Panasonic RP-BTS55E-H šedé

Cena:
99,00 €

Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Špičkové bezdrôtové slúchadlá do uší Panasonic RP-BTS55E-H v šedej farbe sú vďaka svojim vlastnostiam ako stvorené pre športovo aktívnych jedincov, ktorí si svoj tréning nevedia predstaviť bez obľúbenej hudby. Skvelý zvuk s mohutnými basmi bude plynúť do vašich uší z 9mm reproduktorov. Špecifikom tohto modelu je modré LED osvetlenie na okraji, takže aj počas cvičenia v noci vás bude vidno. Stabilitu zabezpečuje nastavovací prvok na rýchle nasadenie, kanáliková konštrukcia či zahnutá časť, ktorá sa obtáča okolo ucha. S týmito slúchadlami sa nemusíte obávať ani potu či dažďa – pýšia sa stupňom vodotesnosti IPX5. Na jedno nabitie dokážu fungovať 6 hodín a disponujú aj funkciou rýchleho nabíjania.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Mierte vyššie a leťte pomocou krídel

Slúchadlá Bluetooth BTS55 prinášajú bezdrôtové prehrávanie dynamického zvuku. Sú vodotesné podľa stupňa IPX5 a majú konštrukciu odolnú voči potu. Priliehajú k uchu bez ohľadu na intenzitu vášho pohybu, ponúkajú stabilné nosenie a pohodlie bezdrôtového prehrávania. 

Nikdy nevypadnú

Športové sponové slúchadlá 3D-Flex, nastavovací prvok na rýchle nasadenie a kanáliková konštrukcia. Zahnutú časť, ktorá sa obtáča okolo ucha, možno voľne ohýbať na pohodlné a optimálne nosenie. Po prispôsobení tvaru uší si spony 3D-Flex tento tvar zapamätajú a budú presne doliehať aj pri cvičení. Slúchadlá BTS55 majú vynikajúcu konštrukciu na zasunutie na ucho, takže pri športovaní môžete počúvať obľúbenú hudbu bez ohľadu na intenzitu svojho pohybu. 

Trénujte štýlovo aj po zotmení

Slúchadlá disponujú modrým osvetlením LED na okraji. Zapnite modré diódy LED pozdĺž okraja slúchadiel pri behu alebo tréningu po zotmení, aby ste vynikli a trénovali štýlovo. 

Odolnosť voči potu, vodotesnosť IPX5

Odolná konštrukcia na použitie pri športovaní. Vďaka stupňu vodotesnosti IPX5 a konštrukcii odolnej voči potu sú slúchadlá BTS55 spoľahlivým partnerom počas cvičení. Vďaka tvaru krytu USB, ktorý bol navrhnutý tak, aby bol pevne uzavretý bez akýchkoľvek medzier, a povrchovej úprave na vnútornej konštrukcii, ktorá odpudzuje vodu, nemôže do slúchadiel preniknúť pot ani voda. Kým sa sústreďujete na zlepšovanie kondície, slúchadlá BTS55 zachovávajú prúdenie zvuku bez ohľadu na dážď alebo pot.  

Krátke nabíjanie, dlhé používanie

Kompatibilné s funkciou rýchleho nabíjania. Slúchadlá BTS55 možno už po 15 minútach nabíjania používať až 70 minút. Aj keď ich zabudnete nabiť, po krátkom čakaní sú pripravené na dlhšie používanie. Po úplnom nabití umožňujú 6-hodinové prehrávanie. 

Mohutný basový zvuk

Zamerajte sa na tréning s dynamickým zvukom, ktorý vás vzpruží. Slúchadlá BTS55 sú vybavené 9 mm budiacimi jednotkami, ktoré ponúkajú mohutné basy a umožnia vám vychutnať si silu ostrého rytmu. Sú kompatibilné s kodekom AAC, ktorý umožňuje počúvať hudbu bezdrôtovo vo vyššej kvalite, než ponúka štandardný kodek Bluetooth. Plochý kábel vedený za uchom výrazne znižuje hluk spôsobovaný dotykmi, čo umožňuje reprodukovať ostré a čisté zvuky. Vďaka zvuku, ktorý vám zlepší náladu, vás slúchadlá BTS55 prevedú celým cvičením. 

Inteligentné ovládanie pomocou hlasu

Pomocou tlačidla na diaľkovom ovládači môžete spustiť hlasovú funkciu smartfónu. To vám umožní vyberať hudbu, nastavovať hlasitosť a telefonovať bez vytiahnutia smartfónu z vrecka. Znamená to, že môžete zostať motivovaní a sústrediť sa na cvičenie. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: Za uši

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX5

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: šedá
Hmotnosť: 22 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: Za uši

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 6 hod.

Ostatné

Kód produktu: RP-BTS55E-H

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore