Panasonic SC-HC1020 strieborný

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 27 %

Wi-Fi: Áno, RMS výkon: 40 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 1 - pásmový, DAB: Áno, Počet reproduktorov: 2 Viac info

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Mikrosystém Panasonic SC-HC1020EG-S v striebornej farbe ponúka množstvo funkcií a kvalitnú výbavu v jednoduchom dizajne. Bude dokonalým prvok vo vašej miestnosti. Prinesie čistý zvuk a zaujme na prvý pohľad. 2-kanálový reproduktor so spoločným výkonom 40W ponúka možnosť pripojenia cez Bluetooth alebo Wi-Fi. Podporuje MP3 formát a má CD-R mechaniku. Môžete si naladit aj rádio vďaka FM rádiu. Zobrazí čas a má možnosť časovača pre spánok alebo spustenie hudby. Rozhrania USB, Audio 3,5mm Jack a LAN port rozšíria možnosti pripojenia reproduktoru k zariadeniam.

Možnosti bezdrôtového pripojenia

Mikrosystém Panasonic SC-HC1020EGS ponúka ja možnosť využitia Bluetooth technológie. Takto si budete môcť vychutnať kvalitnú hudbu nielen z mikrosystému, teda CD nosiča alebo rádia, ale aj z iných zariadení. Jednoducho ich takto bezdrôtovo prepojíte, a môžete hudbu uloženú na externých zariadeniach počúvať z reproduktorov mikrosystému. Navyše funkcia Bluetooth Re-Master zabezpečí vysokú kvalitu bezdrôtovo prenášanej hudby. Taktiež bezdrôtové spojenie funguje aj vďaka Wi-Fi

FM rádio

Mikrosystém  Panasonic SC-HC1020EGS vám okrem vašej obľúbenej hudby z CD a USB zariadení ponúkne aj možnosť vypočuť si obľúbenú hudbu, resp. rozhlasové relácie, prostredníctvom FM rádia, ktoré má možnosť uloženia až 30 staníc. Môžete príjemne relaxovať a započúvať sa do diskusií, alebo reportáží prebiehajúcich na vybranej stanici, alebo počúvať hudbu s občasnými spravodajskými blokmi. Výber je len na vás!

Tenký a štýlový dizajn

Samozrejme, že hlavnou vlastnosťou pri mikrosystéme je kvalitný zvuk. Ale aj dizajn je dôležitý. A pri mikrosystéme  Panasonic SC-HC1020EGS je dizajn naozaj štýlový. Systém je vyhotovený vo veľmi štíhlom dizajne, a predný panel je v zrkadlovej úprave. Systém je veľmi tenký a môžete ho umiestniť na stenu. Stane sa tak ozdobou vašej obývačky a bude pôsobiť veľmi elegantne. Budú vám ho obdivovať všetci hostia.

Vylepšenia zvuku

Mikrosystém  Panasonic SC-HC1020EGS ponúka rôzne spôsoby vylepšenia zvukového prejavu. Je vybavený systémom, ktorý potláča šum a zabezpečí tak kvalitnejší a čistejší zvuk bez rušenia. Mikrosystém vám tiež umožní ovládať a nastavovať výšky a basy. Je tiež k dispozícii funkcia D.Bass. O kvalitný prejav výšok a basov je teda postarané. Môžete sa uvoľniť a vychutnať si kvalitnú hudbu v bezpečí svojej obývačky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 40 W
NFC Nie
Typ reproduktora 1 - pásmový
DAB Áno
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Panasonic SC-HC1020 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Richard

23. 7. 2017

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon