Panasonic TX-24FS503E

Zobraziť


Uhlopriečka: 24 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlíšenia: HD, OS TV: My Home Screen Viac info


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Dizajnový Smart LED televízor Panasonic TX-24FS503E v príťažlivej čiernej farbe spája 24“ uhlopriečku (60 cm) s množstvom inteligentných funkcií. Aby ste nepremeškali žiadny váš obľúbený program, môžete ho prostredníctvom tohto modelu zaznamenať na USB či externý pevný disk. Zariadenie podporuje vysokodynamický rozsah (HDR) a technológiu jednoduchšieho prístupu k obsahu my Home Screen 3.0. Taktiež ponúka zaujímavé inovatívne funkcie In-House TV streaming (prenášanie televízneho vysielania doma a bez anténovej prípojky) a Swipe & Share (zdieľanie obsahu zo smartfónu či tabletu priamo na TV obrazovku) či režimy ako Šport a Hra.

TX-24FS503E LED TV

Séria FS500 využíva jasný panel a adaptívne stlmenie podsvietenia na vytvorenie obrazu vynikajúcej kvality s rozlíšením HD. Pýši sa aj skvelou inteligentnou sieťou a funkciami zdieľania obsahu.

Nahrávanie na pevný disk USB

Najjednoduchší spôsob ukladania vašich obľúbených programov. Televízne programy možno nahrávať na pamäťové zariadenie USB alebo na externý pevný disk jednoduchým stlačením tlačidla REC na diaľkovom ovládači. (Táto funkcia vyžaduje pevný disk USB alebo jednotku flash s kapacitou aspoň 160 GB)

Režimy Hra/Šport

Vychutnajte si obľúbený obsah v optimálnom režime sledovania. Televízory Panasonic poskytujú najlepší obrazový režim na sledovanie. Režim Šport kombinuje živé odtiene s priestorovým efektom na sledovanie futbalu a iných športov ako v reálnom živote. Rýchla reakcia obrazu v režime Hra zas zvyšuje zábavu pri hraní vďaka bezprostrednejším pocitom.

Vysokodynamický rozsah (HDR)

Pripravené na prehrávanie obsahu s vysokodynamickým rozsahom a realistických presvetlených častí. Obsah s vysokodynamickým rozsahom (HDR) na televízoroch podporujúcich technológiu HDR prináša obraz, ktorý oveľa viac zodpovedá tomu, ako svojimi očami vidíte skutočný svet. Hlboké čierne odtiene sa spájajú s veľmi jasnými presvetlenými časťami a vytvárajú úroveň reality, ktorá doteraz nebola na televízore možná.

my Home Screen 3.0

Jednoduchší prístup k obsahu pomocou prispôsobiteľnej domovskej obrazovky. Vychutnajte si obsah s 1-krokovým prístupom. Aplikáciu my Home Screen 3.0 možno prispôsobiť tak, aby ste mali prístup k obsahu, ktorý často používate. Môžete si navrhnúť vlastnú domovskú obrazovku so živým televíznym vysielaním, obľúbenými aplikáciami, webovými záložkami a často používanými zariadeniami.

In-House TV Streaming

Sledujte televízne vysielanie v ľubovoľnej miestnosti bez anténovej prípojky. Preč sú dni, keď televízory museli byť umiestnené v blízkosti anténovej prípojky. Televízory, ktoré môžete nastaviť ako klientov prenášania televízneho vysielania doma (In-House TV Streaming), môžu jednoducho prijímať prenášané vysielanie (prostredníctvom siete LAN, adaptérov elektrickej siete alebo dokonca pripojenia Wi-Fi), keď bude skonvertované na signály internetového protokolu pomocou servera In-House TV Streaming, napríklad špičkového televízora alebo set-top boxu. (Táto funkcia nemusí byť použiteľná pri nestabilných sieťových podmienkach alebo v prípade niektorého obsahu)

Swipe & Share

Jednoducho zdieľajte obsah zo smartfónu a tabletu na televíznej obrazovke. Funkcia Swipe & Share vám umožňuje „prehodiť“ obsah z inteligentných zariadení na televíznu obrazovku potiahnutím prstami po prenosných zariadeniach.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 24 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

5 recenzií Panasonic TX-24FS503E

93.3% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Rastislav

14. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Kvalita spracovania je niekde úplne inde
 • Možnosť ovládania tlačidlami priamo na TV, v prípade, že sa pokazí DO alebo dôjdu baterky, TV v pohode ovládate
 • Skutočne rýchle naladenie, doslova za niekoľko minút
 • Jednoduchosť ovládania
 • Zvuk veľmi dobrý, obraz by mohol byť lepší, ale je to dané aj rozlíšením
 • Často používam časovač vypnutia, TV si pamätá poslednú položku v menu, takže mi hneď nabehne na položku časovača, stačí len potvrdiť
 • chýba SCART

Škoda tej vyššej ceny, ktorá by bola ako tak fajn, keby to bol Full HD, ale inak som veľmi spokojný. Kvalita spracovania je super, nie je to naleštená plastová placka. Super sú ovládacie tlačidlá na zadnej strane TV. Dobrý zvuk a slušný obraz, k tomu prehľadné ovládanie a s nastavením obrazu a zvuku sa dá vyhrať. Akurát mi chýba SCART konektor, ten by som uvítal a využil.


Jozef

13. 4. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • internetová televízia, YouTube.
 • žiadne

- dobrý dosah wifi<br /> - zatiaľ najlepšia citlivosť diaľkového ovládača


Attila

24. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VýbornáPatrik

25. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Príjem aj českých staníc cez antenu DVBT2- H.265 HEVC, WiFi pripojenie.
 • Kvalita obrazu by mohla byt lepsia

v celku pomer cena- výkon OK