Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina

Zľava 27 %
Doprava zadarmo

Odložený štart: Áno, Príkon: 700 W, Počet program.na chlieb/cesto: 18, Bezlepkový režim: Áno, Max.hmotnosť chleba: 1000 g, Funkcia tvorby džemu: Áno, Nastaviteľná farba kôrky: Áno,


Cena 219,00 €

Zľava 27% z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

4,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Pekáreň Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina prináša možnosť domáceho pečenia rôznych druhov chutného chleba s krásnym tradičným oválnym tvarom. Domáca pekáreň disponuje taktiež 18 špeciálnymi programami napr. pre cesto na pizzu, džem alebo koláč. Dokonalé prepečenie zabezpečujú dva senzory teploty. Program ich upravuje podľa teploty vnútri aj vonku. Domáca pekáreň Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina je vybavená programovateľným časovačom, ktorý umožňuje nastaviť, kedy bude chlieb pripravený – a to až 13 hodín vopred. Pekáreň Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina v sebe spája štýl a inovácie z Japonska aj Európy, preto je pečenie pomocou nej nielen jednoduché, ale zároveň aj štýlové.

Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina pekáreň chleba

  • Nominálne napätie: 230V
  • LCD display
  • Časovač až na 13 h vopred
  • 18 špeciálnych programov
  • Výber z dvoch veľkostí chleba
  • Dva tepelné senzory
  • Príslušenstvo: meracia lyžička, šálka
  • Rozmery: 27,3 x 34 x 40,4 cm

Chrumkavý chlieb priamo z pekárne

Vždy ste si chceli vychutnať chleba presne podľa vašej chuti a ešte aj s vynikajúcou kôrkou? Nič nie je nemožné, vďaka domácej pekárni Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina, s ktoru dokáže upiecť rôzne typy chleba len jednoduchým stlačením gombíka. Možností je veľa, kedže pekáreň disponuje 18 rôznymi špeciálnymi programami, pri ktorých si každý milovník chleba nájde ten svôj vysnívaný druh. 

Výbava pre dokonalú prípravu

Na to, aby ste dosiahli dokonalý chlieb presne podľa vašich predstáv potrebujete aj dokonalé nastavenie teploty. S domácou pekárňou Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina je pečenie vždy rovnaké, čo zabezpečujú dva zabudované tepelné senzory. Program sa sám upravuje podľa snímania teploty vnútri aj vonku a upravuje sa tak každý krok. Pomocou týchto dvoch pomocníkov bude výsledok pečenia vždy rovnako chutný, a to bez ohľadu na klimatické podmienky v miestnosti. Pekáreň je taktiež vybavená jednoduchým programovateľným časovačom, čo umožňuje nastaviť, kedy bude chlieb pripravený – a to až 13 hodín vopred. Potrebujete mať svôj chlebík pripravený na určitý čas ako sú napríklad raňajky, večera či poobedný olovrant? Výber času je len na vás, s tým, že pekáreň Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina už dokončí zvyšok sama.

Dokonalé prepojenie kvality a elegancie

Pečenie vlastného chleba nemusí byť len bordel z rôznych surovín a neustále vyčkávanie nad rúrou. Vďaka domácej pekárni  Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina nebolo nikdy pečenie krajšie a jednoduchšie. Doprejte si pre seba alebo vašich blízkych modernú a elegantnú pekáreň chleba, ktorá v sebe spája štýl a inovácie z Japonska aj Európy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odložený štart Áno
Príkon 700 W
Počet program.na chlieb/cesto 18
Bezlepkový režim Áno
Max.hmotnosť chleba 1000 g
Funkcia tvorby džemu Áno
Nastaviteľná farba kôrky Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic SD-ZP2000WXE Croustina

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené