pri dlhodobom počúvaní sa postará štíhly a otočný dizajn a mäkké mušle. Pýšia sa integrovanou batériou, ktorá pri plnom nabití poskytne až výnimočných 35 hodín prehrávania. Integrované duálne mikrofóny zabezpečia nenáročné telefonovanie bez pomoci rúk a jednoduchým stlačením tlačidla sa zase budete môcť spojiť aj s hlasovým asistentom vo vašom smartfóne.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 7-20000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Hlboké basy rozprúdia vaše telo

XBS DEEP (systém extra hlbokých basov) vytvára dobre vykreslené hlboké basy, vďaka čomu pocítite vplyv dynamického zvuku v celom tele, akoby ste boli v posluchárni alebo v koncertnej hale.

Dobre definovaná odozva hlbokých basov

Systém bezokrajového reproduktora je vybavený pružnou membránou z nanovlákien, ktorá nie je priamo pripevnená k rámu reproduktora, čoho výsledkom je  plynulejší pohyb membrány a produkcia dynamického basového zvuku s vysokým rozlíšením.

Silné vibrácie 

Basový reaktor zosilňuje nízke frekvencie skutočnými vibráciami k vytvoreniu basového zvuku, ktorý znie, ako by ste boli na živom koncerte.

Pohodlné nosenie

Technológia bočného rozptylu tlaku rovnomerne rozptyľuje pozdĺžny tlak na celé uši pre komfortnejšie používanie počas celého dňa.

Unikátne funkcie

  • Aktivácia hlasového asistenta - Spustite funkciu hlasového ovládania vášho smartfónu k jednoduchému výberu hudby, nastaveniu hlasitosti a začatiu telefónnych hovorov bez použitia rúk.

  • 30 hodín prehrávania - Môžete si užiť viac ako 30 hodín nepretržitého bezdrôtového prehrávania. 

  • Rýchle nabíjanie - Len 15 minútovým nabíjaním získate 2 hodiny počúvania.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: béžová
Hmotnosť: 316 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 30 hod.

Ostatné

Kód produktu: RB-M500BE-C

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore