Panasonic SC-HTB600 čierny

Cena:
389,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 7,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantný soundbar Panasonic SC-HTB600 s bezdrôtovým subwooferom v čiernom prevedení doplní váš televízor o kvalitný zvukový systém s celkovým výkonom 360 W pre mohutnejší basový zvuk. 2.1- kanálový zvukový panel obsahuje jednotku širokopásmového reproduktora a výkonný bezdrôtový basový reproduktor. Soundbar podporuje dekodéry Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual:X, 4K Pass Through a Dolby Vision, disponuje HDMI portom, optickým digitálnym vstupom a prostredníctvom technológie Bluetooth dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartfónu, tabletu alebo iných zariadení. Je vhodný pre televízory s veľkosťou od 43“ a môžete ho namontovať na stenu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 22 %

Zvážte aj tento produkt

Štýlový soundbar Sony HT-G700 v elegantnom čiernom farebnom prevedení s bezdrôtovým subwooferom ponúka 3.1 kanálový systém s celkovým výstupným výkonom 400 W a sľubuje plnohodnotný priestorový zvukový zážitok, ktorý vás úplne pohltí. Medzi kľúčové vlastnosti tohto modelu patria technológie Dolby Atmos a DTS:X (vtiahnu vás do deja obľúbených filmov), Vertical Surround Engine (pre vertikálny a priestorový zvuk) a tlačidlá pre ideálne nastavenie podľa toho, čo sledujete (aktivujte automatický, štandardný, filmový, hudobný, nočný alebo hlasový režim). S určitosťou poteší možnosť bezdrôtového streamovania zo smartfónu či tabletu vďaka technológii Bluetooth, no zariadenie disponuje aj rozmanitými možnosťami pripojenia – HDMI eARC/ARC a optický digitálny vstup.

Základné parametre

  • Počet HDMI portov: 1
  • Počet kanálov: 3,1
  • Výkon reproduktoru: 400 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Pôsobivý priestorový zvuk

Dokonalý zvuk

Vďaka podpore moderných zvukových formátov Dolby Atmos a DTS:X zaručuje soundbar silný a dynamický zvuk, ktorý prúdi zo všetkých smerov, aby ste si vychutnali pôsobivý filmový zážitok ako v kine. 

Mimoriadny filmový zvuk

Jednotka širokopásmového reproduktora 4,5 x 10 cm vpredu a samotný panel dosahujú celkový výkon 160 W. Veľkokapacitná jednotka reproduktora sa postará o bohatšie hlasy.

Mohutné a čisté basy

Bezdrôtový subwoofer s celkovým výkonom 200 W obsahuje aerodynamicky tvarovaný port, ktorý znižuje vibrácie a poskytuje silnejší a čistejší basový zvuk.

Minimalistický dizajn

Kompaktné a jednoduché prevedenie zvukového panela poľahky zapadne do každého interiéru a stane sa dokonalým doplnkom vášho televízora.

Kompatibilné s prechodom signálu 4K a funkciou eARC

Doprajte si vysoké rozlíšenie 4K HDR vrátane formátu Dolby Vision bez straty kvality obrazu. Kompatibilita s funkciou eARC zaručí, že si môžete vychutnať inovatívne formáty priestorového zvuku s vysokou prenosovou rýchlosťou.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iPočet HDMI portov: 2
Počet kanálov: 2,1
Výkon reproduktoru: 360 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Nie
Počet kanálov: 2,1

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 96,2 cm
Výška: 5,6 cm
Hĺbka: 12 cm
Hmotnosť: 3,3 Kg

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, DTS:X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS-HD, DTS-HD Master Audio, Dolby Tr ueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 360 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Ostatné

Kód produktu: SC-HTB600EGK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore