Panasonic TX-55GZ2000E

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 55 ", Typ obrazovky: OLED, Typ rozlíšenia: 4K Ultra HD, OS TV: My Home Screen,

Uhlopriečka (")


Cena 1 599,00 €

Zľava 54 % z pôvodnej ceny: 3 459,00 € Zobraziť nápoveď

31,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Výkonný Smart OLED televízor Panasonic TX-55GZ2000E v čiernom prevedení ponúka špičkový obraz a krištáľovo čistý zvuk, čím poteší nejedného filmového nadšenca. Na obrazovke s uhlopriečkou 55“ (139 cm) sa zobrazuje obsah v špičkovej kvalite s rozlíšením 4K Ultra HD (3840 x 2160), ktoré vám prináša nevídanú obrazovú kvalitu. Obsahuje inteligentný procesor HCX PRO, ktorý poskytuje ohromujúco presné farby, hlbšie čierne odtiene a ostrejšie detaily. Televízor podporuje prehrávanie štandardov HDR novej generácie HDR10+ a Dolby Vision, ako aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma. O dynamický priestorový zvuk sa postará technológia Dolby Atmos. Televízor podporuje hlasového asistenta Amazon Alexa a Google Assistent.

 

 

 

Voľba hollywoodskych filmárov

Tento výkonný model používajú a dolaďujú hollywoodski štúdioví odborníci. Jeho základom je inteligentný procesor HCX PRO, ktorý verne reprodukuje víziu tých najlepších filmárov a prenáša ju až priamo do vašej obývačky a vy si tak vychutnáte ohromujúco presné farby, hlbšie odtiene čiernej a ešte pútavejšie detaily. 

Voľba hollywoodskych odborníkov

Televízory Panasonic dolaďujú aj používajú hollywoodski odborníci v rámci postprodukcie filmov.

Inteligentný procesor HCX PRO

Za špičkovou kvalitou obrazu televízorov Panasonic sa skrýva výkonný procesor HCX, ktorý prináša bezonkurenčnú presnosť a detaily. Používa know-how týkajúce sa farieb, úrovne čiernej a jasu z referenčných plazmových televízorov a profesionálneho vybavenia na vysielanie. Systém je tiež doladený hollywoodskym koloristom, aby poskytoval kvalitu obrazu verne zodpovedajúcu vízii filmárov.

Podpora technológií HDR10+/ Dolby Vision 

Tento televízor podporuje prehrávanie oboch štandardov HDR novej generácie Dynamic Metadata: HDR10+ a Dolby Vision. Samozrejme, že podporujú aj bežné štandardy HDR10 a Hybrid Log-Gamma, aby si používatelia mohli vychutnať rôznorodý obsah s rozsahom HDR.

Podpora formátu Dolby Atmos

Séria GZ2000 ponúka úplne dokonalý filmový zvuk vďaka zabudovaným reproduktorom smerujúcim nahor pre formát Dolby Atmos, ktoré dopĺňajú obvyklé spodné reproduktory. To maximalizuje účinok podpory technológie Dolby Atmos a doslova vás „hodí do stredu akcie“. Okrem toho je každý reproduktor doladený technikmi spoločnosti Technics, aby sa dosiahol čo najvernejší zvuk.

Jednoduché ovládanie televízora bez diaľkového ovládača

Televízory Panasonic umožňujú ovládanie bez použitia rúk zo zariadenia podporujúceho Amazon Alexa alebo Asistent Google. Rôzne operácie, napríklad zapnutie alebo vypnutie napájania a zmenu kanála alebo hlasitosti, môžete uskutočniť hlasom bez nutnosti používania diaľkového ovládača. Je skvelé ovládať televízor pomocou hlasových príkazov, keď varíte alebo sa pripravujete opustiť dom.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Služba SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

  • Live TV od freeSAT Skylink - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby freeSAT od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu Live TV s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od lokality)

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 55 "
Typ obrazovky OLED
Typ rozlíšenia 4K Ultra HD
OS TV My Home Screen

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Panasonic TX-55GZ2000E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martin

14. 10. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • jedna z naj oled tv na trhu. prekrasny obraz, ktoremu sa neda nic vytknut. vynikajuci zvuk. atmos nie je sice dokonaly ale dynamika a priestor je nad ocakavania. cierna je naozaj cierna. dokonca posobivejsia ako na plazme, ktoru som nahradil tymto oledom.
  • ovladanie je trosku zastarale, taktiez os neponuka extra mnozstvo aplikacii. sice ziaden problem pre mna, ale niekomu to moze prist obmedzujuce. panasonic je najma o obraze.
  • jedina nevyhoda oled vseobecne je nizsia uroven jasu, v silne presvetlenych priestoroch niekomu moze viac vyhovovat LED TV. avsak ta zas v noci nepozna 100% ciernu.