Panasonic TX-32MS480E

Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 80 cm, HD, Edge LED, 1366x768, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 1.4, 2 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED Android televízor Panasonic TX-32MS480E s 32" (80 cm) uhlopriečkou, HD rozlíšením (1366×768), vysokým kontrastom HDR, pripojením Bluetooth či integrovanou funkciou Chromecast.

Android TV 

Tento LED televízor s Android TV je dostupný v kompaktných rozmeroch a umožní vám získať maximum funkcií. Prehliadajte viac než 400 000 filmov a seriálov z jedného miesta, ovládajte televízor hlasom pomocou Google alebo prehrávajte svoje fotografie, videá a hudbu z rôznych zariadení do televízora pomocou integrovaného Chromecast. 

Získajte špičkové aplikácie a hry na Google Play

Stiahnite si vaše obľúbené aplikácie a hry z Google Play. Užite si ich na veľkej obrazovke s jednoduchým prístupom vďaka vlastnej prispôsobenej domovskej obrazovke Android TV. 

Ovládajte viac funkcií televízora hlasom

Stlačte tlačidlo funkcie Google Assistant na diaľkovom ovládači a ovládajte viac funkcií svojho televízora hlasom. Povedzte Googlu, nech nájde najnovšie trháky, streamované show alebo hry pre viacero hráčov. Pripojte k zariadeniu ďalšie produkty smart domácnosti a stlmte napríklad svetlo. Alebo sa pýtajte na čo chcete a odpovede si prečítate na obrazovke televízora.

Zobrazte malý displej na veľkej obrazovke

Získajte okamžitý prístup k svojmu televízoru z telefónu, tabletu alebo laptopu. S integrovaným Chromecast môžete vysielať svoje obľúbené filmy, aplikácie a mnoho ďalšieho priamo do televízora. (Podpora funkcie Chromecast built-in závisí na aplikácii.)

HD kvalita obrazu

Vysoké HD rozlíšenie ponúka výrazne lepší obraz televízneho vysielania, pokiaľ prechádzate z modelu so štandardným rozlíšením. Dokumentárne filmy z prírody vyzerajú oveľa reálnejšie, dramatické snímky zase akoby vystupovali z obrazovky. To všetko vďaka vysokému kontrastu v HDR.

Bluetooth pripojenie

Vďaka pripojeniu Bluetooth vám tento model umožní spárovať televízor s akýmkoľvek Bluetooth zvukovým zariadením, ako sú soundbary, slúchadlá či reproduktory.

USB prehrávač médií

S USB prehrávačom médií sa sami rozhodujete, čo sa bude na televízore prehrávať. Jednoducho pripojte USB disk do konektora a užívajte si súkromný obsah – hudbu, videá či fotografie. Táto funkcia robí z TV ideálneho spoločníka do vašej izby. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 32 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-32MS480E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami