Panasonic RP-BTS35E-W biele

Cena:
79,99 €

Späť na NAY Extra kartu 1,60 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Panasonic RP-BTS35E-W v bielej farbe sú vďaka svojim vlastnostiam ako stvorené pre športovo aktívnych jedincov, ktorí si svoj tréning nevedia predstaviť bez obľúbenej hudby. Skvelý zvuk s mohutnými basmi bude plynúť do vašich uší z výkonných 9 mm reproduktorov. Stabilitu zabezpečuje nastavovací prvok na rýchle nasadenie, kanáliková konštrukcia či zahnutá časť, ktorá sa obtáča okolo ucha. S týmito slúchadlami sa nemusíte obávať ani potu či dažďa – pýšia sa totiž stupňom vodotesnosti IPX5. Na jedno nabitie dokážu fungovať až 6 hodín a disponujú aj funkciou rýchleho nabíjania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Kvalitné slúchadlá Panasonic RP-BTS50E-W biele spĺňajú štandard IPX5, takže sa hodia do každého počasia. Integrovaná batéria im vystačí až na skvelých 6 hodín. 12mm neodymové reproduktory zaistia nadštandardne kvalitný bezdrôtový prenos zvuku. Hlavným benefitom je pružná a ohybná konštrukcia 3D flex, vďaka ktorej prispôsobíte upevnenie svojim ušiam, aby vám slúchadlá nevypadli ani pri dynamickom pohybe. Slúchadlá disponujú zabudovaným mikrofónom pre využitie vášho mobilného telefónu.

Základné parametre

  • Značka: Panasonic
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 18-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Mierte vyššie a leťte pomocou krídel

Slúchadlá Bluetooth BTS35 prinášajú bezdrôtové prehrávanie dynamického zvuku. Sú vodotesné podľa stupňa IPX5 a majú konštrukciu odolnú voči potu. Priliehajú k uchu bez ohľadu na intenzitu vášho pohybu, ponúkajú stabilné nosenie a pohodlie bezdrôtového prehrávania. 

Nikdy nevypadnú

Športové sponové slúchadlá 3D-Flex, nastavovací prvok na rýchle nasadenie a kanáliková konštrukcia. Zahnutú časť, ktorá sa obtáča okolo ucha, možno voľne ohýbať na pohodlné a optimálne nosenie. Po prispôsobení tvaru uší si spony 3D-Flex tento tvar zapamätajú a budú presne doliehať aj pri cvičení. Slúchadlá BTS35 majú vynikajúcu konštrukciu na zasunutie na ucho, takže pri športovaní môžete počúvať obľúbenú hudbu bez ohľadu na intenzitu svojho pohybu. 

Odolnosť voči potu, vodotesnosť IPX5

Odolná konštrukcia na použitie pri športovaní. Vďaka stupňu vodotesnosti IPX5 a konštrukcii odolnej voči potu sú slúchadlá BTS35 spoľahlivým partnerom počas cvičení. Kým sa sústreďujete na zlepšovanie kondície, slúchadlá BTS35 zachovávajú prúdenie zvuku bez ohľadu na dážď alebo pot. 

Krátke nabíjanie, dlhé používanie

Kompatibilné s funkciou rýchleho nabíjania. Slúchadlá BTS35 možno už po 15 minútach nabíjania používať až 70 minút. Aj keď ich zabudnete nabiť, po krátkom čakaní sú pripravené na dlhšie používanie. Po úplnom nabití umožňujú 6-hodinové prehrávanie. 

Mohutný basový zvuk

Zamerajte sa na tréning s dynamickým zvukom, ktorý vás vzpruží. Slúchadlá BTS35 sú vybavené 9 mm budiacimi jednotkami, ktoré ponúkajú mohutné basy a umožnia vám vychutnať si silu ostrého rytmu. Plochý kábel vedený za uchom výrazne znižuje hluk spôsobovaný dotykmi, čo umožňuje reprodukovať ostré a čisté zvuky. Vďaka zvuku, ktorý vám zlepší náladu, vás slúchadlá BTS35 prevedú celým cvičením. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: Za uši

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX5

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 21 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: Za uši

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 6 hod.

Ostatné

Kód produktu: RP-BTS35E-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore