Panasonic TX-48JZ980E


Televízor, Smart: Áno, OLED obrazovka, Uhlopriečka: 121 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: My Home Screen, 100 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 4 × HDMI port, 2 × USB 2.0, 1 × USB 3.0, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Áno, Miracast: Áno, PVR: Áno, Duálny tuner: Áno, Ethernet/LAN pripojenie: Áno, HbbTV: Áno. Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart OLED televízor Panasonic TX-48JZ980E v čiernom prevedení so 48“ (121 cm) uhlopriečkou, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a inteligentným HCX Pro AI procesorom so sebou prináša úchvatný obraz a skvelý zvuk, vďaka ktorým sa plne ponoríte do každého sledovaného obsahu. Technológia Dolby Vision IQ (optimalizuje nastavenia televízora pre dokonalý obraz) v kombinácii s Multi HDR (HLG, HDR10, HDR10+) sa postará o vynikajúci a jasnejší obraz HDR, zatiaľ čo integrované reproduktory a technológia na spracovanie zvuku spolupracujúca s Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka) zaručia verný a pohlcujúci zvuk. Herné obzory rozšíri režim Extreme či rozhranie HDMI 2.1 podporujúce vysokú frekvenciu snímania, variabilnú obnovovaciu frekvenciu a technológiu AMD FreeSync Premium. Potešia aj funkcie my Home Screen 6.0 (prístup k obľúbeným položkám), my Scenery (vyberte si upokojujúce obrázky a videá) či podpora Amazon Alexa.

Prejdite na vyššiu kvalitu obrazu OLED pre zážitok ako v kine

Televízor 4K OLED radu JZ980 je vyrobený s ohľadom na filmových fanúšikov. S presnými farbami, hlbokou čiernou a precíznymi detailmi vďaka panelu OLED a procesoru HCX Pro AI. A technológia Dolby Atmos navyše prinesie pohlcujúci zvuk domáceho kina.

Dokonalá viditeľnosť, dokonalý pocit

Televízor 4K OLED je vytvorený profesionálnymi filmármi a prináša ohromujúci obraz, ktorý vám doslova vyrazí dych. Vďaka 3D priestorovému zvuku, ktorý podnecuje zmysly, budete mať pocit, akoby ste boli priamo na scéne. Všetky technológie sú vyrobené tak, aby vzbudzovali emócie, inšpirovali a premieňali bežný život na filmový. 

Výkon filmového obrazu ďalšej úrovne

Televízory 4K OLED majú individuálne osvetlené komôrky, ktoré vytvárajú prirodzenú farbu a vysoký kontrast, kde čierna je skutočne čierna. Procesor HCX Pro AI okamžite analyzuje obraz a zdokonaľuje presnosť, kontrast a čistotu farieb pre špičkový obrazový výkon. 

Precíťte drámu spoločne s filmovým zvukom

Prepracovaný zvukový systém dopĺňa vynikajúci obraz, ktorý vás prenesie z pohovky priamo do filmu. Integrované reproduktory a technológia na spracovanie zvuku spolupracujú s technológiou Dolby Atmos, aby priniesli pôsobivý zvuk a pozdvihli zábavu na novú úroveň.

Optimálny jas a farba

Formát Multi HDR – podporou všetkých formátov HDR (vysoký dynamický rozsah) zaisťujú prémiové televízory špičkový výkon bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa jednotlivých scén, či už je zdrojom Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo adaptívny formát HDR10+.

Intuitívny televízor Smart TV

My Home Screen 6.0 – získajte prístup k obľúbeným nastaveniam jediným stlačením tlačidla. Pripnite si obľúbené položky, ako sú aplikácie na streamovanie videa, na domovskú obrazovku, aby ste videli len tie, ktoré používate. 

Váš život v harmónii s televízorom

My Scenery – prvotriedne televízory vám dokážu zlepšiť náladu aj vtedy, keď na ne aktívne nepozeráte. Vďaka funkcii my Scenery si môžete vybrať upokojujúce obrázky a videá alebo použiť vlastné, ktoré odzrkadľujú vašu náladu alebo časť dňa. Ideálna funkcia na oddych organizmu alebo posedenie pred spaním. 

Ovládajte televízor bez rúk s pomocou od Google

Zapnite televízor Panasonic pomocou hlasu bez potreby diaľkového ovládača – stačí sa opýtať Google. Len pomocou hlasu môžete zapnúť televízor, nastaviť hlasitosť a používať ďalšie funkcie. Začnite tým, že zariadeniu so službou Asistent Google poviete „OK Google“. (Asistent Google nie je k dispozícii v určitých jazykoch a krajinách. Vyžaduje internetové pripojenie. Dostupnosť služieb sa líši podľa krajín a jazykov. Môže sa vyžadovať odber služby. Google a Google Home sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.)

Rozprávajte sa s reproduktorom

Spolupracuje s funkciou Alexa – zmena kanálu, hlasitosti alebo vypnutie hlasom so zariadením Amazon Alexa. Ideálne v situáciách, keď máte plné ruky. (Amazon, Alexa a všetky súvisiace logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc., alebo jej pobočiek.)

Hranie s ohromujúcou rýchlosťou, rozlíšením a pohybom

Herný režim Extreme znamená, že televízor 4K OLED je pripravený na akciu. Rozhranie HDMI 2.1 zas podporuje vysokú frekvenciu snímania (HFR), variabilnú obnovovaciu frekvenciu (VRR) a technológiu AMD FreeSync Premium pre nové úrovne reality vyžadované najnovšími hernými zariadeniami.

Plynulé akčné hranie na veľkej obrazovke OLED

Špičkové televízory OLED pre rok 2021 majú certifikáciu AMD FreeSync Premium. Sú navrhnuté tak, aby ste získali skvelý herný zážitok pri hraní na najnovších a najzaujímavejších herných zariadeniach. Vychutnajte si plynulý obraz v rozlíšení 4K na veľkej farebnej obrazovke a uniknite do herného sveta.

Kľúčové vlastnosti OLED televízora Panasonic JZ980

 • Ostrosť a detaily rozlíšenia 4K Ultra HD

 • Špičkový kontrast a skutočná čierna vďaka OLED panelu

 • Podpora viacerých formátov HDR: Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

 • Výkonný obrazový procesor HCX Pro AI s umelou inteligenciou vyladený v Hollywoode

 • Filmmaker Mode - špeciálny režim pre filmové zážitky podľa predstáv režisérov

 • Game Mode Extreme pre extrémne herné zážitky

 • Podpora HDMI 2.1 a AMD FreeSync Premium

 • Kvalitný zvuk vďaka technológii Dolby Atmos

 • Podpora nového vysielania DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

 • Smart aplikácie a streamovacie služby ako YouTube a Netflix

 • Režim Netflix Calibrated Mode pre najlepšie zážitky z Netflix

 • Intuitívny a prispôsobivý operačný systém my Home Screen 6.0

 • Kompatibilný s hlasovým ovládaním Google Assistant a Amazon Alexa

 • Funkcia Bluetooth Audio Link pre pripojenie bezdrôtových reproduktorov

 • Nezávislé ovládanie hlasitosti TV a slúchadiel

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 48 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-48JZ980E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami