Panasonic RP-HD605N hnedé

Cena:
249,00 €

Pôvodná cena 299,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,98 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Pohodlné bezdrôtové slúchadlá Panasonic RP-HD605N v hnedom prevedení poskytujú kvalitný autentický Hi-Res zvuk s vysokým rozlíšením. Komfortné nosenie zaručuje 3D konštrukcia s guľovým kĺbom a 3D ušné vankúšiky, vďaka čomu sa slúchadlá dokonale prispôsobia hlave a ušiam. Sú vybavené funkciou adaptívneho potlačenia okolitého hluku, ktorý ruší pri počúvaní hudby. S funkciou zvýraznenia okolitého zvuku môžete naopak počuť čo sa deje vo vašom okolí bez neustáleho snímania slúchadiel. S určitosťou poteší aj mikrofón a multifunkčné tlačidlo na spustenie hlasovej funkcie smartfónu pre výber skladieb, nastavenie hlasitosti a ovládanie hovorov. Slúchadlá vydržia prehrávať hudbu prostredníctvom technológie Bluetooth 4.2 až 20 hodín na jedno nabitie. Na jednoduché prenášanie poslúži praktické puzdro.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %

Zvážte aj tento produkt

Špičkové bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM3 v čiernej farbe s množstvom inteligentných funkcií vás očaria svojimi skvelými vlastnosťami. Špecifikom je procesor QN1 a priliehavé ušné vankúšiky, čím je zabezpečené vysokokvalitné potlačenie hluku ako pri cestovaní, tak aj počas letu. O bezdrôtový prenos vo výnimočnej kvalite sa postará technológia LDAC, ktorá prenáša asi trikrát viac údajov ako klasický Bluetooth. Zvuk bude do vašich uší plynúť zo 40 mm budičov s membránou z polyméru z tekutých kryštálov. Zariadenie disponuje adaptívnym ovládaním zvuku (deteguje vašu aktivitu a upraví nastavenia) či funkciou rýchlej pozornosti (môžete komunikovať aj bez toho, aby ste si zložili slúchadlá). Na jedno nabitie dokážu slúchadlá fungovať až skvelých 30 hodín.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 4-40000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bezdrôtový zvuk vo vysokom rozlíšení

Bezdrôtové slúchadlá prinášajú tak čistý zvuk, akoby ste sa ocitli priamo na koncerte. Reprodukujú vysokokvalitný zvuk vo vysokom rozlíšení a jemnú akustiku okolitého prostredia. Dokážu prehrávať formáty s vysokým rozlíšením, ako napríklad LDAC a aptX HD.

Verná reprodukcia originálneho zvuku

Reproduktory slúchadiel vybavené 40 mm meničmi, MLF membránou a antivybračným rámom prinášajú robustné basy. Antivibračný rám minimalizuje nežiadúce vibrácie v kryte, takže si vychutnáte prirodzený a dynamický zvuk bez toho, aby ste cítili slúchadlá na ušiach. 

Ponorte sa do zvuku 

Technológia širokopásmového potlačenia hluku sa dosahuje ovládaním hybridného systému potlačenia šumu kombináciou metód prednej a spätnej väzby a využíva jedinečné spracovanie signálu. Dosahuje 3 stupne eliminácie šumu, ktorý narušuje posluch hudby či filmov. Pre maximále odhlučnenie sú slúchadlá vybavené funkciou Noise Cancelling, ktorá zaistí, že pokiaľ nebudete chcieť, nebudete zo svojho okolia počuť vôbec nič. Môžete si tak vytvoriť ideálne prostredie na počúvanie pri rôzných činnostiach v priebehu dňa.

Ambient Sound Enhancer

Slúchadlá sú vybavené množstvom užitočných funkcií, ktoré vám uľahčia ich používanie. Stačí zakryť pravý kryt a budete počuť  zvuky okolo seba alebo sa s niekým rozprávať bez toho, aby ste slúchadlá snímali z uší. Môžete tiež nastaviť funkciu zvýraznenia okolitého zvuku (Ambient Sound Enhancer), aby ste okolitý zvuk neustále počuli a nemuseli znova a znova snímať slúchadlá, keď vyjdete von.

Inteligentné ovládanie pomocou hlasu

Pomocou multifunkčného tlačidla môžete spustiť hlasovú funkciu smartfónu. To vám umožní vyberať hudbu, nastavovať hlasitosť a telefonovať bez toho, aby ste museli smartón vytiahnúť z vrecka.

Dokonale luxusné nosenie

Slúchadlá sa dokonale prispôsobia hlave a ušiam vďaka 3D konštrukcii s guľovým kĺbom, ktorý umožňuje voľný pohyb ušných vankúšikov tromi smermi. Ergonomicky navrhnuté 3D ušné vankúšiky sú vyrobené z pamäťovej peny pre dokonale prispôsobenie sa ušiam. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 4-40000
iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: hnedá
Hmotnosť: 268 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 4-40000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Áno
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 20 hod.

Ostatné

Kód produktu: RP-HD605NE-T

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore