Panasonic RZ-S300W-W biele

Cena:
99,00 €

Pôvodná cena 119,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,98 €

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Panasonic RZ-S300W-W v jemnom bielom farebnom prevedení vás už na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou a výnimočným zvukom. Špecifikom sú vysoko výkonné mikrofóny MEMS (potlačenie šumenia vetra), optimalizovaný dotykový snímač a anténa (stabilné spojenie) alebo metóda prenosu zo smartfónu do oboch slúchadiel zároveň (permanentný prenos a nízka spotreba energie). Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 7,5 hodiny, ale k dispozícii budete mať aj nabíjacie puzdro, ktoré ich dodatočne nabije na ďalších 22,5 hodiny (dokopy 30 hodín). S určitosťou poteší aj odolnosť voči striekajúcej vode a potu (IPX4), vďaka ktorej ich využijete aj na túre či pri dlhšej jazde na bicykli.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 17 %
Popis produktu

Panasonic RZ-S300W – skutočne bezdrôtové slúchadlá

Zostaňte v spojení bez ohľadu na čokoľvek. Tieto bezdrôtové slúchadlá poskytujú stabilné pripojenie dokonca aj v preplnených oblastiach, takže získate maximálne pohodlie k užívaniu vášho obsahu. Minimálny a kompaktný dizajn ničomu nebráni a umožňuje vám užiť si hudbu a konverzáciu kedykoľvek a kdekoľvek. 

Výborná kvalita hovorov

Vysoko výkonné mikrofóny MEMS sú zabudované do unikátnej labyrintovej štruktúry, ktorá prospieva k potlačeniu šumenia vetra, efektívnemu prenosu vášho hlasu a potlačeniu okolitého hluku. 

Stabilné pripojenie dokonca aj v preplnených oblastiach

Rozlúčte sa s občasnými prerušeniami hudby alebo hovorov, a to aj na preplnených miestach, vďaka optimalizovanému dotykovému snímaču a anténe v kompaktnom puzdre bezdrôtových slúchadiel S300W, ktorý je doplnený ľavo-pravým nezávislým systémom signalizácie. Užite si zaslúžené stabilné spojenie, nech ste kdekoľvek. 

Jedinečná konštrukcia antény

Malé rozmery slúchadiel boli dosiahnuté vďaka integrácii Bluetooth antény a dotykového snímača vo vnútri ovládacej časti a zároveň zlepšením stability pripojenia. Vďaka patentovanému dizajnu konštrukcie antény dochádza k maximalizácii výkonu antény aj s malými rozmermi slúchadla. 

Nezávislé pripojenie ľavého a pravého slúchadla

Starší spôsob prenosu rýchlejšie vybíja batériu a je náchylný k prerušovaniu signálu. Pre tieto slúchadlá bola využitá metóda prenosu zo smartfónu do oboch slúchadiel zároveň. Táto metóda zaisťuje stabilný prenos a nízku spotrebu energie. 

Kompatibilné s hlasovým asistentom

Funkcie hlasových asistentov smartfónov, napríklad Siri, Google Assistant a Amazon Alexa, možno aktivovať ovládaním dotykového snímača slúchadla v uchu. Slúchadlá vydržia prehrávanie po dobu 7,5 hodiny na jedno nabitie a až 30 hodín pri použití dobíjacieho puzdra. 15 minút rýchleho nabíjania vám zaistí 70 minút doby prehrávania. 

Použitie na jedno ucho

Funkcia prepínania úloh vám umožní používať jedno slúchadlo, vľavo alebo vpravo. Slúchadlá sú tiež odolné voči vode v triede IPX4, čo znamená, že náhly dážď vás nezaskočí (s IPX4 sú kompatibilné iba slúchadlá, nezahrňuje nabíjacie puzdro). Dlhým stlačením dotykového senzoru prepnete do režimu Ambient Sound, v ktorom môžete registrovať zvuky z okolia aj v priebehu počúvania vašich playlistov.  

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 53 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 7,5 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 30 hod.

Ostatné

Kód produktu: RZ-S300WE-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore