Panasonic SC-PMX150 strieborný

Zobraziť

Wi-Fi: Áno, RMS výkon: 120 W, NFC: Nie, Typ reproduktora: 3 - pásmový, DAB: Nie, Počet reproduktorov: 2 Viac info

Popis produktu

Mikrosystém Panasonic SC-PMX150EGS v štýlovom striebornom dizajne si vás získa nielen svojím vzhľadom, ale i obdivuhodným zvukom. Reproduktory zo série All Series s celkovým výkonom 120 W pre čistý a dynamický zvuk. Je vybavený DAC prevodníkom pre prenos súborov vo vysokej kvalite (DSD, FLAC, WAV, AIFF). Trojpásmový reproduktor typu super sonic s frekvenciou 100 kHz prinášajú dynamický zvuk. Konektor USB pre pripojenie K PC, podpora AirPlay, Bluetooth a Wi-Fi. Technológia LincsD-Amp (3. generácie) pre čistejší zvuk bez vibrácií. Funkcia Re-Master pre prehrávanie z ďaľších zariadení. S mikrosystémom Panasonic SC-PMX150EGS si skvele vychutnáte hudobný zážitok.

Párty priamo v obývačke

Mikrosystém disponuje kvalitnými reproduktormi, ktoré produkujú čisté a silné tóny. Trojpásmový výškový reproduktor sa skladá z reproduktoru typu super sonic a zariadenia Opal Woofer (z bambusu), ktoré spolu vytvárajú a ponúkajú široký frekvenčný rozsah až 100kHz. Digitálny zosilňovač znižuje skreslenie a odstraňuje vznikajúci šum. K vám sa tak prenáša čistý zvuk bez nežiadúcich šumov. Celkový výkon reproduktorov je 120 W. Okrem skvelého výkonu mikrosystém disponuje aj nadčasovým strieborným prevedením hlavnej jednotky, ktoré vynikne v každej miestnosti.


Funkcia Re-Master

Ak máte vašu obľúbenú hudbu uloženú na CD disku ,alebo v MP3 prehrávači či v smartfóne pokojne si ju pustite cez mikrosystém Panasonic  SC-PMX150EGS. Digitálne zvukové súbory niekedy strácajú časti vysokofrekvenčného signálu pri konvertovaní či kompresii, hlavne súbory MP3 či signál prevádzaný bezdrôtovo cez Bluetooth®. Re-master funkcia kompenzuje stratené audio kvality signálu zvuku na garantovaný plnohodnotný zvuk. S Re-Master funkciou bude prehrávanie jednoduché a kvalitné.

USB DAC

Mikrosystém využíva  na prehrávanie súborov vo vysokom rozlíšeni port USB DAC. Vďaka USB 2.0 portu dokážete jednoducho a rýchlo pripojiť váš notebook. Prevodník DAC presne reprodukuje zvukové signály z formátov DSD, FLAC, WAV aj AIFF, čo znamená, že k vám sa dostáva detailný zvuk vo vysokom rozlíšení. Pre lepší hudobný zážiťok si môžete pripojiť aj slúchadlá. Započúvajte sa a odhaľte detaily.

Možnosti bezdrôtového pripojenia

Mikrosystém Panasonic  SC-PMX150EGS ponúka možnosť využitia technológie Bluetooth alebo pripojenie k sieti Wi-Fi. Vy si tak budete môcť jednoduchšie vychutnať kvalitnú hudbu nielen z minisystému alebo rádia, ale aj z iných zariadení. 

Technológia LincsD-Amp

Technológia LincsD-Amp prináša čistý a neskreslený zvuk. Táto technológia dokáže upraviť nežiadúce vibrácie a skreslený zvuk a preniesť ich do oveľa lepšej a čistejšej podoby. Zdroj Virtual Battery Power Supply odstráni šumy zapríčinené tradičnými zdrojmi a technológia Variable Gain umožní zvýšenie jasu zvuku pri nízkej hlasitosti.

Podpora nových technológií

Systém  SC-PMX150EGS je navrhnutý tak, aby ponúkal nové spôsoby na počúvanie hudby, ktorú máte radi, a podporuje niekoľko služieb na prenos obsahu. Pomocou aplikácie Panasonic Music Streaming môžete prehľadávať, vytvárať zoznamy skladieb a ovládať služby Spotify, TuneIN, AUPEO a Napster. Potom ich môžete prenášať priamo do systému  SC-PMX150EGS prostredníctvom technológie Bluetooth, aby ste ich mohli počúvať v reálnom čase.

All connected radio 

Výnimočný zvuk s reproduktormi z rady All Series, ktoré prinesú aj k vám domov úžasný zvuk. Hudbu alebo rádio si môžete vypočuť v celom dome alebo byte. Vďaka bezdrôtovému streamovaniu a zdrojom (CD, rádio či online hudobné služieb) sa zvuk bude šíriť z každej miestnosti. 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
RMS výkon 120 W
NFC Nie
Typ reproduktora 3 - pásmový
DAB Nie
Počet reproduktorov 2

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic SC-PMX150 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené