Panasonic TX-50JX800E


Televízor, Smart, LED obrazovka, Uhlopriečka: 126 cm, 4K Ultra HD, 3840x2160, OS TV: Android TV, 50/60 Hz, DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265, Kompatibilný s Google Assistant, 3 × HDMI port, HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, 0 × USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, PVR, Ethernet/LAN pripojenie. Viac info

Uhlopriečka


Cena 399,00 €

NAY Extra bonus 10 %

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup Zobraziť nápoveď

39,90 €


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart LED televízor Panasonic TX-50JX800E s 50“ (126 cm) uhlopriečkou, obrazovkou HDR Bright Panel Plus, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 × 2160) a inteligentným HCX procesorom prináša úchvatný obraz so širokým rozsahom farieb, ktorý zachytí každý okamih. Zariadenie podporuje viacero formátov HDR (Dolby Vision, HDR10+ Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma), ktoré optimalizujú jas a farby podľa jednotlivých scén, zatiaľ čo integrované reproduktory zaručia verný a pohlcujúci priestorový zvuk. Vďaka Android TV si vychutnáte množstvo zábavy a s určitosťou poteší prístup k smart aplikáciám a streamovacim službám, zabudovaný Chromecast, podpora hlasových asistentov či funkcia vysielania Netflix.

JX800 series

4K LED Android TV radu JX800 je vybavený obrazovkou HDR Bright Panel Plus pre špičkovú kvalitu obrazu. Tento atraktívny model ponúka jednoduché použitie a široký výber streamovacích služieb a aplikácií. Procesor HCX vylepšuje obraz tak, aby aj napínavé scény vyzerali fantasticky.

Nechajte sa pohltiť filmovými zážitkami. See it all. Fell it all.

Prečo obmedzovať domácu zábavu na televízne vysielanie a jeho pevný program? Android TV vám umožní sledovať všetko čo máte radi, presne podľa vášho želania. Prináša vám múdrejší, jednoduchší spôsob, ako získať viac z vášho televízora. Sledujte najlepšie seriály zo služieb ako sú Netflix, Prime Video a mnohých ďalších v nádherných farbách s ohromujúcimi 4K detailmi, ako ich tvorcovia zamýšľali.

Užívajte si chytrejšiu zábavu

Android TV - zjednodušte si prístup k zábave pomocou Android TV. Viac ako 400 000 filmov a seriálov na jednom mieste. Ovládajte svoj televízor hlasom pomocou Google. Chromecast built-in - prechádzajte medzi telefónom, tabletom alebo notebookom na televízor behom okamihu. S funkciou Chromecast môžete vysielať všetky svoje obľúbené filmy, seriály, aplikácie, hry a ďalšie priamo do svojho televízora.

Skvelý kontrast pre ešte napínavejšie divácke zážitky

Inteligentné televízory 4K LED s obrazovkami HDR Bright Panel Plus sú ideálne pre miestnosti s veľkým množstvom prirodzeného svetla. Produkujú ostrý farebný obraz a ohromujúci kontrast - aj pri najjasnejších dňoch. Prečo čakať na večer, než začnete streamovať svoj seriál?

Skutočne presný obraz, ktorý zachytí každý okamih

Procesor HCX - tento procesor je mozgom tohto modelu. Znalosti z odboru televízorov vykryštalizovali v tento obrazový procesor, ktorý prináša neuveriteľné úrovne kontrastu, čistoty a skutočne presných farieb.

Zábava so skvelým zvukom

Priestorový zvuk - vychutnajte si soundtrack rovnako pôsobivý, ako akcia na veľkej obrazovke. Zvuk vás lepšie zapojí do monitorovania a budete sa cítiť viac vtiahnutí do príbehu.

Optimálny jas a farby za všetkých okolností

Podpora všetkých formátov HDR pre vysoký dynamický rozsah zaisťuje najlepší možný obrazový výkon, a to bez ohľadu na zdroj obrazu. Jas a farby sú optimalizované podľa scén. Nezáleží na tom, či má zdroj formát Dolby Vision, HLG, HDR10 alebo nový HDR10 + Adaptive.

Funkcia vysielania a Netflix

Vedeli ste, že seriály na Netflix môžete zo svojho telefónu ľahko vysielať do svojho televízora Panasonic? Jednoducho len pripojíte obe zariadenia k Wi-Fi. Kliknite na ikonu Cast (Vysielať) a môžete začať. Vyskúšajte to na najnovšom seriáli na Netflix.

Kľúčové vlastnosti LED televízora Panasonic JX800

  • Ostrosť a detaily rozlíšenie 4K Ultra HD

  • Chytré funkcie vďaka Android TV

  • Možnosť inštalovať aplikácie z Google Play

  • Podpora viacerých formátov HDR: Dolby Vision, HDR10 + Adaptive, HDR10, Hybrid Log-Gamma

  • Obrazový procesor HCX vyladený v Hollywoode

  • Kvalitný zvuk vďaka technológii Dolby Atmos

  • Podpora nového vysielania DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2

  • Chytré aplikácie a streamovacie služby ako YouTube a Netflix

  • Kompatibilný s hlasovým ovládaním Google Assistant

  • Funkcia Bluetooth Audio Link pre pripojenie bezdrôtových reproduktorov

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 50 "
Typ obrazovky LED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV Android TV

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Panasonic TX-50JX800E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami