Panasonic RP-HTX90N biele

Cena:
159,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,18 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlové streetové bezdrôtové slúchadlá na uši Panasonic RP-HTX90N v bielej farbe vás na prvý pohľad očaria svojím retro dizajnom, ktorý zvýrazní váš osobný štýl. Špecifikom je prítomnosť funkcie potlačenia šumu, aby ste si svoju obľúbenú hudbu mohli vychutnať v plnej kráse. K tomu dopomôže aj filter Acoustic Bass Control, ktorý sa postará o ostrý, dobre vyvážený a dynamický zvuk. Ten bude do vašich uší prúdiť zo zaoblených náušníkov so 40 mm reproduktorom. Disponujú integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 24 hodinový prísun hudby, no ak by ste ju chceli šetriť, slúchadlá sú dodávané aj s klasickým audio káblom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Streetové bezdrôtové slúchadlá

Bezdrôtové slúchadlá HTX90N využívajú funkciu potlačenia šumu, takže sa s nimi jednoducho ponoríte do dynamického sveta kvalitnej hudby bez ohľadu na okolitý hluk. Vďaka retro tvaru a klasickému farebnému vyhotoveniu sú dokonalým doplnkom každého štýlu. 

Retro moderný štýl

Klasický vzhľad v nadčasovom prevedení má pripomínať tvar dlhodobo obľúbených univerzálnych štúdiových slúchadiel. Naviac vám pohodlne sadnú a využívajú aj najnovšiu audio technológiu. Obľúbia si ich ženy aj muži, pretože zvýraznia váš osobný štýl. 

Nenechajte sa rušiť

Funkciu potlačenia šumu využijete pri pohybe medzi ľuďmi, v kaviarni alebo vo vlaku a v úplnom pokoji sa tak ponoríte do sveta svojej obľúbenej hudby. Priložený audio kábel vám potom dobre poslúži na dlhších cestách, pretože sa nebudete musieť starať o stav batérie. 

Vyvážený a dynamický zvuk

Pripravte sa na silný zvuk zo zaoblených náušníkov so 40mm reproduktorom a neodymovým magnetom. Prúdenie vzduchu okolo reproduktora je optimalizované filtrom Acoustic Bass Control, takže slúchadlá prinášajú ostrý a dynamický zvuk. S týmito slúchadlami sa môžete naplno ponoriť do sveta dobre vyváženého a dynamického zvuku, pretože vám vďaka filtru skvelo sprostredkujú ostré vysoké tóny a silné basy. 

Silné a hutné basy

Jednoduchým stlačením tlačidla ekvalizéra posilníte basy. Tato funkcia zjasní basy a posilní celkový zvuk, takže si vychutnáte hudbu ešte v širšom rozsahu.

Inteligentné hlasové ovládanie

Multifunkčným tlačidlom môžete spustiť hlasovú funkciu na smartfóne (napr. Siri). Môžete si tak vyberať hudbu, upravovať hlasitosť a dokonca volať bez toho, aby ste museli vyťahovať smartfón. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 8-25000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 208 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 8-25000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 24 hod.

Ostatné

Kód produktu: RP-HTX90NE-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore