Panasonic SC-CMAX5E (čierny)

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 40 %

Wi-Fi: Nie, Bluetooth: Áno, RMS výkon: 1000 W Viac info

Popis produktu

Reproduktor Panasonic SC-CMAX5E-K ponúka silný výkon a perfektnú mobilitu so systémom kopírujúci pojazdnú batožinu. V tomto reproduktory sa nachádza MP3 prehrávač. Pripojenie je možné pomocou 2xUSB (prehrávanie a nahrávanie/prehrávanie), AUX, konektorom MIC 6.3mm, či cez Bluetooth. RMS výkon: 1000 wattov, pričom spotreba elektrickej energie je 92 wattov. Technická výbava zahŕňa predvolený, ale aj manuálny ekvalizér, digitálny zosilňovač, aplikáciu MAX JUKE, 25cm superwoofer, zvuk Bass PLUS, karaoke mód, možnosť pripojenia dvoch mikrofónov. Typ zdroja: AC, vstupné striedavé napätie: 220 – 240 volt.

Nevšedný reproduktor

Radi trávite so svojimi priateľmi spoločný čas posedením v parku? Vezmite priateľku i psa, zapriahnite kolieska i ergonomické držadlo a Panasonic SC-CMAX5E-K vezmite so sebou. Hudobný doprovod dodá vašej pozostalostiach príjemnú atmosféru, ktorú vďaka karaoke módu môžete okoreniť neformálne súťažia v speve. 

Potešenie pri posedení s kamošmi 

Pokiaľ práve organizujete párty na záhrade a ste z divokejších vajec, aplikácia Max Juke vás postaví do úlohy DJ. Stačí si vopred pripraviť playlist, spárovať s reproduktorom váš smartphone, nezabudnúť si pohrať s ekvalizérom a vychutnávať si smer, akým sa večer odvíja.

Zvuk s čistou odozvou

S modelom SC-CMAX5E-K dosiahnete robustného zvuku z niekoľkých dôvodov: levie zásluhu nesie odolný bambusový tweeter, vďaka ktorému je zvuková odozva maximálne čistá. Pripočítajte trojvrstvový zosilňovač s 25cm superwooferem a výsledkom je výkonný Soundsystem, na ktorý sa rozhodne oplatí ukrojiť časť vášho rozpočtu.

Konštrukcia na ľahké prenášanie

Navrhnutý s integrovanou rúčkou a kolieskami, aby bolo prenášanie rovnako jednoduché ako v prípade malého kufra na kolieskach. CMAX5 je všetko, čo potrebujete na jednoduché párty v exteriéri.

Dva konektory na mikrofón

Jeden z dvoch konektorov na mikrofón možno používať na vstup gitary. Vďaka tomu môže zariadenie CMAX5 slúžiť aj ako zosilňovač a reproduktor gitary na dynamické hudobné predstavenia.

 

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 1000 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic SC-CMAX5E (čierny)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené