Panasonic TX-43LX800E


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 108 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info


Cena 499,00 €

NAY Extra bonus 10 %

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup Zobraziť nápoveď

49,90 €


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart LED televízor Panasonic TX-43LX800E so 43“ (108 cm) uhlopriečkou, obrazovkou HDR Cinema Display so 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a inteligentným HCX procesorom prináša široký rozsah farieb a vynikajúci kontrast pre prirodzenejší obraz.

Nádherne zjednodušený televízor Android TV s nekonečnými možnosťami sledovania obsahu

Televízor 4K Android TV radu LX800 je navrhnutý na vysoký výkon a pohodlné poskytovanie všetkých funkcií v jednom zariadení. Obrazovka HDR Cinema Display poskytuje farby a jas pre širokú škálu dostupných možností prenosu obsahu.

Vidieť to všetko. Cítiť to všetko.

Rýchla akcia prichádza s výnimočnou čistotou. Šport a videohry požadujú výnimočný výkon a televízory Panasonic 4K LED dosiahli vyššiu úroveň. Sú navrhnuté na poskytovanie rýchlej akcie a vzrušenia na obrazovke priamo v obývacej izbe. Akcia zachytená a ovládaná na veľkej obrazovke – vo vynikajúcich farbách a s ostrou čistotou – sa spája s pôsobivým zvukom, vďaka ktorému sa dostanete do stredu diania.

Užívajte si inteligentnejšiu zábavu

  • Zjednodušte si zábavu s televízorom Android TV - Objavte viac ako 400 000 filmov a relácií na jednom mieste. Pomocou hlasu požiadajte Google o ovládanie televízora.

  • Robte na televízore viac pomocou hlasu - Stlačením tlačidla Asistent Google na diaľkovom ovládaní môžete rýchlo vyhľadať viac ako 400 000 filmov a relácií, získať odporúčania, ktoré zodpovedajú vašej nálade, ovládať inteligentné domáce zariadenia a viac.

  • Presuňte sa v okamihu z telefónu, tabletu alebo notebooku do televízora - Vďaka funkcii Chromecast built-in môžete prenášať všetky svoje obľúbené filmy, programy, aplikácie, hry a ďalší obsah priamo do televízora.

  • Prenášajte relácie služby Netflix zo smartfónu do televízora Panasonic - Stačí len pripojiť obidve zariadenia k bezdrôtovej sieti, ťuknúť na ikonu Vysielať a je to. (* Vyžaduje sa členstvo na streamovanie v službe Netflix.)

Široký rozsah farieb pre prirodzenejší obraz

Modely s obrazovkami HDR Cinema Display reprodukujú široký rozsah farieb, aby bol obraz prirodzený. Podsvietenie LED poskytuje zhodný jas na celej obrazovke a je ovládané tak, aby sa zvyšoval kontrast. Výsledkom sú televízory s dobrým výkonom vo vysokodynamickom rozsahu (HDR).

Skutočne presný obraz, ktorý zachytí každý okamih

Procesor HCX – tento procesor je mozgom tohto modelu. Obrazový procesor využíva technologické skúsenosti s televízormi a poskytuje vynikajúcu úroveň kontrastu, čistoty a skutočne presných farieb.

Pôsobivý zvuk, ktorý prináša štadión k vám domov

Dolby Atmos – dobrý obraz je jedna vec, ale ten pravý pôžitok nastane až so skvelým zvukom. Vďaka spracovaniu zvuku s pridaním pôsobivej technológie Dolby Atmos sa budete cítiť ako na najlepšom mieste na štadióne.

Optimálny jas a farba – bez ohľadu na zdroj

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú tieto prémiové televízory najlepší možný výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10, alebo adaptívny formát HDR10+.

Splyňte s hernou akciou na obrazovke

Herný režim – chcete prejsť od sledovania televízie k hraniu hier? Žiadny problém. Stačí vybrať herný režim pomocou diaľkového ovládania televízora. Znižuje oneskorenie vstupu, takže akcia na obrazovke reaguje na vaše príkazy okamžite. Z pohovky vás prenesieme do sveta hry.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 43 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic TX-43LX800E

100% Kvalita
Vynikajúca

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Marek

10. 10. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Pekny obraz
  • Android
  • Zatiaľ nič

Splnil kritériá ktoré som požadoval.