Panasonic TX-40MS490E

Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 100 cm, Full HD, Edge LED, 1920x1080, OS TV: Google TV, 50/60 Hz, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 1.4, 2 × USB 2.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED Android televízor Panasonic TX-40MS490E so 40“ (100 cm) uhlopriečkou, Full HD rozlíšením (1920×1080) a funkciou HDR s vysokým kontrastom.

Android TV prináša inteligentnejší a ľahší spôsob využívania televízora na maximum

LED televízor série MS490 s Android TV je dostupný v kompaktných rozmeroch a uľahčuje využívanie televízora na maximum. Objavte viac ako 400 000 filmov a relácií na jednom mieste. Požiadajte Google o ovládanie televízora pomocou vášho hlasu. A vďaka funkcii Chromecast built-in môžete ľahko prenášať fotografie, videá a hudbu zo zariadení do televízora.

Získajte všetky špičkové aplikácie a hry v obchode Google Play

Prevezmite si z obchodu Google Play všetky obľúbené aplikácie a hry. Vychutnajte si ich na veľkej obrazovke s ľahkým prístupom z vlastnej domovskej obrazovky televízora Android TV.

Robte na televízore viac pomocou hlasu

Stlačením tlačidla Asistenta Google na diaľkovom ovládači môžete na televízore urobiť viac pomocou hlasu. Požiadajte Google o vyhľadanie najnovšieho trháku, streamovanie relácií alebo otvorenie hier pre viacerých hráčov. Po pripojení zariadení inteligentnej domácnosti stlmte svetlá. Spravujte úlohy a zobrazte kalendár. Alebo položte otázky a pozrite si odpovede na televízore.

Preneste svoju malú obrazovku na veľkú obrazovku

Presuňte sa v okamihu z telefónu, tabletu alebo notebooku do televízora. Vďaka funkcii Chromecast built-in môžete prenášať všetky svoje obľúbené filmy, programy, aplikácie, hry a ďalší obsah priamo do televízora. (*Podpora funkcie Chromecast built-in závisí od aplikácie.)

Výkon obrazu FHD

Model MS490 s vysokým rozlíšením ponúka oveľa lepší obraz televízneho vysielania – ak inovujete z modelu so štandardným rozlíšením. Programy o prírode vyzerajú skutočnejšie a drámy budú vyskakovať z obrazovky – to všetko vďaka funkcii HDR s vysokým kontrastom.

Pripojenie Bluetooth

Séria MS490 je vybavená technológiou Bluetooth, čo umožňuje bezdrôtovo spárovať televízor s akýmkoľvek zvukovým zariadením s podporou pripojenia Bluetooth, ako sú soundbary, slúchadlá alebo reproduktory, a tak ešte viac zlepšiť zvukový zážitok.

Prehrávač médií USB

S prehrávačom médií USB rozhodujete o tom, čo sa bude na televízore prehrávať. Jednoduchým zapojením disku USB do zásuvky získate prístup k osobnému obsahu uloženému na disku USB: hudbe, videám alebo fotografiám. Vďaka tejto funkcii je tento televízor ideálnym spoločníkom do izby tínedžerov.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 40 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia Full HD
OS TV Google TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-40MS490E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami