Panasonic RP-TCM130 čierne

Cena:
14,99 €

Pôvodná cena 15,18 €
Späť na NAY Extra kartu 0,30 €

POPIS PRODUKTU

Štýlové slúchadlá Panasonic RP-TCM130 v čiernom farebnom prevedení vám spríjemnia počúvanie hudby nech ste kdekoľvek. Mimoriadne ľahké, ergonomicky tvarované slúchadlá kanálikového typu s držaním na dvoch miestach umožňujú bezpečné a pohodlné nosenie. O jasný, čistý zvuk a zosilnené, mohutné basy sa postará 8,8 mm budiaca jednotka so systémom Extra Bass. Slúchadlá podporujú funkcie mikrofónu a diaľkového ovládania, ktoré vám okrem počúvania hudby z vášho smartfónu umožnia aj telefonovať.

Zobraziť celý popis

  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Ľahké a elegantné káblové slúchadlá do uší Sony MDR-EX155AP v čiernom prevedení. Obsahujú 9 mm neodymové reproduktory, ktoré prinášajú čisté vysoké frekvencie a mohutné hlboké tóny - to všetko v kompaktnom prevedení. Dĺžka vrúbkovaného kábla je 1,2 m, má zvýšenú odolnosť voči zamotaniu a je ukončený pozlátený konektorom v tvare L. Na kábli je umiestený mikrofón s ovládacím tlačidlom pre jednoduché púšťanie a ovládanie hudby, rovnako aj pre telefonovanie. Súčasťou balenia sú 4 veľkosti komfortných vymeniteľných silikónových koncoviek vo veľkosti SS/S/M/L.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 5–24 000
  • Citlivosť: 103 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zosilnené mohutné basy

Slúchadlá sú vybavené 8,8 mm budiacou jednotkou na izoláciu zvukov, vďaka čomu si vychutnáte jasný zvuk, ostré a mohutné basy s obmedzeným skreslením. Systém Extra Bass System (XBS) kombinuje konšturciu kanála na optimalizáciu prúdenia vzduchu s obvodom akustického ladenia na zlepšenie reprodukcie dolného rozsahu.

Bezpečné a pohodlné nosenie

Tento model slúchadiel bol navrhnutý na ľahké nosenie s nepravdepodobným vypadnutím. Ich ergonomický tvar s držaním na dvoch miestach bol vyvinutý pre ušnú západku a tak pevne sedí na traguse a antitraguse, aby slúchadlá dokonale zapadli do uší. 

Optimalizované na mobilné používanie

Slúchadlá podporuju funkcie mikrofónu a diaľkového ovládania, ktoré sú kompatibilné so smartfónmi. To vám okrem skvelého počúvania hudby so smartfónu umožní používať svoj mikrofón na konverzovanie prostredníctvom smartfónu. Navyše dizajn s plochými káblami zabraňuje ich zamotaniu pri prenášaní vo vreckách alebo taškách. 
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 95 dB
Impedancia: 16 ohm
Rozhranie: 3,5 mm
Štýl nosenia: do uší
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Impedancia: 16 ohm
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 13 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 95 dB
Ovládanie hlasitosti: Nie
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

Rozhranie: 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,2 m

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Ostatné

Kód produktu: RP-TCM130E-K

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore