Panasonic SC-HTB510 čierny

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 299,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Soundbar Panasonic SC-HTB510 v čiernom prevedení doplní váš televízor o kvalitný zvukový systém s celkovým výkonom 240 W pre mohutnejší basový zvuk . 2.1-kanálový zvukový panel obsahuje dva nezávislé reproduktory a výkonný bezdrôtový basový reproduktor. Prostredníctvom technológie Bluetooth dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartfónu, tabletu alebo iných zariadení. Disponuje USB portom, HDMI portom, optickým digitálnym vstupom a dekodérmi Dolby Digital/Dolby Digital+ a Dolby True HD.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Špičkový 2.1-kanálový reproduktorový panel Sony HT-X8500 v čiernej farbe s integrovaným subwooferom vnesie do vašej domácnosti nezameniteľný zvuk s výkonom 320 W, ktorý chcete počuť pri pozeraní filmov či relácií. Podporuje formáty Dolby Atmos a DTS:X a disponuje technológiou Vertical Surround Engine, prostredníctvom ktorej si užijete pocit priestorového zvuku. Vďaka technológii digitálneho spracovania signálu si vychutnáte zvuk s konfiguráciou kanálov až 7.1.2. – stačí stlačiť tlačidlo na diaľkovom ovládači. Disponuje 5 režimami zvuku (film, hudba, hra, správy, šport) pre ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete. Ak si chcete vychutnať hudbu uloženú vo vašom smartfóne či tablete, môžete ju jednoducho streamovať prostredníctvom Bluetooth do vášho soundbaru.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • Zvukové formáty: mp3
  • Počet kanálov: 2,1

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Zvukový systém domáceho kina SC-HTB510

HTB510 je 2.1-kanálový vysokokvalitný zvukový systém s bezdrôtovým basovým reproduktorom, ktorý optimalizuje zvuk kina. Má výkon 240 W pre mohutnejší basový zvuk. Novopridaný Chromecast umožňuje prenášať hudbu a užívať si nielen filmy, ale aj rôznu inú zábavu.

Premena obývacej izby na kino

2.1-kanálový zvukový panel obsahuje dva nezávislé reproduktory a výkonný bezdrôtový basový reproduktor. Spojením oboch jednotiek naplníte svoju obývaciu izbu ohromujúco čistým, bohatým a zaobleným zvukom, ktorý je omnoho dynamickejší a pútavejší než zvuk poskytovaný bežnými reproduktormi televízora.

Vysokokvalitné reproduktory na čistý a dynamický zvuk

Systém reproduktorov bol jemne doladený na zlepšenie frekvenčných vlastností v oblasti nízkeho a stredného až vysokého rozsahu. Vďaka tomu môžu vysokokvalitné reproduktory vytvárať jasný a dynamický zvuk. Okrem toho zvýšená výkonnosť zosilnenia má za následok silnejšie basy a lepšiu zvukovú kulisu. To umožňuje jasnejšie vokály, takže sa môžete zamerať na film a vychutnať si realistickejší zážitok.

Výrazné basy s flexibilitou bez káblov

HTB510 používa bezdrôtový basový reproduktor, ktorý nepotrebuje otravné pripájacie káble. Z ktoréhokoľvek miesta v izbe vám poskytne dynamické a robustné basy.

Elegantný doplnok televízora

Kompaktný dizajn elegantného zariadenia HTB510 s nízkym profilom bude dokonale ladiť s televízorom. Tmavé kovové povrchové úpravy a čierna látka na reproduktoroch zaručujú rafinovaný a bezproblémový dizajn, ktorý splynie s vaším systémom domácej zábavy.

Ovládanie bez rúk pomocou Asistenta Google

HTB510 môžete prepojiť so zvukovým zariadením, ktorého súčasťou je Asistent Google alebo Google Home, na ovládanie reproduktorov hlasom. Jednoduchými hlasovými príkazmi prehrávajte zo zariadenia HTB510 streamovacie služby, ako je Hudba Google Play alebo Spotify, a podcasty.

Streamujte obľúbenú hudbu bezdrôtovo

HTB510 dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartfónu, tabletu alebo iných zariadení prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Obľúbenú hudbu si môžete jednoducho užívať inštaláciou aplikácie Panasonic Music Streaming, ktorá umožňuje vytvárať zoznamy skladieb alebo presúvaním meniť poradie prehrávaných skladieb.

Technické parametre

  • Soundbar (š x v x h): 85,3 x 6,5 x 9 cm; Hmotnosť: 1,9 kg
  • Subwoofer (š x v x h): 18,5 x 30,3 x 33,7 cm; Hmotnosť 4,8 kg
     

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 2,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 240 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Áno
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 1
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 240 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: SC-HTB510EGK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore