Panasonic RP-NJ310BE biele

Cena:
26,99 €

Pôvodná cena 38,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,54 €

POPIS PRODUKTU

Štýlové slúchadlá Panasonic RP-NJ310BE v bielom farebnom prevedení vám umožnia bezdrôtové prehrávanie hudby a tak vám spríjemnia jej počúvanie nech ste kdekoľvek. Mimoriadne ľahké, ergonomicky tvarované slúchadlá s držaním na dvoch miestach uľahčujú nosenie s nepravdepodobným vypadnutím. O jasný, čistý zvuk a zosilnené, mohutné basy sa postará 9 mm budiaca jednotka so systémom Extra Bass. Slúchadlá sú vybavené multifunkčným tlačidlom na aktiváciu hlasového sprievodcu, vďaka čomu môžete vyberať hudbu, nastavovať hlasitosť či telefonovať bez nutnosti vyberania telefónu z vrecka. Slúchadlá na jedno 2 hodinové nabitie vydržia prehrávať hudbu 6 hodín. Nabíjanie prostredníctvom USB kábla.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 31 %

Zvážte aj tento produkt

Moderné bezdrôtové slúchadlá JBL Sprint v čiernej farbe ocenia všetci plavci a milovníci aktívneho životného štýlu. Disponujú integrovanou batériou a na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite až 8 hodín. Maximálnu stabilitu počas tréningu zaručí funkcia MagHook TM – stačí zavesiť na ucho. Inovatívne sympatické technológie TwistLock a FlexSoft zabezpečia bezpečné napasovanie bez ohľadu na to, ako náročné vaše cvičenie je. Tieto slúchadlá môžete použiť aj pri plávaní a neprekážajú im ani najnepriaznivejšie poveternostné podmienky (IPX7). Súčasťou je aj dotykový ovládač a integrovaný mikrofón, vďaka čomu môžete spravovať hudbu či telefonáty. Ak ich práve nepoužívate, môžete ich jednoducho pripnúť na tričko alebo batoh.

Základné parametre

  • Značka: Jbl
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
  • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zosilnené mohutné basy

Slúchadlá sú vybavené 9 mm budiacou jednotkou na izoláciu zvukov, vďaka čomu si vychutnáte jasný zvuk, ostré a mohutné basy s obmedzeným skreslením. Systém Extra Bass System (XBS) kombinuje konšturciu kanála na optimalizáciu prúdenia vzduchu s obvodom akustického ladenia na zlepšenie reprodukcie dolného rozsahu.

Ľahké nosenie s nepravdepodobným vypadnutím 

Tento model slúchadiel bol navrhnutý na ľahké nosenie s nepravdepodobným vypadnutím. Ich ergonomický tvar s držaním na dvoch miestach bol vyvinutý pre ušnú západku a tak pevne sedí na traguse a antitraguse, aby slúchadlá dokonale zapadli do uší. Navyše, diaľkové ovládanie a puzdro na batérie boli symetricky usporiadané na stabilné nosenie, takže vypadnutie slúchadiel je veľmi nepravdepodobné.

Inteligentné ovládanie pomocou hlasu

Slúchadlá disponujú multifunkčným tlačidlom, ktorým jednoducho spustíte hlasovú funkciu smartfónu. Vďaka tomu si môžete zvoliť hudbu, telefonovať, či nastaviť hlasitosť bez nutnosti vyberania smartfónu z vrecka.  
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 14 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 6 hod.

Ostatné

Kód produktu: RP-NJ310BE-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore