Panasonic RZ-S500W-W biele

Cena:
147,00 €

Pôvodná cena 179,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,94 €

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Panasonic RZ-S500W-W v bielom farebnom prevedení vás už na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou a výnimočným zvukom. Špecifikom je vysoko výkonné duálne hybridné potlačenie šumu, šesť spoľahlivých MEMS mikrofónov (potlačenie šumenia vetra), optimalizovaný dotykový snímač či metóda prenosu zo smartfónu do oboch slúchadiel zároveň (stabilný prenos a nízka spotreba energie). Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 6,5 hodiny, ale k dispozícii budete mať aj nabíjacie puzdro, ktoré ich dodatočne nabije na ďalších 13 hodín (dokopy 19,5 hodiny). S určitosťou poteší aj odolnosť voči striekajúcej vode a potu (IPX4), vďaka ktorej ich využijete aj na túre či pri dlhšej jazde na bicykli.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

So športovými slúchadlami Sony WF-SP700N v bielom prevedení si vychutnáte každý tréning na maximum. Prostredníctvom technológie Extra Bass budete mať k dispozícii vždy dunivé basy a výrazné rytmy. Technológia dodá zvuku silu a zvýrazní nízke frekvencie, ktoré vás udržia v tempe. Bezdrôtový chod vám zabezpečí technológia Bluetooth a NFC. S režimom okolitého zvuku si vychutnáte hudbu a zároveň budete počuť zvuky okolia. Integrovaná batéria sa postará o 9 hodinovú výdrž. Technológia IPX4 zabezpečí odolnosť voči striekajúcej vode a potu.

Základné parametre

  • Značka: Sony
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20 000
  • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Panasonic RZ-S500W – skutočne bezdrôtové slúchadlá

Zostaňte v spojení bez ohľadu na čokoľvek. Tieto bezdrôtové slúchadlá s potlačením šumu poskytujú výkonné potlačenie šumu, aby ste si mohli naplno užívať svoju hudbu kdekoľvek a kedykoľvek. Vaše hovory budú krištáľovo čisté vďaka jedinečnej anténe a dvojitým smerovým mikrofónom. 

Špičkové duálne hybridné potlačenie šumu

Vysoko výkonné duálne hybridné potlačenie šumu kombinuje technológie spätnoväzbového a predsadeného potlačenia šumu s analógovým a digitálnym spracovaním zachyteného šumu. Bezdrôtové slúchadlá tak ponúkajú vynikajúce podmienky, aby ste sa mohli úplne ponoriť do zvukového obsahu. 

Výborná kvalita hovorov

Šesť vysoko výkonných MEMS mikrofónov je vstavaných do jedinečnej labyrintovej skrine, ktorá dokáže potlačiť šum vetra. Nepríjemné zvuky sú obmedzené a došlo aj k vylepšeniu výkonu potlačenia šumu a kvalitu hovorov. Vďaka pridanej smerovej technológii slúchadlá umožňujú efektívny prenos vášho hlasu pri potlačení okolitého šumu. 

Stabilné pripojenie dokonca aj v preplnených oblastiach

Rozlúčte sa s občasnými prerušeniami hudby alebo hovorov, a to aj na preplnených miestach, vďaka optimalizovanému dotykovému snímaču a anténe v kompaktnom puzdre bezdrôtových slúchadiel S500W, ktorý je doplnený ľavo-pravým nezávislým systémom signalizácie. Užite si zaslúžené stabilné spojenie, nech ste kdekoľvek. 

Jedinečná konštrukcia antény

Malé rozmery slúchadiel boli dosiahnuté vďaka integrácii Bluetooth antény a dotykového snímača vo vnútri ovládacej časti a zároveň zlepšením stability pripojenia. Vďaka patentovanému dizajnu konštrukcie antény dochádza k maximalizácii výkonu antény aj s malými rozmermi slúchadla. 

Nezávislé pripojenie ľavého a pravého slúchadla

Starší spôsob prenosu rýchlejšie vybíja batériu a je náchylný k prerušovaniu signálu. Pre tieto slúchadlá bola využitá metóda prenosu zo smartfónu do oboch slúchadiel zároveň. Táto metóda zaisťuje stabilný prenos a nízku spotrebu energie. 

Kompatibilné s hlasovým asistentom

Funkcie hlasových asistentov smartfónov, napríklad Siri, Google Assistant a Amazon Alexa, možno aktivovať ovládaním dotykového snímača slúchadla v uchu. Slúchadlá vydržia prehrávanie po dobu 6,5 hodiny na jedno nabitie a až 19,5 hodiny pri použití dobíjacieho puzdra. 15 minút rýchleho nabíjania vám zaistí 70 minút doby prehrávania. 

Použitie na jedno ucho

Funkcia prepínania úloh vám umožní používať jedno slúchadlo, vľavo alebo vpravo. Slúchadlá sú tiež odolné voči vode v triede IPX4, čo znamená, že náhly dážď vás nezaskočí (s IPX4 sú kompatibilné iba slúchadlá, nezahrňuje nabíjacie puzdro). Jednoduchým klepnutím na dotykový snímač slúchadiel prepnete do režimu zvuku okolia k zachyteniu externých zvukov pri počúvaní hudby. Klepnutím na snímač na dve sekundy môžete prechádzať medzi režimami "Potlačenie šumu", "Zvuky okolia" a "Vypnuté". 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Panasonic
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX4

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 59 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth
Odnímateľný kábel: Nie
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 6,5 hod.
Výdrž batérie s puzdrom: 19,5 hod.

Ostatné

Kód produktu: RZ-S500WE-W

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore