Panasonic SC-HTB900 čierny

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Dostupné vystavené kusy v 5 predajniach

Cena:
849,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 16,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Soundbar Panasonic SC-HTB900 v čiernom prevedení doplní váš televízor o kvalitný zvukový systém s celkovým výkonom 505 W pre mohutnejší basový zvuk . 3.1-kanálový zvukový panel obsahuje celkovo až šesť 6,5 cm nezávislých reproduktorov a výkonný bezdrôtový basový reproduktor. Prostredníctvom technológie Bluetooth dokáže prehrávať zvukové súbory zo smartfónu, tabletu alebo iných zariadení. Disponuje HDMI konektormi, optickým digitálnym vstupom a podporuje zvukové formáty Dolby Atmos a DTS:X. Je vhodný pre veľkosť televízora s uhlopriečkou 48“ a môžete ho namontovať na stenu.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Zvukový systém domáceho kina SC-HTB900

HTB900 sa pridáva ako špičkový model s prepracovanou akustickou technológiou a ešte úžasnejším zážitkom – ako keby ste boli v kine. Podporuje moderné zvukové formáty Dolby Atmos a DTS:X. Výnimočný, dynamický zvuk cestuje trojrozmerným priestorom, aby vás vtiahol do pôsobivého predstavenia ako v kine.

Pôsobivý filmový zážitok s formátmi Dolby Atmos/DTS:X

Vďaka podpore moderných zvukových formátov Dolby Atmos a DTS:X prúdi zvuk zo všetkých smerov – aj sponad hlavy. Silný, dynamický zvuk cestuje trojrozmerným priestorom, aby vás vtiahol do pôsobivého predstavenia ako v kine.

Zvuk prémiovej kvality prevzatý od značky Technics

Zariadenie HTB900 prevzalo koncepciu svojho dizajnu od značky Technics pre oblasť zvukových systémov Hi-Fi a jeho zvuk doladili technici spoločnosti Technics. Zvuk je dokonale prispôsobený, aby zvukovému panelu umožňoval integrovať zvukový a obrazový obsah a zaručoval reálnejšie zvuky.

Plne digitálny zosilňovač JENO Engine

Tento systém je vybavený plne digitálnym zosilňovačom „JENO Engine“ od spoločnosti Technics, ktorý verne reprodukuje vysokokvalitné zdroje zvuku. Obvod na znižovanie chvenia je ideálny na obmedzenie chvenia v celom počuteľnom pásme. Odchýlky generované pri konverzii PWM sa tiež optimálne korigujú. 

Vysokokvalitné reproduktory na skutočne filmový zvuk

Celkovo šesť 6,5 cm reproduktorov so stredným rozsahom umiestnených pred čelom jednotky a tweetery na oboch koncoch vytvárajú vysokokvalitné zvukové pole hodné akéhokoľvek filmu. Keďže tweetery sú kompatibilné s vysokým rozlíšením, dokážu verne reprodukovať akýkoľvek zvuk. Úplne sa ponorte do filmov so zvukmi, ako keby ste tam boli.

Mohutný basový zvuk s flexibilitou bez káblov

Rad HTB používa bezdrôtový basový reproduktor, ktorý nepotrebuje otravné pripájacie káble. Keď basový reproduktor smeruje na podlahu, mohutný basový zvuk sa dosahuje uvoľňovaním zvuku smerom nadol z jednotky reproduktora a portu. Jednotka dosahuje jasný zvuk aj vďaka pevnej skrinke, ktorá znižuje vplyv vibrácií.

Zdokonalená reprodukcia s nízkou frekvenciou

Frekvenčné vlastnosti reproduktora hlavnej jednotky sa zlepšili, kapacita reproduktorovej skrinky sa rozšírila a oporný systém kónusov reproduktora sa úplne prepracoval. Vďaka týmto zlepšeniam môžu reproduktory produkovať širší nízkofrekvenčný rozsah. Celý dialóg vrátane hlbokých mužských hlasov, ktoré sa predtým prehrávali cez basový reproduktor, môžete počuť cez hlavnú jednotku. To vám umožní sústrediť sa na film bez rozptyľovania.

Konštrukcia umožňujúca montáž na stenu

Konštrukcia zaručuje harmonické spojenie televízora so stenou tým, že minimalizuje medzeru pri montáži zvukového panela na stenu.

Pripojte viac zariadení s Chromecastom

HTB900 s integrovaným Chromecastom umožňuje jednoducho streamovať vaše obľúbené hudobné služby, rádiá alebo podcasty zo smartfónu. Keďže streamovanie Chromecastu podporuje zvukové zdroje s vysokým rozlíšením, získate vynikajúcu zvukovú kvalitu. So synchronizáciou viacerých miestností Multi-room môžete zoskupovať kompatibilné zariadenia a hrať rovnakú pesničku z viacerých reproduktorov.

Technické parametre 

  • Soundbar (š x v x h): 105 x 7,8 x 12,9 cm; Hmotnosť: 6 kg
  • Subwoofer (š x v x h): 18 x 40,8 x 30,6 cm; Hmotnosť: 5,4 kg
     

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
Zvukové formáty: Dolby Atmos
Počet kanálov: 3,1
iSubwoofer: Áno
iNFC: Nie
Výkon reproduktoru: 505 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Áno
Počet kanálov: 3,1

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 2
iNFC: Nie
Počet optických vstupov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Multimedia

Zvukové formáty: Dolby Atmos

Zvuk

Audio dekódery: DTS Digital surround, DTS:X, DTS-HD HR, DOLBY Atmos, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD, Do lby Digital Plus, Dolby Digital
Výkon reproduktoru: 505 W

Reproduktory

iSubwoofer: Áno

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: SC-HTB900EGK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore