Panasonic RC-D8 čierny

Cena:
69,90 €

Pôvodná cena 69,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnový rádiobudík Panasonic RC-D8 v čiernom farebnom prevedení s LCD displejom s bielymi znakmi sa stane vaším praktickým spoločníkom pri každodennom rituáli vstávania. Umožňuje nastaviť hneď dva časy budenia, čo je ideálne pre partnerov, ktorí sa budia v rôznej fáze dňa. O presné naladenie obľúbenej rozhlasovej stanice sa postará DAB a FM tuner s automatickým ladením, no zariadenie sa pýši aj možnosťou uloženia až 10 staníc do pamäte. Zvuk s výstupným výkonom 1 W bude prúdiť do priestoru z 5 cm širokopásmového reproduktora, no poteší aj možnosť nabíjania smartfónu (USB na zadnom paneli) a prítomnosť časovača vypnutia či tlačidla dočasného vypnutia, aby ste si mohli ráno ešte trochu pospať.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Panasonic RC-D8

  • Rádio DAB/FM s hodinami – Zariadenie vás na prvý pohľad zaujme ľahko čitateľným displejom s hodinami. Funkcia duálneho časovača budíka umožňuje viacero nastavení v závislosti od vašich alebo partnerových požiadaviek. Podporuje nabíjanie smartfónov pomocou USB (na sieťový zdroj), čo z neho robí ideálneho spoločníka na nočný stolík. 

  • Nájdite svoju rozhlasovú stanicu – Môžete uložiť až 10 staníc FM a DAB+ a ladiť obľúbené stanice priamo vďaka tlačidlu ladenia predvolieb. Vybavený je funkciou automatického ladenia, ktorá uľahčuje hľadanie staníc. 

  • Pohodlné nabíjanie smartfónov – Zariadenie je vybavené konektorom USB na zadnom paneli. Prostredníctvom kábla USB možno poľahky nabíjať smartfóny, a to v budove aj vonku. (Niektoré modely mobilných telefónov nemožno nabíjať.) (Na sieťový zdroj.)

  • Príjemný a pohodlný dizajn - Vďaka veľkému LCD displeju je čas veľmi dobre čitateľný. Všetky dôležité tlačidlá sa nachádzajú na jednom mieste na vrchnom paneli. Minúť nemožno predovšetkým tlačidlo dočasného vypnutia. 

  • Príjemný zvuk v kompaktnom tele - Zariadenie má 5 cm širokopásmový reproduktor. Vďaka výstupu 1 W prináša zážitok z počúvania, ktorý spríjemní vaše ranné vstávanie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Podporované pásma: DAB+, FM
Celkový výkon: 1 W
Počet staníc v pamäti: 10
DAB: Áno
RDS: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Celkový výkon: 1 W

Konektivita

USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Nie
AUX vstup: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 15 cm
Výška: 8,9 cm
Hĺbka: 9 cm
Hmotnosť: 0,6 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: fluorescenčný
Vstavaný displej: Áno

Rádio

Podporované pásma: DAB+, FM
Počet staníc v pamäti: 10
DAB: Áno
RDS: Áno

Funkcie

Hodiny: Áno

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Batérie

Typ batérie: AA

Ostatné

Kód produktu: RC-D8EG-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore