Panasonic TX-55HZ2000E

Cena:
2 659,00 €

Pôvodná cena 2 669,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 53,18 €
Elektronický informačný list

Vyberte si iný variant

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Špičkový Smart OLED televízor Panasonic TX-55HZ2000E v čiernom prevedení s 55“ (139 cm) uhlopriečkou, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) a inteligentným HCX Pro procesorom so sebou prináša úchvatný obraz a skvelý zvuk. Profesionálny panel Master HDR OLED v spolupráci s technológiami Dolby Vision IQ (inteligentné zobrazenie všetkých detailov pomocou snímača okolitého svetla), HDR10+, HLG sa postará o vynikajúci a jasnejší obraz HDR, zatiaľ čo integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro spolu s formátom Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka zvuku) zaručia verný pohlcujúci zvuk Hi-Fi. Filmových nadšencov určite poteší špeciálny filmový režim (zachováva farbu, kontrast, pomer strán a snímkovú frekvenciu filmov) a o spoľahlivé pripojenie sa postará Bluetooth, štvorica HDMI portov či trojica USB vstupov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Trieda energetickej účinnosti 2021: G

Zvážte aj tento produkt

Špičkový Smart OLED televízor Panasonic TX-65HZ2000E v čiernom prevedení so 65“ (164 cm) uhlopriečkou, 4K Ultra HD rozlíšením (3840 x 2160) a inteligentným HCX Pro procesorom so sebou prináša úchvatný obraz a skvelý zvuk. Profesionálny panel Master HDR OLED v spolupráci s technológiami Dolby Vision IQ (inteligentné zobrazenie všetkých detailov pomocou snímača okolitého svetla), HDR10+, HLG sa postará o vynikajúci a jasnejší obraz HDR, zatiaľ čo integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro spolu s formátom Dolby Atmos (jasnosť, bohatosť a hĺbka zvuku) zaručia verný pohlcujúci zvuk Hi-Fi. Filmových nadšencov určite poteší špeciálny filmový režim (zachováva farbu, kontrast, pomer strán a snímkovú frekvenciu filmov) a o spoľahlivé pripojenie sa postará Bluetooth, štvorica HDMI portov či trojica USB vstupov.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 65 "
  • Uhlopriečka: 164 cm
  • Wi-Fi: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Zažite kvalitu kina aj v domácnosti

Profesionálna verzia panela Master HDR LED poskytuje obraz, ktorý spĺňa požiadavky hollywoodskych štúdií. Integrovaný zvukový systém 360° Soundscape Pro naladený spoločnosťou Technics poskytuje zvuk zodpovedajúci obrazu. 

Voľba hollywoodskych odborníkov

S obrazom nakalibrovaným na splnenie požiadaviek hollywoodskych štúdií budú filmy vo vašej domácnosti vyzerať presne tak, ako boli zamýšľané. 

Inteligentný procesor HCX Pro

Mnohé desaťročia skúseností zachytených vo výkonnom čipe na poskytovanie vynikajúcej kvality obrazu.

Profesionálna verzia panela Master HDR OLED

Profesionálna verzia panela Panasonic je vyrobená na mieru tak, aby poskytovala vynikajúci a jasnejší obsah HDR, ktorý nemá konkurenciu.

HDR10+

Vysoký štandard čistoty obrazu, kontrastu a farieb z diskov UHD Blu-ray s kódovaním HDR10+ a streamovania videoobsahu.

Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ využíva pokročilý snímač okolitého svetla v televízore na inteligentné zobrazenie všetkých detailov, aj keď sa svetelné podmienky vašej obývacej izby menia.

360° Soundscape Pro

Unikátne vstavané reproduktory smerujúce nahor a dopredu spolupracujú s formátom Dolby Atmos, aby vás preniesli z pohovky do filmu. Naladenie spoločnosťou Technics zaručuje verný pohlcujúci zvuk Hi-Fi.

Filmársky režim

Navrhnutý v spolupráci s poprednými svetovými režisérmi, aby sa jediným stlačením tlačidla zachovala farba, kontrast, pomer strán a snímková frekvencia ich filmov.

Kalibrovaný režim Netflix

Získajte špičkový obraz zo služby Netflix. Sledujte doma vysokokvalitné programy s rozlíšením 4K zodpovedajúce predstavám režiséra.

Podpora Smart aplikácií

  • Lepšia.TV - Internetová služba Lepšia.TV ponúka pohodlné online sledovanie televízie u vás doma. Obsahuje 93 TV staníc vrátane všetkých jej funkcií (až 30 dní Timeshift, pauza, neobmedzené nahrávanie, pretáčanie, videoarchív, ...). Využiť môžete aj bohatú videotéku s tisíckou filmov, seriálov, dokumentov a rozprávok. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • SledovanieTV - Moderná internetová televízia SledovanieTV prinesie množstvo televíznych programov do vašej domácnosti, aby ste si mohli užiť chvíľky voľného času čo najpríjemnejšie. Služba ponúka aj spätné prehrávanie a osobné nahrávky. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Netflix - Táto trendová streamovacia služba ponúka pestrý výber oceňovaných TV relácií, filmov, dokumentov či rozprávok. Programy si dokonca budete môcť stiahnuť a sledovať na cestách bez zbytočného čerpania dát. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

  • Skylink Live TV - Tento model podporuje zábavu pre celú rodinu prostredníctvom služby Live TV od Skylinku - užijete si tak internetovú televíziu s videopožičovňou, ktorá obsahuje stovky filmov či seriálov. Obľúbené programy si vychutnáte až na 4 zariadeniach súčasne a vďaka sedemdňovému archívu programov nezmeškáte žiadnu reláciu. (*Dostupnosť smart aplikácie v SR si pred nákupom overte na infolinke výrobcu, prípadne NAY.)

Pripojené súbory

IL_SK_2069842 [*.pdf, 50.35 kB] [*.pdf, 50.35 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iWi-Fi: Áno
iPočet HDMI portov: 4
iTyp obrazovky: OLED
iRozlíšenie: 3840x2160
iSmart: Áno
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100

Ďalšie vlastnosti

Značka: Panasonic
iSmart: Áno

Display/Grafika

iUhlopriečka: 55 "
iUhlopriečka: 139 cm
iTyp obrazovky: OLED
iTyp rozlíšenia: 4K Ultra HD
iRozlíšenie: 3840x2160
iZobraz.frekv. obrazovky (HZ): 100
Tvar obrazovky: rovná
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
iPočet HDMI portov: 4
Kompozitný video vstup: Áno
iMiracast: Áno
iPVR: Áno
iPočet USB 2.0 portov: 2
iPočet USB 3.0 portov: 1
iRozhranie CI: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Podpora SCART: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 122,5 cm
Výška: 76,1 cm
Hĺbka: 7,8 cm
Hmotnosť: 26,5 Kg
Výška s podstavcom: 78,3 cm

Funkcie manažmentu

iProgramový sprievodca (EPG): Áno

Uchytenie

iVESA štandard: 300x300

TV tuner

iTyp signálu: DVB-S2, DVB-C, DVB-T2/H.265
Duálny tuner: Áno

Operačný systém

OS TV: My Home Screen

Funkcie

i3D kompatibilita: Nie
HbbTV: Áno

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Amazon Alexa, Google Assistant
Spotr. ener. v režime HDR: 145 kWh

Energetické údaje

iTrieda energetickej účinnosti 2021: G

Ostatné

Kód produktu: TX-55HZ2000E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore